Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 20:31, 13 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
irena_milek napisał(a)


Ale fajnie zaczęła się ta druga część wiersz jak zwykle piękny, kwiaty swoją barwą i mnogością zachwycają, a motyle temu wszystkiemu nadały lekkości i radości
i nie wiem, czym cię przywitać, tyle tego dostałaś, a chciałam coś wyjątkowego i pomysłu brak
a skoro piszesz, że w życiu i gorycz jest, to może to, bo to cześć natury jest

to może pokażę wczorajsze niebo i piękną zieleń okolicznych drzew na jego tle; burzę i chmury przegnał wiatr, więc było spokojnie




Zdjecie jest wyjątkowe bo widac na nim to czego zobaczyc nie mozna czyli wiatr. U mnie podobnie było dzisiaj. Juz sie cieszyłam ze będzie deszcz ale tylko moment popadało i koniec. Dzięki Irenko.


hym, pisać o plusach?
wiatr chciałam utrwalic, a ty jedyna umiesz to dostrzeć?!


Irenko pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:34, 13 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Klamber napisał(a)
Witam Cię Bogdziu w nowym wątku, motylkiem.

Pałki i goździki zabieram ze sobą, dla mnie weź swoje pięknie pachnące goździki i czerwony liliowiec. Jeśli coś Ci się jeszcze przypomni, to mów. Zdjęcia u Ciebie jak zwykle cudne kwiatów multum, nie raz już się zastanawiam, po mimo wielkiego ogrodu, gdzie Ty to mieścisz. Pozdrawiam gorąco.


Jeszcze dla Ciebie mam klony Ginala i rudbekie. wszystko zapisane co chciałes i przywiozę.Za motylka bardzo dziękuje.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:38, 13 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ell napisał(a)
Bogdziu ja się już całkiem zakreciłam i nie wiem czy juz się witałam w nowym wątku czy nie, ale i tak zostawię motylka.


Elu , piękne zdjęcie jak to zwykle u Ciebie.U mnie paż królowej był tylko raz jak miałam piękne dorodne aksamitki i więcej jak dotąd sie nie pojawił- bo nie mam aksamitek. Ale jego zdjecia oczywiście mam.Dzieki za wizyty na obydwu wątkach.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:46, 13 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
A teraz pokażę motylka którego już znacie czyli rusałkę kratkowca, ale na jakim tle!!!!! Napatrzec się nie mogę na te zdjecia dziś zrobione. Za to piekne tło muszę podziękowac Ani asc bo bez niej bym go nie zdobyła i moje motylki nie wyglądały by tak cudnie. Popatrzcie.









____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
maria_kalino... 20:58, 13 lip 2012


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808

Bogdziu, fajnie trafiłam do watku nr.2. Dzisiaj miałam odwiedziny motylka, którego nigdy nie widziałam. Pobiegłam zaraz po aparat i Tobie go przesyłam. Jak znalazłam w internecie tj. paż żeglarz. Więcej napisałam na " Skowronkowie " Pozdrawiam.



zaraz go przeniosłam na wierzbę, żeby nie stał się łupem kociąt.






















".
____________________
Maria - Moje krzewy
Syla 21:03, 13 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Motylka nie mam ale na powitanie w nowym wątku zostawiam z dzisiejszego ranka kwiatucha
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Bogdzia 21:25, 13 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
maria_kalinowska napisał(a)

Bogdziu, fajnie trafiłam do watku nr.2. Dzisiaj miałam odwiedziny motylka, którego nigdy nie widziałam. Pobiegłam zaraz po aparat i Tobie go przesyłam. Jak znalazłam w internecie tj. paż żeglarz. Więcej napisałam na " Skowronkowie " Pozdrawiam.



zaraz go przeniosłam na wierzbę, żeby nie stał się łupem kociąt.



Marysiu ale miałaś dużo szcęścia. Niełatwo jest go spotkac a co dopiero zrobic mu zdjecia. Cudne ma te kolorki i paseczki. Moje gratulacje.




















".
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:27, 13 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Syla napisał(a)
Motylka nie mam ale na powitanie w nowym wątku zostawiam z dzisiejszego ranka kwiatucha


Sylwia , witam w nowym watku. Zdjęcie tak piękne ze ma sie ochotę dotknąc tych kropelek. No wycwiczyłaś się super w fotografowaniu . Podziwiam .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hanka_andrus 21:27, 13 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wszyscy wstawiają motylki.......mam i ja! Bożenko dla Ciebie na świerku pod Babią Górą usiadł......


rusałka admirał
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 21:30, 13 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Wszyscy wstawiają motylki.......mam i ja! Bożenko dla Ciebie na świerku pod Babią Górą usiadł......


rusałka admirał


Ale dzisiaj wstawiacie rzadko spotykane motylki. Piękny , ja takiego nie mam. Równiez gratuluję bo takie cudo niełatwo ,,upolowac"
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies