Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

hankaandrus_44 21:22, 01 maj 2024


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Mnie też się udało niespodzianie wylądować w ogrodzie. Dziś było grillowanie i podlewanie, może jutro uda się sadzonkowanie pomidorów. Co do ogrodowych strat, to wiele ich mam. aż żal wspominać. Na razie straszą brązowe liście hortensji, i brązowe oczka w truskawkach. czekam, aż oblecą. Wtedy będę wiedzieć co straciłam.

Ale taki dopływ słoneczności, to trochę za dużo jak na 1 maj. Muszę zabrać do ogrodu kapelusze. Odzwyczaiłam się od blasku najwyższej lampy.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Joku 21:37, 01 maj 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12189
W taką pogodę to żal siedzieć w czterech ścianach. Czyli była inauguracja sezonu u ciebie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
zbigniew_gazda 17:38, 02 maj 2024


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Gratulacje dla małżonka - świetnie to wyszło wraz z kolorystyką.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Rumianka 09:36, 03 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Jolu, jeszcze raz dziękuję Ci za wczorajsze spotkanie. Cieszę się , że zaszczycilas nasz ogród swoją wizytą i moglysmy wreszcie poznać się w realu. Dziękuję również za barwinek o takim marzyłam i teraz będzie mi zawsze przypominał Ciebie i dzień naszego poznania. Usłyszeć głos podczas rozmowy to nie to samo co słowo pisane, prawda? Pozdrawiam
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 09:37, 03 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Internet szwankuje okrutnie. Co chwilę zanika i trzeba pisać na nowo.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Joku 19:45, 03 maj 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12189
Ja również się cieszę że się poznałyśmy osobiście i miałam możliwość obejrzeć twój wypielęgnowany ogród. Oj, te pasy pierwiosnków, drzewka większe i mniejsze, bardziej rozłożyste i szczupłe. No i warzywnik, winogrona podsadzone truskawkami.
Niech barwinek dobrze tobie rośnie. A jak już się zakorzeni to pilnuj żeby za bardzo się nie szarogęsił. Bo potrafi.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Rumianka 16:43, 05 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Dopiero dziś mogę coś skrobnąć z normalnego komputera...(lodówka domowa jak na razie sprawuje się odpowiednio...).
Muszę przyznać, że już w mapach Google obczaiłam dalszy przebieg S6 w Twoich okolicach. Jest dobrze. Barwinek dostał honorowe miejsce na tarasie, w miejscu, gdzie słonko nie będzie świeciło bezpośrednio na niego. Zrobiłam mu podwyższenie, by zwisające gałązki prezentowały się jeszcze piękniej... Mam też ten zwykły barwinek i muszę też go zaopiekować i zrobić mu podobną miejscówkę. Pozdrawiam
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Joku 17:07, 05 maj 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12189
Mnie zdarzyło się pogrozić pralce że ją eksmituję przy następnej awarii. Poskutkowało, działa do dziś. Tfu, tfu, tfu, oby nie zapeszyć . Może z twoją lodówką też tak będzie? Wystarczy odpowiednio postraszyć . Może prądu przez kilka godzin zabrakło?
Z trasą S6 jest bardzo dobrze, nawet do zjazdu jest niedaleko.
Sprawdziła się prognoza pogody, zachmurzyło się po południu, zaczęło padać i od czasu do czasu grzmi. Z deszczu bardzo się cieszę.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Ewa777 11:26, 06 maj 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Ten Twój domek ogrodowy jest w klimacie greckim, bardzo mi się podoba
Czytam, że fajne spotkanko miałyście
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Joku 17:11, 06 maj 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12189
Domek bardzo lubię. Wewnątrz nie jest tak ładnie, niestety. Zawsze bajzlu narobię.
Spotkanka ogrodowiskowe są fajne .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies