Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

beata_m 20:28, 02 gru 2014


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Witam Was wszystkich, trochu brzydko z mojej strony, że witam się z Wami dopiero teraz. Po prostu cały czas odkrywam zakątki ogrodowiska. Od roku mieszkam u siebie i od razu zaczęłam mieszać na ogrodzie, no i jakoś tak cały czas mi coś nie pasowało. Odkryłam Maję w Ogrodzie, potem Panią Danusię i jej niesamowite projekty i na końcu Was za co bardzo dziękuję. Podglądanie takich ogrodów to zaszczyt. Przemierzając Wasze ogrody szukam swojego stylu, i cały czas knuje w głowie jak tu zagospodarować swoje parę arów. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Gardenarium 09:12, 04 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wątek już działa, byłam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
cebulak 10:52, 12 gru 2014


Dołączył: 12 gru 2014
Posty: 4
Witam Was wszystkich serdecznie Mam na imię Tomasz i obserwuję to forum od dawna. W końcu postanowiłem do Was dołączyć. Kocham ogrody a jeszcze więcej frajdy spawia mi ich pielęgnowanie. Dlatego tutaj jestem


Pozdrawiam!
Kacha123 12:27, 12 gru 2014


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
cebulak napisał(a)
Witam Was wszystkich serdecznie Mam na imię Tomasz i obserwuję to forum od dawna. W końcu postanowiłem do Was dołączyć. Kocham ogrody a jeszcze więcej frajdy spawia mi ich pielęgnowanie. Dlatego tutaj jestem


Pozdrawiam!


Witaj Tomaszu. Ja też jestem tutaj nowa. Podziel się z nami swoim ogrodem. Pozdrawiam. Kacha
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
clematis18 19:59, 14 gru 2014

Dołączył: 14 gru 2014
Posty: 9
Hejka wszystkim mam na imię Damian i pochodzę z mazowsza. Właśnie się zarejestrowałem na to bardzo ciekawe forum bardzo się ciesze że go znalazłem. Widać że jest na nim bardzo dużo informacji których potrzebuje jako początkujący

Pozdrawiam was ciepło
____________________
Z góry przepraszam za pytania ale dopiero się uczę
Danuta_G 13:39, 15 gru 2014


Dołączył: 14 gru 2014
Posty: 19
To może i ja powinnam się odezwać. Zarejestrowałam się, bo wierzę, że czeka mnie z Wami wspaniała przygoda . Trafiłam tu przypadkiem i chyba zostanę na długo.
____________________
Danuta
Malutka 10:37, 19 gru 2014

Dołączył: 19 gru 2014
Posty: 1
Mam na imię Marta. Swoje wątku nie założę, bo mam tak malutki ogródek, że musiałabym pokazwac wiecznie to samo. Chcę jednak uczestniczyć w życiu Waszych Pięknych Ogrodów, a więc witajcie!
AniaBialystok 12:53, 19 gru 2014


Dołączył: 19 gru 2014
Posty: 14
Witam ciepło wszystkich Ogrodomaniaków Nazywam się Ania, jestem teraz na urlopie rodzicielskim. W dzień zajmuję się dzidziusiem,a wieczorem szukam inspiracji do wiosennej rewolucji zniszczonego ogrodu. Mieszkamy na wschodzie Polski, gdzie śnieg zimą zazwyczaj leży hałdami,a mrozy doskwierają. W tym roku póki co zima nas oszczędza i oby tak było jak najdłużej Witam wszytskich serdecznie
anitan 15:38, 30 gru 2014


Dołączył: 14 wrz 2014
Posty: 860

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat

WITAMY
____________________
Anita zaczynam-od-zera-zobaczymy-gdzie-skoncze
ola12 15:39, 30 gru 2014

Dołączył: 30 gru 2014
Posty: 67

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat

hej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies