Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Madzenka 23:43, 29 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Cudo! Padam i nie mam sił na dłuższy komentarz. CUDO!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 23:46, 29 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
z padaniem mam to samo ... z cudem ... jeszcze ... oj jeszcze
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Margarete 00:10, 30 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Fajnie sie u was robi, coraz fajniej...........masz juz naprawde ogród - możesz tak smiało mówic, a trawa jak podskoczyła w góre............i ta precyzja w wyznaczaniu linii nasadzeń...........podziwiam i wykonawce i pomysłaodawce
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ana_art 08:43, 30 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iza, a Ty odcinka Bogdzi w Mai nie oglądałaś? Ktoś musi być szefem
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Konstancja30 15:50, 30 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Margarete napisał(a)

Parroty parrotami ale te też piekne, jakieś takie rasowe bardzo, co one za jedne ?
I gdzie kupowane , jęsli pamietasz bo takie dorodne te kwiaty maja, śliczności rózowe........
Pasowałyby do moich angelique.....


Małgosiu chyba Toronto ... muszę w poczcie odkopać zamówienie to będę pewna ... dam znać
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:51, 30 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Mala_Mi napisał(a)
Iza.. bo u Ciebie wszytko musi być jak trzeba.. widocznie dzieliłaś cebule na jednakowe... np wielkością kolorem fakturą.. i dzięki temu są podzielone jak trzeba.. innego wytłumaczenia nie ma..


widzisz Ana i po medium
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:02, 30 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Margarete napisał(a)
Fajnie sie u was robi, coraz fajniej...........masz juz naprawde ogród - możesz tak smiało mówic, a trawa jak podskoczyła w góre............i ta precyzja w wyznaczaniu linii nasadzeń...........podziwiam i wykonawce i pomysłaodawce


Małgosiu bardzo dziękujemy ... nie mogę przestać patrzyć ... choć bardziej z powodu tego co mam zamiar zobaczyć za jakiś czas niż z tego co się rodzi
pogoda dla naszej trawki idealna ... mamy jeszcze jeden "pas" do zrobienia ... aż żal, że nie wystartowały oba ... ale nie daliśmy rady ... pocieszam się, ze to dopiero maj ... niebawem i jeszcze zdążymy ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Pszczelarnia 16:09, 30 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Konstancja30 napisał(a)
dzień wciąż jest zbyt krótki ... całe popołudnie

a

udało się nam wsadzić

3 trawki wysokie
6 jeżówek
12 ice dance
że o murku z cegły nie wspomnę ... ...

w te i wewte

i na wprost



Porządna robota.
Ale rzeknij - po co deski są pod siatką? Będzie dolewany beton, jakaś wymiana, czy odgranicznik?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Konstancja30 16:14, 30 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Pszczelarnia napisał(a)


Porządna robota.
Ale rzeknij - po co deski są pod siatką? Będzie dolewany beton, jakaś wymiana, czy odgranicznik?


Ewunia dalszy murek do zrobienia ... a całe ogrodzenie do wymiany ...

pamiętasz moją wizję warzywnika ? ... nic z tej wizji w tym roku ... tato skopał i zrealizował swoją wizję a ona bardzo daleko od mojej ... trudno w końcu to jego warzywnik to raz a dwa warzywka smakować będą mam nadzieję tak samo ... oj ale sznurki latały )))))))) ... tato w przeciwieństwie do Adasia ma oko !!! ... z litości dla linii i geometrii nie obfocę
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Pszczelarnia 16:46, 30 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Będą nawet lepiej smakować. Mi ojcowe zawsze lepiej smakuje. Mój Ojciec w tym roku rządził się u mnie sam. I tak mam marchew koło pietruszki (o zgroza). Ale astry posiane i cynie - jak co roku.
Lubie tę powtarzalność w warzywniku.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies