Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lecę w kulki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Lecę w kulki...

agata19762 22:54, 06 maj 2012


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
zakupy superaśne!!!!!!!!!!!
kulki czadowe a ceny jeszcze baaaaaaaaardziej
pozdrawiam Aniu cieplutko
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
admete 08:23, 07 maj 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Udało mi się skończyć czytanie/oglądanie dopiero dziś


Aniu niesamowitą metamorfozę przeszedł Twój dom

Pzredogródek - brawo!!!! - piękne te zawijasy bukszpanowe - wszystko wygląda elegancko a zarazem tworzy niesamowity klimat, który Ty potrafisz oddać na zdjęciach

Donice przy wejściu też wyszperałaś idelane. Mnie się podoba ta ozdóbka na nich



To ujęcie i cała alejka tawułkowa.....bajka.
Aniu już mialam pisać że strasznie dawkujesz zdjęcia -ale jakbyś dała cały ogród naraz to serducho mogłoby nie wytzrymać z zachwytu.

Pieję i pieję nad Twoim ogrodem - ale naprawdę odaliłaś kawał roboty i już widać tego wspaniałe efekty - tylko pozazdrościć i w moi wypadku uczyć się od Ciebie

i kolejny świetny zakątek...



rozmarzyłam się u Ciebie...............będę stalym bywalcem

Pozdrawiam


____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Ewa 08:43, 07 maj 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Ach cuuuuudnie Aniu !!!!

____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Agacia 10:19, 07 maj 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445

Pytanie z innej beczki: czym robisz zdjęcia i czy obrabiasz je w jakimś programie?
____________________
~ W ogrodniczkach ~
anna_studio 12:11, 07 maj 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
mira68 napisał(a)
Aniu nie zazdroszczę Ci tego brukowania najgorsze wykopy pod bruk ale ty już coś otym wiesz masz taki sam bruk jak ja tylko ja mam grafit a obrżeża żółte




Miruś, ja jeszcze nie zaczęłam, a już mam dość.Książkę mogłabym napisać w tym temacie...
Kostka brukowa leży mi przed domem od półtora miesiąca.Przed Świętami Wielkanocnymi już się cieszyłam, że wreszcie będzie wybrukowane...






Wszystko przez wykonawcę...Kupił wadliwy towar, ale zapłacił za niego moimi nie wadliwymi pieniędzmi i ma to w .....

Wykonawca dokonał zakupu...Prosiłam go by wziął fakturę na moje nazwisko, bo w przypadku reklamacji nie będę miała żadnych podstaw.
Powiedział,że wystawi mi rachunek, OK.
Bruk przyjechał, został rozładowany.Popołudniem chciałam przepakować jedną paletę bo tarasowała przejście.
Przy tym przekładaniu, patrzę a te kostki jakieś poszczerbione...zaczęłam się przyglądać...sprawdzać wszystkie palety...wszędzie to samo.
Załamana dzwonię do wykonawcy. Przyjechał po dwóch godzinach,stwierdził, że wymyślam. Rzucił mi fakturą i powiedział..... on się wycofuje,
możecie se to reklamować.
Szczęka mi opadła.......Super podejście do klienta.
Zero odpowiedzialności, zero przyzwoitości, zero godności!
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
mira68 12:16, 07 maj 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Aniu kurcze nie zazdroszcze nam to jakoś poszło 205 metrów w miesiąc ale mam dość a te widoki z paletami znam bruk stał mi przed domem od pażdziernika Aniu będzie dobrze oby zacząć potem już z górki
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
mira68 12:17, 07 maj 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
bruk masz z Liberta ja z Bruku
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
Ana 12:18, 07 maj 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Aniu, to łajza jedna!!! Ja też niestety nie jestem zadowolona z brukarzy...po 5 latach podjazd praktycznie się rozpada, obrzeża już dawno mąż sam powymieniał, dodzwonić się nie można z reklamacją...
"fachowcy" tylko czekają na kasę, a potem w długą...dlatego my teraz płacimy tylko po robocie i koniec
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
mira68 12:21, 07 maj 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Aniu a gdzie Ty dasz ten bruk jak u Ciebie tak pięknie
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
anna_studio 12:22, 07 maj 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Mirka, ja jeszcze wyjedżam końcem tygodnia, na parę dni....
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies