Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Madzenka 20:29, 22 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Siła forum jest niedoceniana
Całuski Bogdziu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bogdzia 20:45, 22 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Madzenka napisał(a)
Siła forum jest niedoceniana
Całuski Bogdziu


Faktycznie tak jest ale mimo że zdaje sobie z tego sprawe dzis o mało zawału nie dostalam , tempo było kosmiczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Luki 20:51, 22 wrz 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Bożenko to ty nie wiesz, że internet teraz światłowodami śmiga, dosłownie z prędkością światła Szczerze nie dziwie Ci się, że byłaś zaskoczona, dobrze że kolejki nie było
Podglądam cały czas po cichutku.
Jeszcze tak do tych Twoich tuj, Danica ma całkiem inne ułożenie igiełek i jest tak zielona jak tuja smaragd, a Twoje tak złociste się wydają.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Bogdzia 20:58, 22 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Luki napisał(a)
Bożenko to ty nie wiesz, że internet teraz światłowodami śmiga, dosłownie z prędkością światła Szczerze nie dziwie Ci się, że byłaś zaskoczona, dobrze że kolejki nie było
Podglądam cały czas po cichutku.
Jeszcze tak do tych Twoich tuj, Danica ma całkiem inne ułożenie igiełek i jest tak zielona jak tuja smaragd, a Twoje tak złociste się wydają.


Moze i prawda ze to nie Danica choc tak kupowałam. Jak Ty mówisz to ja wierze bez zastrzeżeń.
Masz rację dobrze ze kolejki nie byłoTez do Ciebie zaglądam ale nie piszę bo lubię czytac bez zalogowania.Dzis tez zajrzę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kasya 21:01, 22 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42231
Bogdzia napisał(a)


O matko . Obserwujesz mnie? To juz drugi raz w dzisiejszym dniu czuję sie obserwowana bo az trudno uwierzyc ale ledwie Ani i Agacie odpisałam ze dam im roslinki to juz ktos przeczytał i pod furtką stał .Uwierzysz?????


____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
21:18, 22 wrz 2016
nie spotkałam foty po wycince wkleisz?


PS. masz moc ...ludzie lgną a ja ci lepsza fotke moich przed domowych drzew wstawiłam ..nie powinno być az tak żle chyba że za 100lat
jankosia 21:27, 22 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Bogdzia napisał(a)


O matko . Obserwujesz mnie? To juz drugi raz w dzisiejszym dniu czuję sie obserwowana bo az trudno uwierzyc ale ledwie Ani i Agacie odpisałam ze dam im roslinki to juz ktos przeczytał i pod furtką stał .Uwierzysz?????


Ale się uśmiałam A chociaż przyjechał ten co miał być czy ktoś z ulicy przeczytał?
Bogdzia, ja cię bardzo proszę, ty przestań o tych ostatnich wyjazdach pisać dobrze? Ja nowy kawałek ogródka zaczęłam ryć, może skończę w tym roku prawą stronę... i taras już mam. Przyjedziesz to nie poznasz

Fajnie miałyście u Joli, tylko szkoda że ze Skierniewic tak szybko się ewakuowałyście i nawet się nie zobaczyłyśmy. No ale już puściłam focha do Karoli za to, to już Tobie daruję
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Milka 06:17, 23 wrz 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogdzia napisał(a)


Faktycznie tak jest ale mimo że zdaje sobie z tego sprawe dzis o mało zawału nie dostalam , tempo było kosmiczne.

O rany, toź to szok
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 12:46, 23 wrz 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Ciekawe rozważaniab a r d z o c i e k a w e

Pozdrawiam Cię, a ogród Twój jest dopracowany od wiosny do zimy więc nie wykopuj tego co Cię cieszy może rzeczywiście obcinanie marcinków pomoże rozwiązać małe bolączki
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anna_t 20:43, 23 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Bogdzia napisał(a)


Widzę ze poniżej Filemon pisze ze to nie sa Danicki , nie będe sie sprzeczac ale na pewno były kupowane jako Danici w profesjonalnej szkólce ale byc moze ze pracownicy cos pomylili choc szczerze mówiąc mało prawdopodobne. Moje tez sa cięte raz na rok ale pozwalamy im rosnac by byly duze.Aniu w niedziele będzie u mnie siostra wiec jesli mogłabys przyjechac do niej w niedzielę wieczorem to może Ci je zabrac. Zobacz na mapie to okolice ul sw Franciszka, pasuje Ci?????Które trawy chcesz i ile?

pasuje Bożena o wiele bliżej
zadzwonię do Ciebie jutro i obgadamy
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies