Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 11:26, 19 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pszczelarnia napisał(a)


Jak nie masz rarytasów? Jak? Za głowę się łapię. Przecież do tego się pokoleniami dochodzi..... .


A gdzie tu rarytasy???
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 11:28, 19 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Milka napisał(a)


Czasami się uda, ale warto się pouczyć. ...kiedyś miałam czołówkę. ..wypadek samochodowy i po tym zostały mi trwałe uszkodzenia, drżenie rąk,uszkodzony nerwy w kręgach szyjnych i dlatego nie zawsze te foty wyraźne, ale nie narzekam, coś widać
Cudne te floksy u ciebie, ilość powala


Kup sobie statyw nie będzie problemu z rękami. Floksy atwo rozmnazac więc nietrudno o ilosc.Miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Anita1978 11:29, 19 lis 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Bogdzia napisał(a)


Częściowo gubią ale mało.Tak wyglądaja w maju.




Uwielbiam ten widok to jest to, co tygryski lubią najbardziej...wrrrr....
____________________
ogródek Anity
Bogdzia 11:30, 19 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Milka napisał(a)


Psy karmione o stałych porach kolo domu, nie ma szans aby ptaki podjadały przy okazji, bo Dżaga działa, jak błyskawica i kończy się ptasi źywot ..chyba w tych korona drzew czują się bezpiecznie, ale na dłuższą metę, jest z tym problem
miłego dzionka, nie mogę spać od 4


U mnie kiedys też było ich bardzo duzo ale pomogło jak przestałam karmic bo jednak w dużej ilosci zaczynają byc uciążliwe jak to gołębie. Jesli nie chodzi o jedzenie to faktycznie muszą sie czuc tam dobrze ale jesc gdzies powinny odlatywac i dłuzszyczas powinno ich nie byc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 11:31, 19 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Anita1978 napisał(a)

Uwielbiam ten widok to jest to, co tygryski lubią najbardziej...wrrrr....


Ja też lubię to zdjecie i tak nie pokazuje ich piękna , w dobrych latach biją po oczach niesamowicie i nic im nie dorównuje uroda.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 11:33, 19 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)

zostały w rajskim


Na wiosne moge wysłac sadzonki, choc niezbyt duzo, ale swietnie się wysiewają więc szybko by ich było więcej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 11:34, 19 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
popcarol napisał(a)
Zaglądam, nacieszyłam oczy na cały bury dzień za oknem:/
buziaki!!


Faktycznie strasznie buro dzis.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gabriela 11:59, 19 lis 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Te niskie azalie japońskie wyglądają świetnie właściwie przez cały rok. Pamiętam te Twoje jak kwitły, w realu to miejsce pod oknem wydaje się dużo większe niż na zdjęciach. Historyczne zdjęcia znad jeziorka zachwycają, pamiętam że pierwszy raz jak byłam u Ciebie, to też tam się zatrzymałam na dłużej.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
hanka_andrus 12:56, 19 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bożenko, WSzystko oglądam, z zachwytami i ochami się wstrzymuję, bo tym poprzedniczkom moim nie dorównuję.
Skromność dobra cecha, ale jak masz tak pięknie, to trzeba być dumnym, a nie skromnym. Nie każdy ogrodnik tak ma, a niektóre ogrodniczki nawet i w marzeniach tego nie mają.

Buziaczki!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Margarete 16:13, 19 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)


Małgoś Ty poczytaj ile nam dni na wiosenny wyjazd potrzeba , zobacz co pisze Irenka , Ania i Marzenka i licz ile masz urlopu/ Nie byłam w tym tygodniu na kursie z powodów zdrowotnych ale Anita była ale nie wiem co robili, nie było czasu pogadac.Pozdrówka.

Żeby nie wiem co to nie damy rady za jednym zamachem....
Musimy rozłożyc te wizyty na raty ... cóz chcą czy nie chcą bedziemy co tydzien spedzac wekendy w dolnosląskich ogrodach po kolei........spoko dojedziemy szybko bo nam S8 do końca tego roku oddadzą w całosci wiec te drobne 200 czy 220 km to pryszcz
Ciekawa jestem tylko kto bedzie pracował w naszych ogrodach skoro my tak bedziemy latac....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies