Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród do odświeżenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odświeżenia

Magda70 20:52, 27 wrz 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Bogdzia napisał(a)
Nie jedziesz do Wojsławic ale swojego wysłannika bedziesz tam miec. Swoja drogą to jest fajne że wszyscy z tymi roslinkami po kraju wędrują i sobie podwoża a Gierczusia to ma do tego wyjatkowe szczeście , ode mnie też jej magnolię Kasia wiozła.



Się umie dziewczyna ustawić
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
JulkAd 20:52, 27 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Magda70 napisał(a)


Ha ha...też bym ytrzymała!! I jeszcze bym miała brzuch wciągnięty...aby się 13-sty buksik zmieścił


Madzia, na szczęście nie musiałam wciągać...12 mi wystarczyło...ale pewno na upartego jeszcze 3, albo i 4 by weszły

____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
malgorzata_s... 20:54, 27 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Jula cudniaście będzie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
JulkAd 20:58, 27 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Bogdzia napisał(a)
Nie jedziesz do Wojsławic ale swojego wysłannika bedziesz tam miec. Swoja drogą to jest fajne że wszyscy z tymi roslinkami po kraju wędrują i sobie podwoża a Gierczusia to ma do tego wyjatkowe szczeście , ode mnie też jej magnolię Kasia wiozła.


Bogdziu, zielony wysłannik z pozdrówkami dla wszystkich Ogrodomaniaków...ale czy on choć ciut uściska kogoś ode mnie?...Kasik za niego będzie musiała pozdrowić wszystkich

A z tymi roślinkami wędrującymi to jest niesamowite....mi się papucha śmieje...jak mogę Bogdziu, to czemu nie mam pomóc zielonemu w podróży...posłałabym więcej tych buksów, ale nie jadę...a to niemała roślina
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 20:59, 27 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Magda70 napisał(a)



Się umie dziewczyna ustawić


Fajna z Niej Kobitka...zasługuje na to
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 21:04, 27 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Jula cudniaście będzie


Ja tak planuję, żeby cudniaście było...a właściwie Danusia planuje
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Bogdzia 21:05, 27 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
JulkAd napisał(a)


Bogdziu, zielony wysłannik z pozdrówkami dla wszystkich Ogrodomaniaków...ale czy on choć ciut uściska kogoś ode mnie?...Kasik za niego będzie musiała pozdrowić wszystkich

A z tymi roślinkami wędrującymi to jest niesamowite....mi się papucha śmieje...jak mogę Bogdziu, to czemu nie mam pomóc zielonemu w podróży...posłałabym więcej tych buksów, ale nie jadę...a to niemała roślina


Do mnie na pierwsze spotkanie Marzena cały samochód buksików przywiozła , zamówień miała sporo dla srodkowej Polski, wypakowanie tego towaru długo trwało a z innych samochodów inne roślinki wysiadały , dziewczyny jesc nie chiały tylko polowały na zielone. Bardzo to sympatyczne choc dla postronnych obserwatorów musi byc śmieszne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kamajla 21:08, 27 wrz 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Posadzone, jeszcze tylko te czerwone wstążki zawiązać

Niech zdrowo rosną
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
JulkAd 21:12, 27 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Magda70 napisał(a)
Jak ja lubię jak nasze eMy się nakręcają...o ile życie jest łatwiejsze

Byksy wkopany wygladają....oj wiesz jak...co by nie zauroczyć

Pytałaś u Madżenki czy ciąć...hm...ja bym chyba nie wytrzymala i górę przycieła ale to chyba o tej porze nie jest najlepszy pomysł.
Ale i tak bym ciachnęła


He, he ja też nie wiem ile wytrwam z poczochrańcami...może ciut wąsy uszczyknę, ale nie chcę im krzywdy zrobić....jak wyglądają?....no nie wiem czy mogłam tam wcisnąć jeszcze jednego?...na pewno się poszerzą. Na pewno dosadzę pozostałe rośliny, skończę rabatę i zobaczę, czy jestem zadowolona...ale zaplanowane na ten rok zadanie wykonane....nawet ponad plan
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 21:20, 27 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Bogdzia napisał(a)


Do mnie na pierwsze spotkanie Marzena cały samochód buksików przywiozła , zamówień miała sporo dla srodkowej Polski, wypakowanie tego towaru długo trwało a z innych samochodów inne roślinki wysiadały , dziewczyny jesc nie chiały tylko polowały na zielone. Bardzo to sympatyczne choc dla postronnych obserwatorów musi byc śmieszne.


No właśnie Bogdziu Ci postronni obserwatorzy dla nas to dziwne osobistości...a Madżenka dobrą robotę wykonała...swój czas poświęciła, żeby załatwić i swoim transportem przywiozła i w dobrej cenie jeszcze...no uczynna Dziewczyna z niej...fajnie im tam pod Wrocławiem niedaleko takie złoto na polu rośnie...mi Mała Mi chyba z pół ogrodu wykopała...mój syn tachał karton roślin w pociągu...ja szczęśliwa...Kuba może ciut mniej, ale się nie skarżył
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies