Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

AniaDS 09:48, 23 lip 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Anitko, jak ja chcę trochę tego trawniczka i tej przestrzeni.. Jak patrzę na takie ogrody a potem na swój to zaczynam się dusić
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Debra 11:06, 23 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Anita1978 napisał(a)
I takie tam, na koniec


Słoneczne i śliczne to 'takie tam' ))
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Anita1978 11:28, 23 lip 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
AniaDS napisał(a)
Anitko, jak ja chcę trochę tego trawniczka i tej przestrzeni.. Jak patrzę na takie ogrody a potem na swój to zaczynam się dusić

A ja z chęcią podusiłabym się u Ciebie w takim cudnym aromacie róż jaki niewątpliwie u Ciebie się unosi
A przestrzeń wiadomo, fajna, ale z nią w pakiecie nornice, krety i takie tam....coś za coś niestety...no i patelnia u mnie, brak zakątków cienistych... , funkie, żurawki i rh nie dla mnie niestety...
Pozdrawiam Aniu i miłego wypoczynku!
____________________
ogródek Anity
Anita1978 11:30, 23 lip 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Debra napisał(a)


Słoneczne i śliczne to 'takie tam' ))


Gdy świeci słonko to od razu chce się żyć! Trzeba korzystać, bo u nas go nie za wiele...nie to co w Hiszpanii czy Włoszech! Chyba dlatego tam ludzie są zawsze uśmiechnięci mimo wszystko!
____________________
ogródek Anity
Debra 11:37, 23 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Anita1978 napisał(a)


Gdy świeci słonko to od razu chce się żyć! Trzeba korzystać, bo u nas go nie za wiele...nie to co w Hiszpanii czy Włoszech! Chyba dlatego tam ludzie są zawsze uśmiechnięci mimo wszystko!


To prawda, i oni inaczej żyją, powoli, korzystając z każdej chwili.
My Słowianie to smutny naród jesteśmy z natury. Tak mi się wydaje.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
regli 12:34, 23 lip 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
Anitko nie wybierasz się może jakoś w bliskiej odległości do szkółki pod Bełchatowem? Albo może masz jakieś namiary na nią (tel., strona)? I jeszcze mam pytanie gdzie kupowałaś sadzonki borówek amerykańskich? Byłam ostatnio na Wolborskiej, ale sadzonki borówek były w pakiecie z sadzonkami chwastów większych od nich, więc się zraziłam i tam chyba nie kupię.
A tak w ogóle to pięknie u Ciebie Ja mam tylko 2 róże u siebie. Miały być pnące, ale sama nie wiem czy są. Sprawują się bez problemowo i kwitną prawie na okrągło. Lubię je, więc może kiedyś będzie więcej róż u mnie
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
Megi 13:09, 23 lip 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Anitko, czy ja mogę poprosić o specjalne zdjęcia z liatrami w roli głównej i ich otoczeniem, widzę że masz białą i fiolet
____________________
Anita1978 13:40, 23 lip 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
regli napisał(a)
Anitko nie wybierasz się może jakoś w bliskiej odległości do szkółki pod Bełchatowem? Albo może masz jakieś namiary na nią (tel., strona)? I jeszcze mam pytanie gdzie kupowałaś sadzonki borówek amerykańskich? Byłam ostatnio na Wolborskiej, ale sadzonki borówek były w pakiecie z sadzonkami chwastów większych od nich, więc się zraziłam i tam chyba nie kupię.
A tak w ogóle to pięknie u Ciebie Ja mam tylko 2 róże u siebie. Miały być pnące, ale sama nie wiem czy są. Sprawują się bez problemowo i kwitną prawie na okrągło. Lubię je, więc może kiedyś będzie więcej róż u mnie


Strony nie mają...nie wybieram się na razie bo chwilowo nic nie sadzę
A jeśli chodzi o borówki to ja kupowałam na jesiennej rolszansie u nas w piotrkowie. Mają wtedy ogromny wybór borówek i innych owocowych też.
____________________
ogródek Anity
popcorn 13:51, 23 lip 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Anitko, sa tez zurawki ktore doskonale radza sobie w sloncu
Cudnie u Ciebie. Przestrzeni tez zazdroszcze
pozdrowka
k.
____________________
Mój nowy ogródek
Anita1978 14:26, 23 lip 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Megi
Proszę bardzo, tylko że ja mistrzynią kompozycji to nie jestem...
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies