Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Mysza 11:51, 18 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Witam wszystkich ogrodomaniaków bardzo serdecznie))
Trafiłam na ogrodowisko przypadkowo i złapałam bakcyla.Wciąga jak narkotyk.
Wasze ogrody są niesamowite i mam nadzieję, że uda mi się stworzyć wspaniałe miejsce do odpoczynku u siebie.
Pozdrawiam.Gosia.
____________________
Gosia
Agatek 18:16, 20 sty 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Witam wszystkich serdecznie
Przyglądam się Wam od kilu dni a sezon wiosenny zbliża się wielkimi krokami, więc postanowiłam się zarejestrować na forum.
Jestem szczęśliwą posiadaczką działki letniskowej, gdzie dopiero zaczynam razem z moim mężczyzną urządzanie
Skaczę z wątku na wątek, nie mogę się zdecydować co obejrzeć i doczytać do końca tak u Was cudownie.
Nie ukrywam, że liczę na Waszą pomoc w stworzeniu kolejnego pięknego miejsca na ziemi.
Pozdrawiam,
Agata
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
wodzyn 20:56, 21 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 416
Witam wszystkich serdecznie!
Już nie pamiętam jak trafiłam na Ogrodowisko, ale od kilu miesięcy przeglądam z zamiłowaniem prezentowane tu ogrody.
W 2012 roku zarzekałam się, że nie będę mieć w ogrodzie nic prócz trawnika, kamyków i kilku iglaków, ale już rok później, nie wiem czemu, zwariowałam ogrodowo.
Bardzo podoba mi się styl"ogrodowiskowy", ale jestem dopiero na samiutkim początku tworzenia własnego ogrodu.
Dlatego też na razie nie będę zakładała wątku, bo nie ma co pokazywać i o czym pisać, ale jak tylko będę miała plan działki i zacznę tworzyć plan rabat założe wątek i będę prosić Was o pomoc.
Teraz przynajmniej będę mogła czynnie i aktywnie uczestniczyć w "życiu ogrodowiska".
Jeszcze tylko nadmienię, że jestem z Górnego Śląska i z niecierpliwością czekam na wiosnę jak pół Ogrodowiska.
Ps. U nas już dziubki tulipanów i krokusy na wierzchu, mimo tego, że sadziłam dopiero początkiem listopada.
Pozdrowienia
____________________
Marta-Pole na wichrowych wzgórzach które ma się stać ogrodem
Elka02 15:08, 27 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2015
Posty: 18
Chcę bardzo serdecznie powitać wszystkich użytkowników tego forum. Mam na imię Elżbieta. Trafiłam tu o wiele za póżno ale dobrze, że w ogóle to się stało. Będę potrzebowała Waszych fachowych i jak zauważyłam szczerych porad.
Jesteście wspaniałymi ludźmi z ogromną pasją i wiedzą. Wiem, że trafiłam we właściwe miejsce.
____________________
Annn 18:21, 27 sty 2015


Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 32
Witam Was Wszystkich!
A w szczególności Panią Danusię
Już od pewnego czasu, długiego czasu zaglądam w to wspaniałe miejsce i śledzę zmagania ogrodowe, które mi również nie są obce Jak tu trafiłam? Pamiętam, że szukałam informacji o ogrodach z bukszpanami i trafiłam na realizację Danusi. I tak to się zaczęło
Jakie ogrody lubię? Monotematyczne, formalne, białe, nowoczesne z bukszpanami, hortensjami i trawami. Ale ostatnio zauroczył mnie ogród Hrabiego
Ogrodu własnego obecnie nie mam, ale zamierzam w przyszłości to zmienić. Do tej pory zajmowałam się i nadal zajmuję ogrodem u Rodziców.
Pozdrawiam,
Ania
____________________
marcys 16:02, 07 lut 2015


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 2
To i ja się chciałem przywitać jestem z Mysłowic i dopiero zaczynam przygodę z wlasnym domem/ogrodem więc licze na waszą pomoc i słowa otuchy pozdrawiam
____________________
Kacha123 16:35, 07 lut 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
marcys napisał(a)
To i ja się chciałem przywitać jestem z Mysłowic i dopiero zaczynam przygodę z wlasnym domem/ogrodem więc licze na waszą pomoc i słowa otuchy pozdrawiam


Witam na forum Marcys. Jak masz na imię? Mieszkamy po sąsiedzku. Pozdrawiam
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
marcys 19:28, 07 lut 2015


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 2
Kacha123 napisał(a)


Witam na forum Marcys. Jak masz na imię? Mieszkamy po sąsiedzku. Pozdrawiam


helloł no witam sąsiadeczkę mam na imie Mariusz
____________________
Karol99 19:33, 07 lut 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
marcys napisał(a)
To i ja się chciałem przywitać jestem z Mysłowic i dopiero zaczynam przygodę z wlasnym domem/ogrodem więc licze na waszą pomoc i słowa otuchy pozdrawiam


Witaj
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Imienniczka 14:39, 09 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Usiłowałam założyć nowy wątek z powitaniem, jednak nie udało mi się. Chyba poleciał gdzieś w kosmos
Mam nadzieję, że kolejne moje próby działalności na forum przyniosą lepsze efekty
Bywam od jakiegoś czasu na Ogrodowisku i z zainteresowaniem czytuję prezentowane tutaj artykuły.
Tym razem trafiłam na Forum i postanowiłam zatrzymać się tu na dłużej. Wciągnęło mnie przeglądanie różnych wątków.
Na razie chyba poprzestanę na tym

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Mirka



Fragment mojego przydomowego ogródka
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies