Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 16:04, 22 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
gierczusia napisał(a)

Melduję ,że siedzę i się gapię ottt..tak po prostu to mi wcale , a wcale jesieni nie przypomina..mistrzowsko Bogdziu skomponowałaś swój ogród
Buziole


Miło Cię Elu widziec . O mistrzostwie mowy nie ma ale prawie jestem zadowolona bo mam tak jak lubię a i tak stale cos zmieniam.A zadowolona byłabym dopiero gdyby ten ogród miał choc hektar powierzchni, taki maly mnie nie zadawala ale prawde mówiac z robotą trudno się wyrobic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 16:09, 22 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgataP napisał(a)


Bożenko kochana, zamawiam po sadzonce astrów z każdego koloru
Odwdzięczę się czymś innym już mam nawet pomysła z pustymi rękoma nie przyjadę

Zdjęcia z wycieczki widziałam już u każdej z dziewczyn, świetny wyjazd miałyście. Buziaki


Agata przyjeżdżaj tylko zawiadom kiedy żebym była w domu , dostaniesz trzy rodzaje bo tyle mam


od najwyższego do najniższego





____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 16:11, 22 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Filemon24 napisał(a)


to nie są tuje danica tylko tuje globosum i one właśnie rosną takie wielki


Napisałam w odpowiedzi do Ani.Moje mają ponad 1,5 m a Globosum podobno do 1m wiec tez za duzo.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 16:13, 22 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Lecę podlewac bo wczoraj troszke pokropiło a to za mało dla moich rh a szczególnie dla wielu roslin które przesadzilismy.Zdjecie z wczoraj

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 16:34, 22 wrz 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)


Na przyszły rok jestesmy umówione u mnie. Dziewczyny pewnie sie do Ciebie tez wybiora ale ja zostaję w domu. Buziaki.

A może przez rok wiele się zmieni

U mnie ani kropli deszczu, wczoraj podlewaliśmy porządnie, jeszcze dziś mokro.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AgataP 18:50, 22 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Bogdzia napisał(a)


Agata przyjeżdżaj tylko zawiadom kiedy żebym była w domu , dostaniesz trzy rodzaje bo tyle mam


od najwyższego do najniższego







Bożenko oczywiście, wcześniej się zapowiem. Są piękne wszystkie
____________________
Z Pszenicznej...
19:37, 22 wrz 2016
Bogdziu obserwuje cie ale mało udzielam sie pisarsko... astry chyba mam te same ale zdecydowanie w miejszej masie i mam jeszcze białe ...dojrzałam do tego w tym roku ...że mi nie odpowiadaja bo wygladaja jak śnieg na rabatch we wrzesniu aktualnie leżą powalone po deszczu ...pszczół na nich cale roje sa ...juz mam je chec wyciac ale jeszcze poczekam skoro daja pozytek pszczołom....napewno do wykopania na wiosne.
Bogdzia 19:52, 22 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)

A może przez rok wiele się zmieni

U mnie ani kropli deszczu, wczoraj podlewaliśmy porządnie, jeszcze dziś mokro.


Jolu pewnie dużo sie zmieni ale ja młodsza nie bede (a szkoda). Z tym podlewaniem jest kłopot. Zmarzłam okropnie i tylko juz po troche na końcu podlewałam. Sporo roslin mam przesadzonych i te muszę podlewac a rh tez bez wody nie pozyją.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:52, 22 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgataP napisał(a)


Bożenko oczywiście, wcześniej się zapowiem. Są piękne wszystkie


No to jestesmy umówione , przyjeżdzaj.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:54, 22 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
eee_taam napisał(a)
Bogdziu obserwuje cie ale mało udzielam sie pisarsko... astry chyba mam te same ale zdecydowanie w miejszej masie i mam jeszcze białe ...dojrzałam do tego w tym roku ...że mi nie odpowiadaja bo wygladaja jak śnieg na rabatch we wrzesniu aktualnie leżą powalone po deszczu ...pszczół na nich cale roje sa ...juz mam je chec wyciac ale jeszcze poczekam skoro daja pozytek pszczołom....napewno do wykopania na wiosne.


O matko . Obserwujesz mnie? To juz drugi raz w dzisiejszym dniu czuję sie obserwowana bo az trudno uwierzyc ale ledwie Ani i Agacie odpisałam ze dam im roslinki to juz ktos przeczytał i pod furtką stał .Uwierzysz?????
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies