Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Madzenka 22:51, 20 gru 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
O matko co się dzieje, ja się zastrzelę!!!
Konrad wracaj, ogród można w doniczkach uprawiać!!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
hanka_andrus 22:56, 20 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zaglądam,i oczom nie wierzę! W jednym wątku widzę wpis Konrada + uśmieszek,a w jego własnym.....co się dzieje?
Czy ja muszę motywować dorosłego,silnego faceta?
Wiem,że ciężko.Ale zobacz na Roberta,Tyra za granica,a ogród zostawił na całą zimę i wiosnę.Jaką determinację trzeba mieć by tęsknić,wytrwać i nie poddać się!
Chyba,że /sorry ,o to Ciebie nie podejrzewam/ chciałeś fachowca do ogrodu z najwyższej półki,a reszcie dziękujesz....
Opierniczać Ciebie nie będę ,decyzja jest Twoja,masz do niej prawo,ale boli mnie to,że ktoś odchodzi z przyczyn nie bardzo wiadomo jakich.
Też jedziesz za granicę?Zmieniasz miejsce zamieszkania?To mogę zrozumieć.W nowym miejscu nie ma ogrodu.....Ale ogród ma się w sercu,będziesz go kiedyś miał,ale przyjaciół bezinteresownych nie łatwo znaleźć w dzisiejszym świecie.
Nie wiem gdzie teraz jesteś,ale może trzeba trzasnąć drzwiami,i......

I życzę zdrowia,i pieniędzy ,chociaż takich żeby starczyło na kawałek chleba .
I na doniczkę z pięknym kwiatem na święta.Na razie wstawiam Tobie moją.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
anieszka 23:17, 20 gru 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Może przejadę się do Ciebie i skopię d.... aż wyrosną bukszpany
Co ty się wygłupiasz !!!! Pomyśl że już masz teraz z górki !!!!
Masz piękny projekt od Danusi ( ja nawet na niego nie mogę sobie na razie pozwolić ) a realizację ogrodu będziesz sobie robił kawałkami, zresztą już masz mnóstwo pięknych roślin, które możesz wykorzystać !!!!!!!!
Wiele roślin możesz sam rozmnażać i też będziesz miał z nich radość !!!!
Rozumiem ,że fajnie byłoby mieć od razu piękny ogród, ale zastanów się czy miałbyś na pewno z niego tyle satysfakcji, co z ogrodu tworzonego latami ??????????
A jeśli dopadła Cię zimowa deprecha, to nie powód aby od razu znikać !!!!!
Przemyśl to jeszcze raz !!!!!!!
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Martek 00:57, 21 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Konrad zawsze możesz zmienić nick i zacząć od początku
Trzymaj się ciepło i nie dawaj się.
Ogrodu nie robi się tak znowu bardzo długo to w oczach rośnie.Zrobisz zjazd bez rośliny wstępu nik nie wejdzie i jazda
Pozdrawiam Cię form już będzie nie takie,posypie się jak domino ...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
hanka_andrus 08:16, 21 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Marto,nic nie jest w jednostajnej ciągłości.
A to że niektórzy wpadają tylko na 1,2 posty ,to tez bywa.I to akceptujemy,
A nie wyrażamy zgody na odejście z forum po roku? dwóch?
Ze swoim życiem każdy może robić co chce...dyktatury nie ma,a że tu wyrażamy swoje przywiązanie i swoje sympatie? Też nam wolno.
Trzymaj się ciepło Konrad,gdziekolwiek będziesz.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
09:03, 21 gru 2012
nie to jest jakieś kuriozum

projekt wklejony ( taki dar jak widać oszaleć ze szczęścia można )

jest cel !!! ( może nawet i zajęcie na 10 lat )


.....ale Kondzio zapomiał ze pół Polski to czyta ... i nie koniecznie dobrze te fochy odbiera
może warto by było zadbać o swoj wizerunek Kodzio?



P.S jakoś dziś się świat nie skończył jeszcze..............
Kindzia 09:46, 21 gru 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Szkoda !!! Przykro !!!!

Ale życzenia zostawię

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie,
Niech Cię aniołek ode mnie uściśnie,
I przekaże serdeczne życzenia,
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia.


____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kondzio 09:55, 21 gru 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Dziekuje wam wszystkim przepraszam za ten wpis to nie chodzi o to ze chciał bym już teraz projekt poprostu jest mi cieżko dogadać się z moja połowa zastanawiam się nad wyjazdem na zostawieniem tego wszystkiego ja wymiekam cieszylem się z projektu od początku to było moje marzenie i się zrealizowalo Danusia mi go sprezentowala i to był mój najszczęśliwszym dzień w mym życiu ale mi to szczęście odebrał cieszylem się ze zrezygnowałem z pracy i ze znajdę nowa ale jest cieżko zmotywowało mnie żebym żucia prace a teraz co mówię ze wezmę kredyt na ta realizacje to powiedział ze przecież nie masz pracy nie rozumiem tego przecież się zgodził na ta zmianę przecież jak Danusia mówiła ze bedzie o czystej kartki to nic nie mówił ale to nie o to chodzi chodzi o to ze to ja chce nie on ja sam nie wiem co mam dalej robić nie mam nic zupełnie nic .ogrodowisko jest moim schronieniem jest tu tyle osób które mnie przyjęło takim jakim jestem nie chce z tego zrezygnować i nie chce żebyście pomyśleli ze ja tu tylko jestem dla projektu ja was wszystkich kofam i nie wyobrażam sobie życia bez was wiem jak zwykle marudze zrobiłem Wianek miałem wstawić wczoraj ale nie miałem głowy Ogrodowisko jest moim życiem z którego nauczyłem się zeczy których nigdzie bym się nie nauczył i osób które nigdzie bym nie poznał ojej co ja mam teraz począć
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
monitka 10:10, 21 gru 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Dlatego Kondzio nie odchodź...problemy, kto ich nie ma ...kto nie ma problemów z dogadaniem się ze swoją połową? Czasami wpadamy w czarną dziurę ale takie jest życie. Trzeba znaleźć pozytywy , otrzepać się i iść do przodu.
Ściskam mocno
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
zbigniew_gazda 10:36, 21 gru 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Kondzio - nie uciekaj z Ogrodowiska !!! Załatw sobie robotę , bo środki finansowe potrzebne do życia i na te podstawowe sprawy. Jesteś młody i przemyśl swoje decyzje. Najważniejsze to to jest to abyś na jak się to mówi na stare lata nie obudził się z ręką w nocniku. Pozdrawiam i życzę Ci jak najlepiej.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies