Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 17:18, 01 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
pestka56 napisał(a)
No, u nas bywały już takie zimy dziwolągi. Ciepło, a potem, gdy już się człowiek nastawił, że wiosna tuż tuż, śnieg ponad kolana i niezły mróz w marcu Właśnie robię wybór zdjęć do wizytówki i wątku i ze zdziwieniem przypominam sobie te "anomalie”. Oby nie w tym roku, bo jak nigdy tęsknię już za wiosną i palę niemożliwe ilości drewna w kominku ku radości kotów i zgryzocie mojego J.


Czasem pogoda była denerwująca , ja tak miałam gdy noc przed pierwszym przyjazdem do mnie ogrodowiska był mróz i duzo kwiatów azalii pomroził a drugi raz mocno opóźniona wiosna jak miała przyjechac Maja i mało co kwitło . Tydzień później ogród był juz zupełnie inny.Tez lubię kominek ale zimą muszę grzac gazem bo kominkiem nie ogrzeję wszystkiego wiec grzanie kominkiem to u mnie rozpieszczanie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
sylwia_slomc... 17:22, 01 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Bożenko po prośbie przychodzę od Kasi Jeśli możesz pokaż mi Twojego świerka inversa u mnie( żebym u Ciebie nie przegapiła)
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Bogdzia 17:23, 01 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)

I co pan W na to ? potwierdził na pewno... .......ale beż oprzekonania - tylko dla świetego spokoju


Chyba juz wie ze tak jest bo tylko powiedzial zeby mnie Ania nie namawiała na wycinanie drzew a o moich racjach wolał nie mówic
Dzwonią do mnie ostatnio znajomi , sporo osób chorych na raka , czasem w ciężkim stanie , czasem juz własnie odeszli , ciężko słuchac , nie ma jak pomóc ani nawet pocieszyc wiec żarty o codzienne racje to tylko uśmiech budzą.Własnie przed chwilą miałam taką ciężka i smutna rozmowę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:24, 01 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
sylwia_slomczewska napisał(a)
Bożenko po prośbie przychodzę od Kasi Jeśli możesz pokaż mi Twojego świerka inversa u mnie( żebym u Ciebie nie przegapiła)


Poszukam i wkleję.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
rozark 19:39, 01 gru 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Bogdzia napisał(a)


No cóz wszystko dobrze dotąd dokad można się z tego śmiac


sorki, za oszczędna w słowach byłam, już wyjaśniam , padłam bo u mnie podobna sytuacja była, przychodzi M i mi się pyta co na wymioty dobre, ja mu że imbir np. z czarną herbatą, a on że czarna herbata prowokuje wymioty itd...
sprawdź w internecie, wklepałam imbir i rumianek a on swoje że imbir to na pewno nie ... ja na to "to po co do mnie przychodzisz się pytać, jak nie słuchasz tego co mówię i wiesz lepiej?:
____________________
pozdrowionka
pestka56 01:05, 02 gru 2016


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Ktoś w ogóle zna takiego mężczyznę, który nie wie lepiej
____________________
Kasia
Margerytka40 06:33, 02 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Bogdziu już się cieszę na te wszystkie atrakcje , oby tylko czas pozwolił korzystać . Przyszły rok to taki pewnie trochę zwariowany będzie przynajmniej do połowy jak myślę bo moja mała do komunii idzie więc wiadomo jak to jest.
Mój erecta przycinany juź kilkukrotnie był więc coraz szerszy się robi . Myślę że będę musiała mu zmienić miejsce bo trochę szkoda mi go ograniczać .
Co do rodzinki to bez przesady, nie chcę mieć jakiejś wielkiej tajemnicy ale niech to toczy się swoim torem . Sama nie będę ich informować a i tak pewnie za trochę sprawa się wysypie .
Ależ wieje dziś niemiłosiernie . Dobrze ,że nie muszę iść do pracy . Gdybym nie musiała mojej Zosi do szkoły zaprowadzić to pewnie nosa zza drzwi bym nie wystawiła .Pozdrawiam cieplutko
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Bogdzia 11:24, 02 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
rozark napisał(a)


sorki, za oszczędna w słowach byłam, już wyjaśniam , padłam bo u mnie podobna sytuacja była, przychodzi M i mi się pyta co na wymioty dobre, ja mu że imbir np. z czarną herbatą, a on że czarna herbata prowokuje wymioty itd...
sprawdź w internecie, wklepałam imbir i rumianek a on swoje że imbir to na pewno nie ... ja na to "to po co do mnie przychodzisz się pytać, jak nie słuchasz tego co mówię i wiesz lepiej?:


To dla nich typowe.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 11:26, 02 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margerytka40 napisał(a)
Bogdziu już się cieszę na te wszystkie atrakcje , oby tylko czas pozwolił korzystać . Przyszły rok to taki pewnie trochę zwariowany będzie przynajmniej do połowy jak myślę bo moja mała do komunii idzie więc wiadomo jak to jest.
Mój erecta przycinany juź kilkukrotnie był więc coraz szerszy się robi . Myślę że będę musiała mu zmienić miejsce bo trochę szkoda mi go ograniczać .
Co do rodzinki to bez przesady, nie chcę mieć jakiejś wielkiej tajemnicy ale niech to toczy się swoim torem . Sama nie będę ich informować a i tak pewnie za trochę sprawa się wysypie .
Ależ wieje dziś niemiłosiernie . Dobrze ,że nie muszę iść do pracy . Gdybym nie musiała mojej Zosi do szkoły zaprowadzić to pewnie nosa zza drzwi bym nie wystawiła .Pozdrawiam cieplutko


Damy rade i komunię i spotkania zaliczyc.Pogoda faktycznie fatalna ale dobrze ze prąd mamy .Byle do wiosny Asiu.Miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 11:27, 02 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
pestka56 napisał(a)
Ktoś w ogóle zna takiego mężczyznę, który nie wie lepiej


No własnie chyba nie ma takich , szkoda ze to tylko w mowie im ta racja wychodzi a w rzeczywistosci gorzej jest.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies