Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

MARGOLA 12:59, 05 sty 2017


Dołączył: 30 lis 2016
Posty: 32
Witam wszystkich serdecznie.
Bardzo będzie mi miło dołączyć do tak fantastycznego forum.
Pozdrawiam cieplutko.
Małgorzata
____________________
MałgosiaOgród PanaNoska i Foundi
Sima 15:24, 06 sty 2017


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Cześć wszystkim
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
AgnieszkaGie 21:10, 16 sty 2017

Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 16
Przyszłam się oficjalnie przywitać. Jestem zarejestrowana od dawna, ale nie pamiętam czy się witałam.
Regularnie przeglądam Wasze piękne ogrody w oczekiwaniu na swój wymarzony. W tym roku okazało się, że marzenie przesunie się o kilka lat, więc postanowiłam działać na tym kawałku, który mam teraz. Przynajmniej nabiorę wprawy. Dlatego będę zaglądać częściej i zadawać dużo pytań
Mam spore doświadczenie w uprawie roślin w doniczkach, szczególnie kaktusów i innych sukulentów. Może uda mi się komuś pomóc w wątkach "doniczkowych".
____________________
Gardenarium 21:49, 16 sty 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kaktusy to moja "stara" najstarsza pasja, więc pomogę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
SlonecznyOgrod 11:47, 20 sty 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Hejka, niedawno dołączyłam, choruje na ogrodomaniactwo - witam wszystkich.
Będę też wstawiała zdjęcia ze swojego ogrodu. Bo zauważyłam,że jak się pokazuje zdjęcia, to się jeszcze bardziej dba o całość ogrodu, o szczegóły, o architekturę, a przede wszystkim chce się jeszcze więcej i więcej rabat kwiatowych.
Mam nadzieję, że znajdę kogoś na wymiankę nasion czy sadzonek.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
gosika67 19:44, 29 sty 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witam, proszę o pomoc jak się zakłada wątek, bo nie mogę tego ogarnąć.Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Gardenarium 11:50, 31 sty 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tutaj zakładasz wątek w dziale Nasze Ogrody, wpisujesz tutuł i dalej leci z górki

http://www.ogrodowisko.pl/watek/new?forum_id=3

a tutaj w dziale Projektowanie

http://www.ogrodowisko.pl/watek/new?forum_id=6
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
beatrix 10:36, 07 lut 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 3
Witam dziewczyny i chłopaki-ogrodomaniaki!
Z tęsknoty za wiosną przyszłam i tutaj.
Pozdrawiam!
Maryla54 16:46, 07 lut 2017


Dołączył: 21 sty 2017
Posty: 6
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Szkoda tylko… ze trafiłam tutaj dopiero teraz, a nie 8 lat temu, kiedy to "wywiało" mnie z Warszawy. Na swoją jesień życia zamieszkałam w małym domku na wsi. Zmęczona ''wielką płytą'' zatęskniłam za ciszą i spokojem. Tu gdzie mieszkam, jeszcze za czasów PRL rodzice na malutkiej działce postawili mały domek na wsi. Traktowany był on, jako domek letni. Po dobudowaniu dodatkowego pokoju, modernizacji i lekkich przeróbkach zaadoptowałam sobie jego część (moją cześć - parter) na dom całoroczny.
Teraz Warszawa odraża mnie hałasem, "aromatem" i masą ludzi zmierzających w codziennym obłędzie nie wiadomo dokąd (a w domyśle głównie: do i z pracy).
Niedaleko płynie rzeczka Rawka i jest ona.. jak i cały otaczający ją teren w Natura 2000. Lubię takie klimaty.
____________________
Make yourself a priority every once in a while. It's not selfish. It's necessary. Maryla.
Gardenarium 19:16, 09 lut 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja też ucieknę na wieś, kwestia kiedy, ale ucieknę. Choć mieszkam też w końcu na "wsi", ale mam za ciasno w ogrodzie. Rozumiem doskonale i życzę miłych wrażeń na Ogrodowisku jako jego założycielka
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies