Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość

Napia 22:53, 02 lut 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Halinko, a co planujesz zmienić w tej rabatce. jeżeli dobrze pamiętam, w zeszłym roku ją zakładałaś, ale nie byłaś do końca zadowolona. Mnie się podoba Czy posadziłaś tam białe tulipany? Tak mi się jakoś kojarzy
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Mala_Mi 09:52, 03 lut 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bałwanki ci odśnieżyły ogród
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
zawitka 10:52, 03 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Reniu --- ta trawka to kostrzewa sina dużo jej się zrobiło Jak zechcesz to mogę Ci dać

Aga ---- muszę ;równo wsadzić buksy przed bokiem tarasu ,trzy tuje zbliżyć do siebie po prawej stronie,tam po prawej stronie łukiem wsadzićtrawkę ML zebybardziej widać było mego pawia .Po lewej stronie trójkąt trzmieliny zmienić na pas wzdłuż kostki a od tarasu i bukszpanów do wysokości pawia pas lawendy a dalej myślę i kombinuję jeszcze .Zostawię jałowczyk płożący ale go przesunę w lewo chyba srodek wszystko wywalam bo nie wiem co i jak Jeszcze brzeg , kula trzmieliny poL zostaje i z przody równiutko buksy paski od kuli kawałek środek wolny żeby było widać pawia i dalej pas buksów do stożka to tyle i reszta nie wiem Ja jestem wzrokowcem ------pożyjemy zobaczymy .

Aniu---
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
rozark 14:09, 03 lut 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
zawitka napisał(a)
Reniu --- ta trawka to kostrzewa sina dużo jej się zrobiło Jak zechcesz to mogę Ci dać

Aga ---- muszę ;równo wsadzić buksy przed bokiem tarasu ,trzy tuje zbliżyć do siebie po prawej stronie,tam po prawej stronie łukiem wsadzićtrawkę ML zebybardziej widać było mego pawia .Po lewej stronie trójkąt trzmieliny zmienić na pas wzdłuż kostki a od tarasu i bukszpanów do wysokości pawia pas lawendy a dalej myślę i kombinuję jeszcze .Zostawię jałowczyk płożący ale go przesunę w lewo chyba srodek wszystko wywalam bo nie wiem co i jak Jeszcze brzeg , kula trzmieliny poL zostaje i z przody równiutko buksy paski od kuli kawałek środek wolny żeby było widać pawia i dalej pas buksów do stożka to tyle i reszta nie wiem Ja jestem wzrokowcem ------pożyjemy zobaczymy .

Aniu---


to ja chętna jestem , podoba mi się niebieska trawka

jak przeczytałam że masz za dużo gatunków roślin to zdębiałam - co ja mam powiedzieć, od razu widać że jestem na początku drogi
____________________
pozdrowionka
yolka 19:06, 03 lut 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Kostrzewa giganteum
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
malgocha1960 12:40, 04 lut 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Pięknie wygląda ta kostrzewa w większym zestawieniu.Wiosna ściągnę od ciebie i zrobię sobie obwódkę.Czy ona w słońcu jest czy w cieniu mnie wczoraj pięknie napadało śniegu,a teraz wszystko się topi.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
zawitka 14:54, 04 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Gosiu ---ona rośnie w pełnym słońcu u mnie przez cały dzień.Dziś słoneczkoe świeciło cały dzień aż na duszy lepiej
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 14:57, 04 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Moje zeszłoroczne poprawki
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 14:57, 04 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 14:58, 04 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies