Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Napia 23:18, 28 kwi 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Nadrabiam powoli zaległości, ale w Twoim wątku to niełatwe, bo tyle się dzieje Zachwyciły mnie śliwy i magnolie kwitnące w Twoim ogrodzie, i łany pierwiosnków. Ale historia z magnolią jest po prostu niezwykła - piękny podarek. Miło patrzeć na Twój uśmiech
Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
agatanowa 00:26, 29 kwi 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
ja na szybko pozdrawiam po prostu, mam nadzieję, że podłało, a nie zalało
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Iwk4 05:40, 29 kwi 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Bogdzia napisał(a)


Iwonko jeśli masz ochotę zobaczyc na zywo to zapraszam w tym dniu do mnie.

Naprawdę? Cieszę się i dziękuję za zaproszenie. Nie wiem jeszcze, czy mi się uda, ale bardzo bym chciała
____________________
Ogródek Iwony II
Bogdzia 08:09, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Iwk4 napisał(a)

Naprawdę? Cieszę się i dziękuję za zaproszenie. Nie wiem jeszcze, czy mi się uda, ale bardzo bym chciała


Namiary juz podam na pw.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:11, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agatanowa napisał(a)
ja na szybko pozdrawiam po prostu, mam nadzieję, że podłało, a nie zalało


Tak własnie było. Działka podlana i mam nadzieję że roślinki już rusza na dobre.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:14, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Napia napisał(a)
Nadrabiam powoli zaległości, ale w Twoim wątku to niełatwe, bo tyle się dzieje Zachwyciły mnie śliwy i magnolie kwitnące w Twoim ogrodzie, i łany pierwiosnków. Ale historia z magnolią jest po prostu niezwykła - piękny podarek. Miło patrzeć na Twój uśmiech
Pozdrawiam


To prawda , sama nie nadązam za tym tempem. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:16, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nallar napisał(a)
Ja tak po cichutku z życzeniami.

U mnie na działce kosy też mają gniazdko, uwijają się zbierając pokarm. Przez kilka dni widziałam tylko samczyka a od niedzieli na łowy wychodzi też pani kosowa. Dziś w obronie ich gniazdka ruszyłam jak wystrzelona z procy. Usłyszałam ptasi "jazgot" kiedy spojrzałam przez okno ujrzałam walkę pary kosów ze sroką, małpa chciała się dobrać do ich gniazda. Posypały się pióra ale udało się srokę przegonić. Zastanawiam się czy ona będzie jeszcze próbować czy przegoniły ją na dobre. Szkoda by było, tym bardziej że w ubiegłym roku sroce udało się wybrać wszystkie jajeczka.

Nasze miasto dziś zlane wodą, roślinki się cieszą ja już mniej bo ślimaków jest tyle że dziś pół wiaderka uzbierałam.


Niestety muszę Cię zmartwic . Sroka nie odpuści. Ma wspaniałą pamięc i na pewno wróci. A za życzenia dziekuje serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:17, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
weronika77 napisał(a)

***
Bogdziu, jedziemy, chociaż w lekkim strachu przed tak długą podróżą. Staramy się myśleć tylko o tym co miłe. Ja w ostatnią podróż udawałam się w stanie tragicznym, i teraz boję się na zapas, ale i pocieszam się, że jak ją przetrwałam, to nie powinno być źle. Gorące pozdrowienia.


Trzeba myślec pozytywnie.Życzę by wszystko sie udało bez przykrych niespodzianek.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:19, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
martaibartek napisał(a)
Bogdziu dziękuje bardzo na pewno coś wybiorę


____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ana_art 10:39, 29 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogdzia napisał(a)


Tak własnie było. Działka podlana i mam nadzieję że roślinki już rusza na dobre.
przychodzę bo słyszałam że obok oberwanie chmury było i cieszę się że solidnie podlało a nie zalało
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies