Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 19:59, 21 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
iwonadm napisał(a)
Bogdziu mam prośbę
czy pomogłabyś mi rozpoznać rh którego mam
zdjęcia zostawiam u mnie
Niestety jak je kupowałam to na etykiecie miały tylko zdjęcie i opis uprawy
pozdrawiam
Iwona


Byłam napisałam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:03, 21 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)
Ale Ty masz piękny ten ogród!!! Jak to dobrze, że dano mi było go zobaczyć w realu!!!

U nas ciąg dalszy paskudnego listopada...


Kasiu nasze ogrody wszystkie ładne , staramy się na miare naszych możliwości więc każdy ma swój urok. Mój rózni się od innych ilością rh, jest pewnie inny przez to . U mnie też pogoda nie rozpieszcza ale sniegu nie ma więc nie narzekam. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:05, 21 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
makkasia napisał(a)
Bodziu cztery pory zachwyciły mnie Rododendrowy jest taki wysmakowany przez Ciebie, ma tyle niespodzianek
Pięknie
Pozdrawiam serdecznie


Dzięki za miłe slowa.Również pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:06, 21 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)


Małgoś pozdrawiam .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:10, 21 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Milka napisał(a)


Mam 3 floksy, biały, różowy z białymi obwódkami i czerwony, a od Gosi dostałam taki pink intensywny; wiosna może podzielę, czy teraz jeszcze?
Fajnie się ogląda to samo miejsce w różnych odsłonach statyw nie wypali, bo biegiem robię fotki, a psy by miały używanie, leżałabym razem ze statywem nie raz już mi nogi podcięły sunia strasznie chora była, powoli wyłazi, az się nie mogę nacieszyć, mimo, że taki łobuz z tej moje Dżagi
Tak Małgosię trzeba namówić i basta i zorganizować tak, aby ogrody wasze nie cierpiały przez wojaże


No to szkoda że nie mozesz miec statywu. Floksy podziel wiosną, teraz juz za późno. Jak byś jakiś ode mnie chciała to pisz ale wyśle dopiero jesienia bo nie rozpoznam który jaki chyba ze to obojętne to moge wysłac.Małgosia dośc chętna na wycieczki to moze sie uda.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:12, 21 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mariusz napisał(a)
Jakby nie kaskada i kilka stałych elementów przy niej, to nie uwierzyłbym, że to samo miejsce, pięknie się zmienia w kwitnieniu , bardzo mi się podoba. Pozdrawiam


Nie wszystko tu i tak pokazane bo tam więcej roślin rośnie, jednak jakies pojęcie można miec.Pozdrawiam Mariusz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 22:34, 21 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tobie pierwszej melduję..... Muminek się uczłowieczył i postawił do pionu... od wczoraj samodzielnie tylko na dwóch

Rabaty w porach roku wrzuć na wątek o tej tematyce http://www.ogrodowisko.pl/watek/5063-4-pory-roku-w-ogrodzie?page=6

Zaleta bylin.. to samo miejsce tak różne .. dlatego wybaczam, że nie zawsze są piękne
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kindzia 10:24, 22 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ja mam niedosyt floksikowy. W pierwszym roku mączniak, w drugim dwa zalania, w tym zaczęły się zbierać dopiero, ale jakoś marnie kwitły. Na wiosnę trzeba jakiejś Azofoski sypnąć, czy co...

Buziolki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Bogdzia 13:46, 22 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Tobie pierwszej melduję..... Muminek się uczłowieczył i postawił do pionu... od wczoraj samodzielnie tylko na dwóch

Rabaty w porach roku wrzuć na wątek o tej tematyce http://www.ogrodowisko.pl/watek/5063-4-pory-roku-w-ogrodzie?page=6

Zaleta bylin.. to samo miejsce tak różne .. dlatego wybaczam, że nie zawsze są piękne


Aniu wobrazam sobie jego dumną minkę że jest taki dzielny i ,, dorosły". Super chłopaczek. To teraz już na spacerki jak równy z równym, mozna chodzic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 13:50, 22 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)
Ja mam niedosyt floksikowy. W pierwszym roku mączniak, w drugim dwa zalania, w tym zaczęły się zbierać dopiero, ale jakoś marnie kwitły. Na wiosnę trzeba jakiejś Azofoski sypnąć, czy co...

Buziolki


W którymś programie z listopada w ,,Rok w ogrodzie" jakiś naukowiec mówił że to wcale nie jest mączniak na astrach jesiennych (marcinkach) tylko niepotrzebne liście więdna , są na dole i z braku światła nie asymilują . Myślę ze identycznie jest z floksami , wiec nie ma sie czym przejmowac jedynie posadzic za innymi roslinami by dobrze wygladały.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies