Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

beta 08:30, 06 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
ewuchna napisał(a)
Witaj Beatko. Dostałam się tu zupełnie przypadkowo, gdyż w niedalekiej przyszłości czeka mnie wielka konfrontacja z naturą podczas tworzenia swojego wymarzonego ogrodu i szukałam inspiracji i jakiś wskazówek w necie... Wpisałam " chcę mieć piękny ogród..." i potem już sama nie wiem kiedy znalazłam się u Ciebie, gdzie nie wiadomo jak i kiedy zaczytałam się do nocy i zostałam wprost wciągnięta w Twój duży ogród i tę sympatyczną atmosferę panującą w Twoim wątku. Chciałam Ci powiedzieć,że jesteś wspaniałą, pogodną osobą z wielką charyzmą do działania. A Twoje nowe ogrodzenie jest gustowne i z wyjątkową urodą, po prostu bardzo mi się podoba. Bardzo się wczułam w te Twoje zmagania z zielenią i kombinowania co i jak, żeby było jak najlepiej. To nie jest łatwe kiedy trzeba coś zadziałać aby jedno zakamuflować aby inne wyeksponować i mieć przy tym pełną funkcjonalność potrzebnej przestrzeni. Wspaniałe masz te skrzynie na warzywa,a ściężka pomiędzy nimi jest po prostu przecudna !!! Ja na razie mam swój maleńki (co do Twojego) ogródek - działeczkę i upycham w nią wszystko co mi tylko wpadnie w oko . Ale w przyszłym roku szykują mi się ogromne zmiany i być może będę miała szansę aby pozwolić sobie na rozwinięcie moich ogrodowych fantazji i w w końcu stworzę coś co zaprze dech w piersi nie tylko mojej . Szukam pomysłów i uczę się jak można samemu stworzyć piękny ogród bez wydania na to fortuny. Podoba mi się na tym forum i czuję,że można tu znaleźć wiele bratnich dusz. Pozdrawiam Cię serdecznie oraz wszystkie forumowiczki, które tak dzielnie pomagają Ci stworzyć bajeczny, barwny, przydomowy, prywatny raj.


Jezus.....Ewuchna...jakie miłe słowa.....uwierz lub nie, ale łza mi się w oku zakręciła....dziękuje po stokroć...jest dokładnie tak jak piszesz...niejednokrotnie mamy z Mężem najnormalniej w świecie dośćć...zmęczenie fizyczne i psychiczne czasami jest tak duże, że mówię dość, poddaje się, nic nie robię.....ale to jest tylko na chwilę, bo potem znów patrzę na ten swój ugorek i zaczynam kombinować...myslę że większość z nas tak ma...wiem jedno, bez tego forum, bez ludzi z tego forum nie poradziłabym sobie!!!!...i to wiem na pewno!!!! ...zachęcam Cię bardzo serdecznie do założenia własnego wątku...bratnich dusz tu nie brakuje....
mieć swój mały, prywatny , przydomowy raj- o tym właśnie marzę
dziękuję jeszcze raz i zapraszam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 08:36, 06 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Juzia_G napisał(a)
Beatko taki warzywnik to i ja bym mogła mieć Bardzo mi się podoba!

A ten pas "zieleni" przed płotem możesz zagospodarowć ?


Hej Kwiatuszku...rób warzywnik...to nie trudne....myslałam o tym co przed płotkiem...nawet całą noc śniły mi się tam funkie...początkowo myslałm o wiśniach, potem o czymś co płot oplata, a teraz chyba tylko jakiś pas bylin.....bo problem jest w tym, że po drugiej stronie jest boisko i nie jednokrotnie stawiają przy naszym płocie samochody:-/...a może kamulców poukładam...więc sama widzisz...nie jest to łątwe
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 08:40, 06 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
martika napisał(a)
witaj, warzywniak cudny i ta ścieżka z cegły niesamowita


dziękuję Marto


MilenaP napisał(a)
Betka superowa ta Twoja ścieżka mówię serio bardzooooooo mi się podoba a wiesz, że stodoła, która bokiem stoi przy mojej granicy codziennie "wypluwa" ze swej podmurówki stare cegły. Zbieram je i gdzieś kamufluję żeby móc tam skosić trawnik muszę pomyśleć


...uśmiałam się, że stotdoła wypluwa...ja cegły tez z odzysku mam....część starych poniemieckich a część już współczesnych...być może dziś mi się uda dokończyć....w materiałach z odzysku tkwi niesamowity potencjała....kombinuj Dziewczyno.....
buziaki

a jak pogoda u Ciebie?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
nl_kinia 09:41, 06 cze 2013


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
Betka ścieżka doskonale Ci się wpasowywuje w "trumienki"! Masz oko dziewczyno!
już nie wspominając o doskonałej ręce - warzywa takie, jakie u mnie będą chyba za m-c dopiero

____________________
Kingi ogrodowe początki
MilenaP 10:15, 06 cze 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
U mnie 14 stopni i buro i ponuro. Rano była duża mgła, w nocy padało i teraz też deszcz wisi w powietrzu Już tak chciałabym poczuć na sobie ciepłe promyki. Dziś rano włączaliśmy ogrzewanie w samochodzie Mam nadzieję, że chociaż u Ciebie jest lepiej. Moja siostra jest od niedzieli z dziećmi ze swojej szkoły i swoimi prywatnymi na zielonej szkole nad morzem i mówią, że pogoda nienajgorsza. Buziaki
____________________
Milena - zielonastrefa
Juzia 10:47, 06 cze 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38607
Beatko ja za bardzo miejsca na warzywnik teraz nie mam.
Może jak pozbędę się placu zabaw i butli z gazem Czyli za parę lat...

Jak stawiają Ci tam samochody, pod płotem, to bylin szkoda.
A w drzewa chyba nie wjadą?
A te kamienie to też nie najgorszy pomysł!

Juziam!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Tess 18:38, 06 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Łał, Beatko, ależ cudnaśna ścieżka! Angielsko się robi, bez dwóch zdań.
Ależ działasz! Gratki dla eMa, jeśli to on jest wykonawcą.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
bociek 21:16, 06 cze 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
No, scizka tworzy sie superasna. I powiem Ci, ze z ta sciezka warzywniaczek nabiera charakteru i klasu. Swietnie to wyglada
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Magda70 22:52, 06 cze 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Te...Gwiazda co jutrzejsz przesyłką?? Mam brać do pracy???
Nie śpij!!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 07:59, 07 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Magda70 napisał(a)
Te...Gwiazda co jutrzejsz przesyłką?? Mam brać do pracy???
Nie śpij!!



hehehe....Gwiazda przeprasza, ale zaspała...proszę o wybaczenie...a wzięłaś do pracy?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies