Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

lilarosa 13:34, 29 kwi 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 49
Bogdziu, spóźnione ale najlepsiejsze życzenia urodzinowe! Ja też kwietniowy zodiak choć jeszcze Baran

I u nas troszkę wczoraj popadało, na szczęście bez pompy, za to świeżo posadzone roślinki ucieszyły się z tej wilgoci. Ja sadzę w każdej wolnej chwili, nie zważając na deszcz, aż do zmierzchu, bo część rh zaczyna już kwitnąć.

Czy u Ciebie rododendrony też zaczynają się uśmiechać?

PS> czy pani rudzikowa jest podobna do wróbla i tylko ogon ma pomarańczowy? Nie jestem pewna ale wydaje mi się, że od jakiegoś czasu ta jejmość podkrada psią sierść z leżanki na tarasie Taka miękka idealne nadaje się do wymoszczenia gniazdka.

Pozdrawiam.
____________________
Hania _ "Muszę poznać dwie lub trzy gąsienice, jeśli chcę zawrzeć znajomość z motylem." A. de Saint-Exupéry
Nallar 13:59, 29 kwi 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Bogdzia napisał(a)


Niestety muszę Cię zmartwic . Sroka nie odpuści. Ma wspaniałą pamięc i na pewno wróci. A za życzenia dziekuje serdecznie.

Pozostaje mi być czujną, będę ich bronić jak lwica, może im się uda wychować potomstwo.
Szkoda tylko że sroki budzą się wcześniej niż ja.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
zawitka 18:45, 29 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Bożenko --dzięki nie bedę go ruszać tego rodka , bo będzie kwitł przesadzę go w przyszłym roku musi wytrzymać Również przyłączam się do życzeń urodzinowych
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Agatek 20:03, 29 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Bogdziu ja również składam Ci najserdeczniejsze życzenia urodzinowe :*
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Bogdzia 20:33, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ana_art napisał(a)
przychodzę bo słyszałam że obok oberwanie chmury było i cieszę się że solidnie podlało a nie zalało


Było 10km ode mnie ale u mnie tylko podlało wiec nie mam na co narzekac. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:39, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
lilarosa napisał(a)
Bogdziu, spóźnione ale najlepsiejsze życzenia urodzinowe! Ja też kwietniowy zodiak choć jeszcze Baran

I u nas troszkę wczoraj popadało, na szczęście bez pompy, za to świeżo posadzone roślinki ucieszyły się z tej wilgoci. Ja sadzę w każdej wolnej chwili, nie zważając na deszcz, aż do zmierzchu, bo część rh zaczyna już kwitnąć.

Czy u Ciebie rododendrony też zaczynają się uśmiechać?

PS> czy pani rudzikowa jest podobna do wróbla i tylko ogon ma pomarańczowy? Nie jestem pewna ale wydaje mi się, że od jakiegoś czasu ta jejmość podkrada psią sierść z leżanki na tarasie Taka miękka idealne nadaje się do wymoszczenia gniazdka.

Pozdrawiam.


Pani rudzikowa jest dokładnie taka sama jak pan rudzik.Pomarańczowy kolor pod ogonkiem ma pleszka i samiec kopciuszka. Sierśc psa to super materiał na wyscielenie gniazdka wiec ptaszki chetnie ją zabiorą. Rh pomału zaczynają ale na głowne kwitnienie trzeba jeszcze poczekac.









____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:40, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nallar napisał(a)

Pozostaje mi być czujną, będę ich bronić jak lwica, może im się uda wychować potomstwo.
Szkoda tylko że sroki budzą się wcześniej niż ja.


No własnie słusznie zauwazyłas bo one rano sa najbardziej aktywne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
barbara_kraj... 20:55, 29 kwi 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Na kwitnącą Francescę z niecierpliwością czekam.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Bogdzia 21:00, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
barbara_krajewska napisał(a)
Na kwitnącą Francescę z niecierpliwością czekam.


Basiu to jeszcze ze trzy tygodnie zanim ona zakwitnie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:03, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Co chwilę wyłączaja mi prąd.
Dziewczyny dzieki za życzenia.
Posadziłam dzis Laurę ale na noc nagle zapowiedzieli przymrozek, chyba mały przymrozek wytrzyma. Pięknie ukorzeniona była..

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies