Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 22:32, 14 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agniecha973 napisał(a)


Miło Cię widziec Agnieszko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Elfik 22:39, 14 lip 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Witaj Bożenko na drodze do nowego pękatego wątku!

No i wszystkie moje postanowienia wzięły w łeb! A obiecałam sobie, że będę systematycznie, codziennie, odwiedzać przynajmniej 3 zaprzyjaźnione ogrody. Zaczęłam od dziś - i już klapa! Wsiąkłam u Ciebie na amen i z wrażenia mam motyle w brzuchu. Masz taką wenę twórczą, takie zacięcie fotograficzne, i taką łatwość przekazu swoich spostrzeżeń wziętych z łona natury, że leci człowiek do Twojego wątku jak motyl do nektaru. No to przyleciałam, nasyciłam się i na tym dziś się kończy mój limit czasowy.



Powtórzę za Anią: idę grzecznie spać ukołysana śliczną bajeczką. Buziaczki Bożenko
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Bogdzia 22:46, 14 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Elfik napisał(a)
Witaj Bożenko na drodze do nowego pękatego wątku!

No i wszystkie moje postanowienia wzięły w łeb! A obiecałam sobie, że będę systematycznie, codziennie, odwiedzać przynajmniej 3 zaprzyjaźnione ogrody. Zaczęłam od dziś - i już klapa! Wsiąkłam u Ciebie na amen i z wrażenia mam motyle w brzuchu. Masz taką wenę twórczą, takie zacięcie fotograficzne, i taką łatwość przekazu swoich spostrzeżeń wziętych z łona natury, że leci człowiek do Twojego wątku jak motyl do nektaru. No to przyleciałam, nasyciłam się i na tym dziś się kończy mój limit czasowy.



Powtórzę za Anią: idę grzecznie spać ukołysana śliczną bajeczką. Buziaczki Bożenko


Niech Ci sie śnią same najpiekniejsze motylki Elu.Dobrej nocy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
dajana 23:16, 14 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Nie mam co ci podarować Bożenko z własnego ogrodu za wszystko czym karmisz moją duszę . Moja wnusia nie chce odejśc od komputera. Poszły w odstawkę bajki z płyt,, tv i wszystkie książeczki Ona chce oglądać prawdziwe kotki ,ptaszki motylki Jest tak zauroczona wiedziałam ze tak będzie .Wiewiórki kotki tak ją zajęły ze musiałam jej czytać 10 razy tekst Z jednej rzeczy uśmiałam się do łez no bo jak się nie śmiać z żądań jakie jej się marzą Prosi abyś wyczarowała jej takie trzy mamusie,, jak twoje Agusie hi.Pytam po co chcesz mieć trzy mamy? Jedna chodziłaby do pracy druga pilnowała Olusi babciu a trzecia czytała mi bajki.Dodam tylko że mama to również Aga Dziękuję Bożenko za radość którą sprawiłam mojej wnusi .bo własną od dawna przezywam dzięki tobie .Napisałam ze nic nie mam z własnego ogrodu a jednak cos mam .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 23:27, 14 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Moja pierwsza własna róża czyli z mojego ogrodu .Obiecałam ją tobie i Hani .Jak się cieszę ze nareszcie mam pierwszy kwiatuszek.,czyż nie jest piękna?Inne też już mają pączki ,,będzie ich zatem więcej czekam na Klasztorną i Nahemę no i Austina .Z tej zginęła karteczka i niestety nie wiem jak się zwie.To dla ciebie Bozenko ten mój pierwszy kwiatuszek

____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
agata_chrosc... 11:11, 15 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
dajana napisał(a)
Nie mam co ci podarować Bożenko z własnego ogrodu za wszystko czym karmisz moją duszę . Moja wnusia nie chce odejśc od komputera. Poszły w odstawkę bajki z płyt,, tv i wszystkie książeczki Ona chce oglądać prawdziwe kotki ,ptaszki motylki Jest tak zauroczona wiedziałam ze tak będzie .Wiewiórki kotki tak ją zajęły ze musiałam jej czytać 10 razy tekst Z jednej rzeczy uśmiałam się do łez no bo jak się nie śmiać z żądań jakie jej się marzą Prosi abyś wyczarowała jej takie trzy mamusie,, jak twoje Agusie hi.Pytam po co chcesz mieć trzy mamy? Jedna chodziłaby do pracy druga pilnowała Olusi babciu a trzecia czytała mi bajki.Dodam tylko że mama to również Aga Dziękuję Bożenko za radość którą sprawiłam mojej wnusi .bo własną od dawna przezywam dzięki tobie .Napisałam ze nic nie mam z własnego ogrodu a jednak cos mam .


A nie mówiłam!? Dzieci najlepiej rozpoznają co dla nich dobre! Trzeba wydać
____________________
ogród w Holandi
Anita1978 12:57, 15 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Jestem pod wrażeniem!!! Tyle talentów w jednej osobie- brawo-naprawdę dobre- gratuluję!!! I nawet mi przyjemnie się czytało - mimo, że dzieckiem daaawno juz nie jestem...
Dla autorki- mała różyczka z własnego ogródeczka

____________________
ogródek Anity
majkel0326 13:18, 15 lip 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Bogdziu,jaka piękna bajka o motylu i pszczółce! Zaczytałam się jak dziecko Cudna i zdjęcia jakie dopasowane!
____________________
Maja - Moje roślinki
Anita1978 13:20, 15 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840

powinnam napisać :różEczka z ogródEczka
____________________
ogródek Anity
Joanka 14:03, 15 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Piękna bajeczka, och piękna!!!

Zazdraszczam talentu i przesyłam "własnego" motylka



____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies