Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

nicol21 10:18, 18 wrz 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10331
Aaa I wg mnie duze cebule ( tulipy, hiacynty) spokojnie przez zwirek wyjda.no chyba ze dasz im strasznie gruba warstwe ( wg mnie do 3-4cm zwirku to sobie spoko poradza.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Nulka 10:54, 18 wrz 2014


Dołączył: 27 sie 2013
Posty: 199
Aguś ja mam hiacynty w dość grubej warstwie zwiru i nie przeszkadzało to im
wyszły całkiem ładne
____________________
no matter how you feel, get up, dress up, show up and never give up ........................ mój ogród Raj Ewy (niestety już nie raj)
Nulka 10:56, 18 wrz 2014


Dołączył: 27 sie 2013
Posty: 199
kupiłam cebule tulipkowe na targu ale zapomniałam zaznaczyć jaki kolor jest w którym woreczku
jak długo czekałaś na różę, jak rozumiem z rosarium zamawiałaś - ja zamówiłam wczoraj kilka szt (moje prawie pierwsze różę bynajmniej porządne to pierwsze) i już się doczekać nie mogę
____________________
no matter how you feel, get up, dress up, show up and never give up ........................ mój ogród Raj Ewy (niestety już nie raj)
Tusiala 11:44, 18 wrz 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Jak fajnie, że pokazałaś jak poutykałaś cebulki. Wiosną będzie szał
Nulka 12:20, 18 wrz 2014


Dołączył: 27 sie 2013
Posty: 199
Aguś a myślałaś nad zrobieniem kompozycji cebulowych w donicy?
ja właśnie chyba pojadę do lidla i zrobię dwie donice na wiosenne kompozycje
____________________
no matter how you feel, get up, dress up, show up and never give up ........................ mój ogród Raj Ewy (niestety już nie raj)
Gardener27 20:00, 18 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
admete napisał(a)


Oj pojechałyście z tymi zakupami Mini szkółka pod domem
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
admete 20:29, 18 wrz 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Zielona napisał(a)
Aguś - rok temu posadziłam 1 fastigiatę, a w tym roku dosadziłam kolejne 4szt. Zeszłoroczny grab ładnie się zagęścił, a tegoroczne zachowują się tak, jak ten jeden rok temu. Stoją Liście im zbrązowiały, nie widać, żeby rosły. Ale... wierzę, że po prostu rozprostowują stópki W przyszłym roku mam zamiar wszystkie dość radykalnie przyciąć, żeby były gęstymi kolumnami. Twoje wyglądają doskonale, a w dodatku widać duże przyrosty! Spójrz, jakie mają czubki.



Trzymam kciuki za Twoje


PS Sadzenie cebul i robienie fotek to dobry pomysł. Wiosną będziesz wiedziała, co gdzie wyjdzie.




Oj dobry, ja dziś sadząc różę już zapomniałam że 5 cm od dołka posadziłam tydzień temu hiacynty hahahahaha


PS2 Róże. Ach.... Jakie ostatecznie kupiłyście?


Z listy którą wklejałam nie było Pomponelli

A to moja lista


Alchymist 2 x
Artemis 2 x
First Lady 2 x
Eden rose 1 x
Leonardo da vinci 1 x
Ballade 1 x
Chipendale 1 x
China girl 2 x
Sebastian Knaipe 1 x
The Pilgrim 1 x
Crocus rose 1 x
Heritage 1 x
Novalis 1 x
Alnwick 1 x
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 20:32, 18 wrz 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
nicol21 napisał(a)
Widze, ze sezon cebulowy zostal rozpoczety!slicznie I tak czysto sadzisz. Potem nic tylko czekac trzeba to chyba jest najgorsze, prawda?


Oj zima jest koszmarna, a potem te roztopy......i kolejne śniegi ...potem deszcze.........i czekanie na słoneczko

Ale jak już wyjdzie..........wszystko mam nadzieję będzie cieszyć oczy .
A jak Twoje cebule? - kiedy ruszasz? czy już ida do ziemi?
Nie mam czasu zajrzeć do innych wątków
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 20:34, 18 wrz 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
nicol21 napisał(a)
Aaa I wg mnie duze cebule ( tulipy, hiacynty) spokojnie przez zwirek wyjda.no chyba ze dasz im strasznie gruba warstwe ( wg mnie do 3-4cm zwirku to sobie spoko poradza.


Mam nadzieję , bo szkoda by było mojej roboty
Przekonamy się za rok
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 20:35, 18 wrz 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Nulka napisał(a)
Aguś ja mam hiacynty w dość grubej warstwie zwiru i nie przeszkadzało to im
wyszły całkiem ładne


Rany cieszę się jak nie wiem

Przeczytałam Twojego posta wcześniej i wsadziłam dzis kolejne tulipany w żwir
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies