Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Anita1978 20:00, 20 lis 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Bogdzia napisał(a)


To dopiero w maju. Chcemy jechac do Wojsławic i do niemieckiego ogrodu rododendronowego i mamy jeszcze zaproszenia do dziewczyn z Wrocławia oczywiscie nie wszystkich. Czy sie zabierzesz bedzie zależało tylko od Ciebie.

Super!!!
____________________
ogródek Anity
Bogdzia 20:01, 20 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Anita1978 napisał(a)

Super!!!


Też sie cieszę z tych planów.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
bogumila 20:09, 20 lis 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Zawsze oglądam Twoje fotki z ogromnym zainteresowaniem...zaskoczyła mnie goryczka...ale z niej pięknotka.Kupuję corocznie nową sadzonkę,zakwita jednym kwiatkiem i nic dalej...chyba nie taka odmiana.Dogadzam ,naczytałam się o jej wymaganiach...chyba mnie nie lubi...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Bogdzia 20:12, 20 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
bogumila_bienko napisał(a)
Zawsze oglądam Twoje fotki z ogromnym zainteresowaniem...zaskoczyła mnie goryczka...ale z niej pięknotka.Kupuję corocznie nową sadzonkę,zakwita jednym kwiatkiem i nic dalej...chyba nie taka odmiana.Dogadzam ,naczytałam się o jej wymaganiach...chyba mnie nie lubi...


Bogusiu ja tylko wiosna podsypuję ją dolomitem i to wszystko. Jeśli sie bardzo zagęsci to mniej kwitnie wtedy podwazam korzonki ze sciśnietych miejsc i przesadzam gdzies indziej.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
iwonadm 09:21, 21 lis 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Bogdziu mam prośbę
czy pomogłabyś mi rozpoznać rh którego mam
zdjęcia zostawiam u mnie
Niestety jak je kupowałam to na etykiecie miały tylko zdjęcie i opis uprawy
pozdrawiam
Iwona
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Kindzia 13:25, 21 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ale Ty masz piękny ten ogród!!! Jak to dobrze, że dano mi było go zobaczyć w realu!!!

U nas ciąg dalszy paskudnego listopada...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
makkasia 13:36, 21 lis 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Bodziu cztery pory zachwyciły mnie Rododendrowy jest taki wysmakowany przez Ciebie, ma tyle niespodzianek
Pięknie
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Margarete 15:21, 21 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Milka 17:15, 21 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogdzia napisał(a)


Kup sobie statyw nie będzie problemu z rękami. Floksy atwo rozmnazac więc nietrudno o ilosc.Miłego dnia.


Mam 3 floksy, biały, różowy z białymi obwódkami i czerwony, a od Gosi dostałam taki pink intensywny; wiosna może podzielę, czy teraz jeszcze?
Fajnie się ogląda to samo miejsce w różnych odsłonach statyw nie wypali, bo biegiem robię fotki, a psy by miały używanie, leżałabym razem ze statywem nie raz już mi nogi podcięły sunia strasznie chora była, powoli wyłazi, az się nie mogę nacieszyć, mimo, że taki łobuz z tej moje Dżagi
Tak Małgosię trzeba namówić i basta i zorganizować tak, aby ogrody wasze nie cierpiały przez wojaże
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mariusz 19:48, 21 lis 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Jakby nie kaskada i kilka stałych elementów przy niej, to nie uwierzyłbym, że to samo miejsce, pięknie się zmienia w kwitnieniu , bardzo mi się podoba. Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies