Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Szafran 10:02, 24 lip 2016


Dołączył: 31 sie 2013
Posty: 90

Witam serdecznie. Na imię mam Justyna.
Jestem na etapie zakładania ogrodu. Jakieś drobne nasadzenia już w nim są tzn. był jakiś plan ale się pogubiłam Styl, który mi się podoba to francuski, angielski, śródziemnomorski. Wymyśliłam sobie, że w moim ogrodzie będą tylko białe kwiaty. Od dawna podglądam ogrodowisko i podziwiam ogrody, które Państwo prezentujecie. Zostałam już projektantem swojego ogrodu, teraz mam nadzieję, że korzystając z Państwa doświadczenia i rad uda mi się stworzyć mój wymarzony ogród.

Przesyłam serdeczne pozdrowienia
____________________
Szafran Szafranowy ogród Moje marzenie ...
Psiamama 10:32, 24 lip 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Szafran napisał(a)

Witam serdecznie. Na imię mam Justyna.
Jestem na etapie zakładania ogrodu. Jakieś drobne nasadzenia już w nim są tzn. był jakiś plan ale się pogubiłam Styl, który mi się podoba to francuski, angielski, śródziemnomorski. Wymyśliłam sobie, że w moim ogrodzie będą tylko białe kwiaty. Od dawna podglądam ogrodowisko i podziwiam ogrody, które Państwo prezentujecie. Zostałam już projektantem swojego ogrodu, teraz mam nadzieję, że korzystając z Państwa doświadczenia i rad uda mi się stworzyć mój wymarzony ogród.

Przesyłam serdeczne pozdrowienia


Witaj Białe kwiaty! Piękny pomysł zakładaj wątek
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
amh7 10:31, 26 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 3
Witam serdecznie Wszystkich
pestka14 17:38, 28 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2014
Posty: 20
Oj, zdążyłam wątek założyć, a się nie przywitałam
Witam więc Wszystkich serdecznie. I przy okazji dziękuję za stworzenie miejsca, które jest dla mnie skarbnicą wiedzy, źródłem inspiracji, a często po prostu odskocznią od codziennych trosk. Tutaj zawsze można pobyć w pięknych miejscach. Wierzę, że kiedyś moje otoczenie też będzie takie piękne . Mam nadzieję, że zechcecie mi w pomóc w stworzeniu ogrodu i wspierać mnie swoją wiedzą i doświadczeniem. Chętnie przyjmę wszelkie rady i uwagi - zarówno te pozytywne, jak i te z krytyką. Bo właśnie dlatego wreszcie postanowiłam się ujawnić, choć zarejestrowałam się dawno temu, a jeszcze dłużej podczytuję .
Ja również chętnie podzielę się wiedzą, choć na tę chwilę pod względem ogrodowym dosyć skromną . Ogród mam od trzech lat, trochę w tym czasie zdążyłam poeksperymentować i nabałaganić - na początku nie wiedziałam prawie nic.
Odnośnie pasji: od kilku lat hoduję też na parapetach storczyki i fiołki afrykańskie - nie jest to może wiedza ogrodowa, ale to w końcu też roślinki - no i sporo z nich kwitnie w zimie, gdy w ogrodzie mało się dzieje, a to ich wielka zaleta.
Szczególnie gorąco witam Szefową forum! Danusiu, ktoś na forum napisał, że powinnaś dostać medal za wkład w upiększanie naszego kraju. Podpisuję się pod tym obiema rękami! Jesteś dla mnie przykładem, jak skutecznie można zarażać innych swoją pasją i jak wspaniałomyślnie dzielić się z innymi wiedzą i doświadczeniem.
A to kwiatek "nieogrodowy" dla Was Wszystkich na dobry początek znajomości. Mam nadzieję, że za jakiś czas w ogrodzie też będę mieć podobne piękności, którymi będę się mogła z Wami dzielić za pośrednictwem Ogrodowiska.

____________________
Tośka Wiejski ogródek pod wielkim miastem
Moskwa 00:08, 01 sie 2016

Dołączył: 31 lip 2016
Posty: 2
Dobry wieczór Trafiłam tutaj szukając porad i inspiracji. I wsiąkłam. Walczę na ugorze przed moimi oknami. Ale mam nadzieje że jeszcze coś z tego będzie. Grunt to się nie poddawać.
____________________
Ogródek w zamierzeniu ozdobny
PANJACEK 13:24, 03 sie 2016


Dołączył: 03 sie 2016
Posty: 1
Witam Was jeszcze ze stolicy ale niebawem bedę już żył na wsi, na łonie natury
Pozdrowienia od Jacka!
____________________
Uprzejma prośba do Wszystkich Was o wszelkie polecenia, podpowiedzi, ciekawe artykuły, jak np: http://www.szukamszkoly.com/zawody/ogrodnik/ traktujące o ogrodnictwie jako takim oraz o samym zawodzie ogrodnika :)
marcine 19:02, 11 sie 2016

Dołączył: 09 sie 2016
Posty: 2
Dzień dobry, Lublin się kłania
Conic 21:23, 13 sie 2016


Dołączył: 13 sie 2016
Posty: 18
Dzień dobry, kłania się lubuskie. Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych ogrodomaniaków!!
Wiola
Gicek 22:00, 21 sie 2016

Dołączył: 21 sie 2016
Posty: 13
Witam serdecznie. Jako początkująca ogrodniczka spędziłam na tej stronie długie godziny. Jesteście Państwo dla mnie inspiracją i pomocą w jednym. Mam nadzieję, że mój ogród rok w rok będzie co raz piękniejszy dzięki Państwa wiedzy.
Pozdrawiam
Olga
Igan 15:01, 22 sie 2016


Dołączył: 22 sie 2016
Posty: 98
Dzień dobry,


trafiłam na forum raptem kilka dni temu. Ilość wątków, informacji i zdjęć mnie trochę przytłacza, póki co
Jestem z kujawsko-pomorskiego.

____________________
Iga - Z ogrodem, to jestem w lesie!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies