Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Margarete 14:36, 29 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Poczytałam, lecę przywitać nową koleżankę "wprowadzona na salony"...
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margerytka40 15:31, 29 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Bogdziu , naoglądałam się tych rododendronów u Ciebie aż w głowie się kręci . Zawsze bardzo mi się podobały ale niestety nie umiem się nimi zajmować . Mam chyba 3 azalie i 1 rododendrona ale jakim cudem jeszcze u mnie żyją , sama nie wiem . . Teraz jak już mam Ciebie może przyjmniesz mnie na szkolenie co do ich uprawy ? Znalazłoby się u mnie miejsce na te piękne krzewy więc może z Twoją pomocą dałabym radę?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Bogdzia 19:13, 29 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
rozark napisał(a)


co prawda to prawda


Fajnie ze zajrzałas , poczułam sie zwolniona od pisania u Ciebie ale na pewno zajrzę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:15, 29 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
BASIA8 napisał(a)
Hej Bogdziu. Jak zdrówko ? Ja mam się doborze , ale nistety Mikołaj Nam się rozchorowal - krtan mamy na pokładzie.
Pozdrawiam.


Prawie juz mi przeszło przeziebienie wiec swieta przygotuję.Macham Basiu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:18, 29 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dorota123 napisał(a)
Pięknie ujęłaś odczucia wszystkich ogrodników. Co by było gdybyśmy nie mieli z kim dzielić swojej pasji. Nie byłoby z kim porozmawiać na nasze ulubione tematy, kto by nam doradzał, no i na pewno nie miałabym możliwości zobaczyć Twojego pięknego ogrodu. Tu na forum poprostu rozkwitamy ogrodniczo.


Jak sie tu juz jest to po pewnym czasie zapomina się że nie było do kogo gęby otworzyc na temat roślin, jednak to wielka wartosc miec kontakt z ludźmi którzy mają takie same zainteresowania.Ja tez sie ciesze ze u mnie byłas i może jeszcze bedziesz????????
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:19, 29 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)
Bogdziu, przyleciałam szybciorem, bo czytałam żeś chora...kuruj się migusiem, święta blisko!


Juz jest dobrze. Świeta tez bedą.Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:21, 29 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Basilikum napisał(a)
to ja tez z zyczeniami zdrowia wpadam
a sikora cudowna jest do mnie tez jedna przylatuje ale jeszcze jej nie zlapalam w kadr


Dzięki za życzenia. Sikorkę spróbuj upolowac choc zima zdjecia gorsze bo światło byle jakie.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:24, 29 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)
Poczytałam, lecę przywitać nową koleżankę "wprowadzona na salony"...
Buziaki!


Widziałam ze juz u niej byłas. Nasze salony dla mnie bardzo duzą wartosc mają, fajnie z Wami pobyc.Juz tesknie za tymi spotkaniami ale ten miesiąc zdominują święta. Trzeba myślec o karpiu i pierogach i tysiącu innych spraw.Macham Małgos.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:27, 29 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margerytka40 napisał(a)
Bogdziu , naoglądałam się tych rododendronów u Ciebie aż w głowie się kręci . Zawsze bardzo mi się podobały ale niestety nie umiem się nimi zajmować . Mam chyba 3 azalie i 1 rododendrona ale jakim cudem jeszcze u mnie żyją , sama nie wiem . . Teraz jak już mam Ciebie może przyjmniesz mnie na szkolenie co do ich uprawy ? Znalazłoby się u mnie miejsce na te piękne krzewy więc może z Twoją pomocą dałabym radę?


Asia nie wiesz co piszeszJa Ci chetnie doradzę jak cały ogród rododendronami zasadzic, a radę na pewno dasz, jak u mnie rosna to i u Ciebie bedą. Przewidź dla nich dużo miejsca bo to wielkie krzaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
asiak 19:47, 29 lis 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Chyba też się do Ciebie uśmiechnę z prośbą o poradę Ale to bliżej wiosny
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies