Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Rench 18:43, 17 lut 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Mam nadzieję,że to ostatnie podrygi zimy,bo już się na ten brudny śnieg patrzeć nie mogę. U mnie póki co ,tylko zapach jakby wiosenny w ciągu dnia

Alinka ma rację,nie wyrzucaj zniszczonej róży,może od korzeni odbić
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Bogdzia 17:23, 18 lut 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ula co u Ciebie? Pomyliłam watki i wpisałam sie tu zamiast u Reni ale dobrze ze błąd od razu wyłapałam. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
lilka2 18:40, 19 lut 2017


Dołączył: 16 kwi 2016
Posty: 37
Urszulla napisał(a)


Ja też nie mam wielkich doświadczeń. Sianie do gruntu daje u mnie marne efekty albo żadne. W tym roku się pobawie, trochę delikatniej postapie. Bardzo mi zależy na cleome . Marzy mi sie dostac arcydziegiel. Kosmosy jakie dostane takie będą.
A najbardziej lubię jak rośliny się same wysiewaja- tu liczę na stipe i werbene.
W zeszłym roku wysialy się brązowe trawy i mint mist. Ale miałam radoche.


Hej Ula. Spacerują po Ogrodowisku trafiłam dzisiaj do Ciebie. Całego wątku jeszcze nie ogarnełam, ale doczytałam, że chciałabyś wysiać Kosmosy. Jeśli chcesz nasiona to podeślij mi adres na pw. Jeszcze mi trochę zostało z zeszłorocznych zbiorów
sylwia_slomc... 20:26, 19 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Ula u mnie wczoraj też jeszcze nic nie mogłam znaleźć , a dzisiaj już zielone jest , u Ciebie też będzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 10:54, 20 lut 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
alinak napisał(a)
Ulka róży którą piesa wyleżała nie wyrzucaj ,czasami to z korzonka puszcza.
Może odratujesz.U mnie dzisiaj potop w ogrodzie . śnieg topnieje a ziemia zmarznięta i wszystko stoi.
Ja mam teraz intensywne szkolenie nowego psa.Też rogi pokazuje ,ale u mnie nie ma to tamto. zdoktoryzowałam się na książkach od naszej Reni i czaruje go jak mogę. I nawet ci powiem że już sa efekty.



Nie wyrzucam róży oczywiście bo jeden badyl się ostał. Muszę zrobić zdjęcie to pokażę Wam co wyleżał mój pies w mrozy

A Ty z tresurą sobie na pewno poradzisz tym bardziej jak się zdoktoryzowałaś ja osobiście piesie rozpieszczam, ale są u mnie już tyle lat że swoje miejsca znają i toleruję odchyłki od porządku
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 10:56, 20 lut 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
ogrodula napisał(a)
Witam imienniczkę



Witam serdecznie w moim skromnym wątku u mnie bez wielkich szaleństw, czasem drobne się zdarzają
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 11:01, 20 lut 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Rench napisał(a)
Mam nadzieję,że to ostatnie podrygi zimy,bo już się na ten brudny śnieg patrzeć nie mogę. U mnie póki co ,tylko zapach jakby wiosenny w ciągu dnia

Alinka ma rację,nie wyrzucaj zniszczonej róży,może od korzeni odbić




Nie wyrzucam oczywiście

Ja zapowiadam nadejście wczesnej wiosny i temp. na plusie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 11:02, 20 lut 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Bogdzia napisał(a)
Ula co u Ciebie? Pomyliłam watki i wpisałam sie tu zamiast u Reni ale dobrze ze błąd od razu wyłapałam. Pozdrówka.



To mi bardzo miło że nawet przez przypadek jesteś po dramatycznym weekendzie chociaż wiosennie na zewnątrz i słonko a to już wiele
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 11:04, 20 lut 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
lilka2 napisał(a)


Hej Ula. Spacerują po Ogrodowisku trafiłam dzisiaj do Ciebie. Całego wątku jeszcze nie ogarnełam, ale doczytałam, że chciałabyś wysiać Kosmosy. Jeśli chcesz nasiona to podeślij mi adres na pw. Jeszcze mi trochę zostało z zeszłorocznych zbiorów



Moim zdaniem szkoda czasu na czytanie mojego wątku. Są inne warte skupienia. Na kosmosy się w tym roku chętnie piszę

A Ty nie masz swojego wątku?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 11:10, 20 lut 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ula u mnie wczoraj też jeszcze nic nie mogłam znaleźć , a dzisiaj już zielone jest , u Ciebie też będzie



To nieźle u Ciebie będę u siebie szukać oznak wiosny. Najbliższe dwa dni mają być deszczowe to pewnie ziemia się rozmrozi i wszystko będzie wyłazić po opadach
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies