Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Gardenarium 17:40, 02 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na pewno, zwłaszcza jeśli podasz z jakich okolic jesteś. My się spotykamy w pięknych ogrodach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
lacre 22:00, 02 lis 2016

Dołączył: 30 wrz 2016
Posty: 14
Przepraszam że nie podałam iż moje siedlisko jest na styku trzech województw, śląskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego, choć miejscowość przynależna świętokrzyskiemu.
____________________
Przyroda nie zna nagrody ni kary, zna tylko konsekwencje. R.Ingersoll
Gardenarium 07:19, 03 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Grupa dolnośląska jest najbardziej aktywna
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
elegance 14:57, 06 lis 2016


Dołączył: 06 lis 2016
Posty: 22
Dzień dobry,

Czytam sobie od dawna, ale przyszła pora na zadanie kilku pytań, więc się z Forumowiczami witam.
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Mateusz Mój ogród
Constans 15:20, 06 lis 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
Gardenarium napisał(a)
Grupa dolnośląska jest najbardziej aktywna


Natomiast zachodniopomorska najmniej Ubolewam...
____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 15:21, 06 lis 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
elegance napisał(a)
Dzień dobry,

Czytam sobie od dawna, ale przyszła pora na zadanie kilku pytań, więc się z Forumowiczami witam.
Pozdrawiam


Forumowicze witają i zapraszają
____________________
Ania Z motyką na słońce
dorotas 09:55, 07 lis 2016

Dołączył: 06 lis 2016
Posty: 2
Witam,
Zakochana jestem w lawendzie, hortensji, perukowcach, tawule i innych roślinkach. Lawendę dopiero poznaję.
Pozdrawiam serdecznie z Kujaw
AgaCzek 11:26, 10 lis 2016


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Witam wszystkich. Od kilku tygodni podczytuję ogrodowisko i się w nim zakochałam. Zakochałam się w waszych ogrodach, pomysłach, realizacjach i marzę o tym by także mieć cudowny ogród. We wrześniu wprowadziliśmy się do naszego domu i zaczęliśmy przygotowywać ziemię pod ogród.

Co do roślinek - Uwielbiam rośliny zimozielone, od wielu lat w ogrodzie babci, teściowej przycinam i formuję bukszpany i iglaki. Z kwiatów uwielbiam tulipany, krokusy, czosnki ozdobne, rododendrony i azalie. Te najbardziej ale ja ogólnie uwielbiam kwiatyPraca w ogrodzie jest cudowną odskocznią.


Mieszkam w Mierzynie (to taka sypialnia Szczecina)

To tak na początek
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
wazka88 08:15, 04 sty 2017

Dołączył: 03 sty 2017
Posty: 5
Witam wszystkich serdecznie ja dopiero w zeszłym roku zaczęłam przygodę z tworzeniem własnego ogrodu i chętnie dowiem się przydatnych informacji i poszukam inspiracji. Pozdrawiam!
Gardenarium 08:24, 04 sty 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ogrodnicze studia nie dadzą tyle, co ogrodowisko
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies