Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Madzenka 06:50, 01 gru 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Najpierw wieszczono ciepła i krótką zimę, teraz w normie a nawet na wschodzie poniżej średniej wieloletniej ma być grudzień, a za chwilę się okaże, że mamy zimę stulecia !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
rozark 09:12, 01 gru 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Bogdzia napisał(a)


Ania dziekuję za te słowa. Kazałam je przeczytac mojemu eMowi bo niemal od 50 lat mu mówię ze ja zawsze mam racje a on ciagle ma wątpliwosci.Buziaki.


padłam ze śmiechu
____________________
pozdrowionka
pestka56 10:49, 01 gru 2016


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
No, u nas bywały już takie zimy dziwolągi. Ciepło, a potem, gdy już się człowiek nastawił, że wiosna tuż tuż, śnieg ponad kolana i niezły mróz w marcu Właśnie robię wybór zdjęć do wizytówki i wątku i ze zdziwieniem przypominam sobie te "anomalie”. Oby nie w tym roku, bo jak nigdy tęsknię już za wiosną i palę niemożliwe ilości drewna w kominku ku radości kotów i zgryzocie mojego J.
____________________
Kasia
Margarete 15:56, 01 gru 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)


Ania dziekuję za te słowa. Kazałam je przeczytac mojemu eMowi bo niemal od 50 lat mu mówię ze ja zawsze mam racje a on ciagle ma wątpliwosci.Buziaki.

I co pan W na to ? potwierdził na pewno... .......ale beż oprzekonania - tylko dla świetego spokoju
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 16:23, 01 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgataP napisał(a)


Bożena padłam Kocham Cię normalnie Już mi się strasznie tęskni za Wami


Mnie tez brakuje naszych spotkań . Do świat sie nie uda zorganizowac ale w styczniu moze sie w tym temacie dogadamy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 16:26, 01 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anna_t napisał(a)

uparciuch
świerka wkońcu pozwoli wyciąć?


No jest uparciuch faktycznie ale jest nadzieja ze na 50 rocznicę ślubu w końcu przyzna mi racje
Świerk juz otrzymał jego zgodę teraz czekamy na zgodę urzedu. Zrobiłam błąd pisząc o terminie wycięcia , napisałam ze do marca to sie im nie spieszy , ostatnio jak napisałam że natychmiast chcę wyciąc to w ciagu 2 tyg dostałam zgodę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:01, 01 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margerytka40 napisał(a)
Przybiegłam od siebie . No to jest tak jak myślałam . Tak za bardzo to się kochana nie przyglądaj bo ja już i tak ogrodowo zakompleksiona jestem bo u mnie jeden wielki bajzel . Chyba wieki potrwa zanim się z tym uporam tym bardziej że mój eMuś tak średnio chętny więc większość niestety spada na mnie . Jeszcze żebym tak już na emeryturze siedziała to i czasu byłoby więcej a tak to jest jak jest .
Na ale ja też Ci dzisiaj inspekcję zrobiłam .. Obejrzałam Maję z Twoim udziałem .Przynajmniej wiem jak wyglądasz to jak przypadkiem spotkamy się gdzieś to przynajmniej na idiotkę nie wyjdę
Za pozdrowienia dziękuję ale póki co nie przekażę bo u mnie nikt nic nie wie . Przynajmniej mam coś tylko dla siebie . Pewnie długo to tajemnicą nie będzie ale na razie niech tak sobie będzie ( eM nie będzie przeżywał co mu od wiosny szykuję .
Pozdrawiam gorąco


Asia wcale nie masz źle , mnie sie podoba a patrzec i tak patrzyłam nawet jak nie wiedziałam ze jestes na Ogrodowisku bo co robic jak sie czeka na otworzenie przejazdu. Po drugiej stronie zaczynaja cos robic to żeby cie nie denerwowac bede tam patrzecPrawde mówiąc to u Ciebie zobaczyłam że berberys erekta potrafi wyrosnac na duży a ja własnie sobie dwa posadziłam i naiwnie myślałam że tylko mały krzaczek kolumnowy bede miała a teraz chyba musze przesadzic, tak że sie od Ciebie czegos nauczyłam.Mój e Mus tez średnio chetny do ogrodu choc w sumie dużo pomaga a moze nawet wiekszosc robi ale wielkim zapałem sie nie wykazuje.
Co do mojego wyglądu to zmieniłam kolor włosów , przestałam farbowac i mam naturalnie siwe wiec sie troche różnie od tego co widzialas. Może bedzie okazja spotkac sie w styczniu to bys poznała i mnie i pozostale dziewczyny.Co do rodziny przyjmijmy ze ich nie znam , więcej nie bedę do tego wracac , rozumiem że tak wolisz.Nie stresuj sie za bardzo , zobaczysz ze bedzie fajnie jak poznasz nasza grupę a od wiosny zaczną sie również wyjazdy byc może ze bedziesz chciała z nami sie wybrac, kase zbieraj a roślinki i myśl czy masz gdzie posadzic magnolie bo jeden z pierwszych wyjazdów to do Zymona , ma piękne magnolie i inne rośliny równiez.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:11, 01 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
GorAna napisał(a)
Bogdziu, wpadam do ciebie w poszukiwaniu ptaszków, a znajduję cudownie odnalezioną sąsiadkę
Szkoda, że ja tak daleko mieszkam, bo lubię pierogi
Pozdrawiam serdecznie, zdrówka życząc


Pierogów u mnie próbowało mnóstwo osób a czemu sie nigdy nie wybralas? Bydgoszcz moze niezbyt blisko ale dziewczyny o wiele większe trasy robiły. Ptaków prawie nie fotografuje juz mi sie znudziło bo wiele zim na tym zajeciu spędziłam , teraz juz mi sie nie chce ale proszę bardzo jak chcesz, robione przez okno bo nawet wyjsc z domu mi sie nie chce takie lenistwo mnie ogarnęło.






Pozdrawiam Aniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:13, 01 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Madzenka napisał(a)
Najpierw wieszczono ciepła i krótką zimę, teraz w normie a nawet na wschodzie poniżej średniej wieloletniej ma być grudzień, a za chwilę się okaże, że mamy zimę stulecia !


Te prognozy teraz tak niepewne ze nic nie wiadomo. Najlepiej nie przejmowac sie nimi i co bedzie to będzie, tyle róznych przezylismy to i tą przeżyjemy.Macham Madżen.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:14, 01 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
rozark napisał(a)


padłam ze śmiechu


No cóz wszystko dobrze dotąd dokad można się z tego śmiac
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies