Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród do odświeżenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odświeżenia

gierczusia 13:31, 28 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Magda70 napisał(a)



Się umie dziewczyna ustawić

Wiecie jak to u nas mówią..... Co drugi głupi ma szczęście .. I ja się czasem chwytam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:34, 28 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)


Ok, to tylko wąsy jutro...ok i nie woda, po liściach...dziękuję Psze Pani


Haha...wąsy ... Uśmiałam się jak zwykle to czynią moi uczniowe, kedy zaczynam mowić o nawiasach: okrągłych , kwadratowych i klamrowych zwanych wąsami ..... Aaa...żeby wszytsko stało się jasne..moje nazwisko jest baaardzo w wąsowym klimacie

Ściskam .. Mocno z bananem
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
BusyBee 23:18, 28 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Dwa dni mnie na O nie było a tu takie zmiany u Ciebie!!! Super foty tych buksików...ależ wyszło super z tą plantacją Pewnie, że hortki jeszcze w tym roku- dasz radę- najwyżej wysyłkowo gdzieś zamów...to z wiosny szybko wystartują...Danusia nawet w listopadzie sadziła...
...no i wyszło na zielono, nie na czerwono

Ja też swego Młodego odstawiłam na studia.....i z pełnym bagażnikiem wracałam>>>

Napisz Julcia na pv po ile takie buksy z gruntu...Dobrej nocki
____________________
U BusyBee w ogródku...
Kindzia 08:54, 29 wrz 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Juleczko, ale mi niespodziankę zrobiłaś wczoraj Super było

Signum właśnie kupiłam.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
JulkAd 19:53, 29 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
O rajusiu! Kilka dni mnie nie było na forum, a u Ciebie tyle zmian! Buksiki już znalazły swoje miejsce i tyle stron się namnożyło.
Rabatka szybko zmieniła oblicze, a jak M się zapalił do ekraniku z ciosów to wykorzystuj to
Pozdrawiam niedzielnie


Oj buksiki owszem już na miejscu, na fryzjera czekają do przyszłego roku...na razie tylko mikro postrzyżyny...co dobac ekranu z cisa to jeszcze zobaczymy...wszystko zależy od okoliczności związanych z cisami

Ja wieczornie pozdrawiam i to już poniedziałkowo
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 19:55, 29 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
gierczusia napisał(a)

Wiecie jak to u nas mówią..... Co drugi głupi ma szczęście .. I ja się czasem chwytam


A ja też siem mogiem na co drugie załapać?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 19:58, 29 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
gierczusia napisał(a)


Haha...wąsy ... Uśmiałam się jak zwykle to czynią moi uczniowe, kedy zaczynam mowić o nawiasach: okrągłych , kwadratowych i klamrowych zwanych wąsami ..... Aaa...żeby wszytsko stało się jasne..moje nazwisko jest baaardzo w wąsowym klimacie

Ściskam .. Mocno z bananem


Ja wiem, że Wąsy u Ciebie Elu to na porządku dziennym som...i w pracy i w domu...ale moje choć krótko były, to dużo radości i mnie sprawiły

Tym razem mocno całuję w oba policzki po trzy razy i swojego banana do kompletu zostawiam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 20:09, 29 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
BusyBee napisał(a)
Dwa dni mnie na O nie było a tu takie zmiany u Ciebie!!! Super foty tych buksików...ależ wyszło super z tą plantacją Pewnie, że hortki jeszcze w tym roku- dasz radę- najwyżej wysyłkowo gdzieś zamów...to z wiosny szybko wystartują...Danusia nawet w listopadzie sadziła...
...no i wyszło na zielono, nie na czerwono

Ja też swego Młodego odstawiłam na studia.....i z pełnym bagażnikiem wracałam>>>

Napisz Julcia na pv po ile takie buksy z gruntu...Dobrej nocki


Z tymi hortkami to liczę, że zamówić i posadzić zdążę..cały czas toczy się dyskusja nad tym jakie i w którym dokładnie miejscu....na zielono Pszczółko wyszło, bo zielone nie gubi liści zimą...i od beżowego żwirku będzie się ładnie odbijało...czerwone kulki dam z drugiej strony schodów
Czyżbyś po ostawieniu Młodego napad na szkółkę zrobiła?

Już piszę pw
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
BusyBee 20:22, 29 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JulkAd napisał(a)


Z tymi hortkami to liczę, że zamówić i posadzić zdążę..cały czas toczy się dyskusja nad tym jakie i w którym dokładnie miejscu....na zielono Pszczółko wyszło, bo zielone nie gubi liści zimą...i od beżowego żwirku będzie się ładnie odbijało...czerwone kulki dam z drugiej strony schodów
Czyżbyś po ostawieniu Młodego napad na szkółkę zrobiła?

Już piszę pw


Napad, tyle,że za kasę Tak jak Ty zresztą Ale taką kasę jak Ty płaciłaś, chętnie bym zapłaciła Mogła bym nawet pociągiem z Wrocka wracać

Decyzje zielono- bordowe bardzo dobre
____________________
U BusyBee w ogródku...
malgorzata_s... 21:30, 29 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ciebie też mam


____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies