Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Sebek 17:05, 20 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Super, wilczomlecz chyba identyczny jak w ogrodzie z lustrem posadzony przez Danusię
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
baraga1904 17:09, 20 wrz 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...czytam że jesteś włascicielką Artemis...hmm...nie będziesz żałowała...też ja mam i kwitnie pięknie i obficie...
...czarne rudbekie cudne...zazdraszczam...kiedys ich szukałam ale nie znalazłam niestety...
nicol21 20:46, 20 wrz 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
admete napisał(a)


Hiacynty przy śmietniku , między żurawkami.
Łukasz napisał że raczej padną , ale nie mam czasu w tym tygodniu jechać i ich zamieniać, więc ryzyk fizyk





Hmmm patrząc na to ustawienie to jestem gotowa Cię podejrzewać że przemyślany układ kolorystyczny też będzie. A hiacynty przy śmietniku.... jako lokalna perfuma

Zakupy fajne, szkoda że targi marne, ale pewnie sucha kalkulacja z poprzednich lat.
A łąka jeżówek jest rewelacyjna! No i te czarne rudbekie! One od dawna są chodowane czy to jakaś nowsza nowość?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Danutka 22:05, 21 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
Jednak pracowita pszczółka z Ciebie Tyle kamyków zebrać a później znów rozsypać ja rozgarniam

Szkoda że nie mogłam przyłączyć się do pogaduch ale cóż Lublin nie odpuszcza i muszę tu siedzieć buuu Może na wiosnę się przyłączę
____________________
Danutka:)
Gardener27 22:15, 21 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
admete napisał(a)




Faktycznie bardzo pusto na tym placu Jak byłem na wiosnę sprzedawca stał koło sprzedawcy i można było praktycznie wszystko kupić Może to wina pory roku, większość roślin przygotowuje się do zimy
Mówisz że P Trawka nie zwiódł i obłowiłaś się u niego Parę lat temu o tej porze sadziłem trawy i połowa nie zdążyła się ukorzenić przed zimą i niestety padła Mam nadzieję że Twoje dadzą sobie radę Miłego sadzenia w ogrodzie zdobyczy

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
admete 06:20, 22 wrz 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Sebek napisał(a)
Super, wilczomlecz chyba identyczny jak w ogrodzie z lustrem posadzony przez Danusię


O muszę zobaczyć
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:21, 22 wrz 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
baraga1904 napisał(a)
...czytam że jesteś włascicielką Artemis...hmm...nie będziesz żałowała...też ja mam i kwitnie pięknie i obficie...


O cieszę się bardzo .
A masz jakieś zdjęcie w trakcie kwitnienia?
Z chęcią bym zobaczyła


...czarne rudbekie cudne...zazdraszczam...kiedys ich szukałam ale nie znalazłam niestety...


Dlatego kupiłam bo widziałam tylko w necie , nigdy na żywo
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:25, 22 wrz 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
nicol21 napisał(a)


Hmmm patrząc na to ustawienie to jestem gotowa Cię podejrzewać że przemyślany układ kolorystyczny też będzie. A hiacynty przy śmietniku.... jako lokalna perfuma



Hiacynty tylko białe , zostały z sadzenia na zakolu pod domem

A moje przemyślenia, nie są bardzo sprecyzowane.
Jak do tej pory wszystko wychodzi spontanicznie.

No oprócz róz bo nad nimi trochę dumałam - ale też tylko kolorystycznie hahahaha


Zakupy fajne, szkoda że targi marne, ale pewnie sucha kalkulacja z poprzednich lat.
A łąka jeżówek jest rewelacyjna! No i te czarne rudbekie! One od dawna są chodowane czy to jakaś nowsza nowość?


Rudbekie raczej nie nowe, ale jak pisałam wczesniej, nigdy nie wiedziałam do kupienia na żywo, zresztą wiesz jak u nas wygląda zaopatrzenie sklepów ogrodniczych

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:27, 22 wrz 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Danutka napisał(a)
Jednak pracowita pszczółka z Ciebie Tyle kamyków zebrać a później znów rozsypać ja rozgarniam



Wiesz co nie zbieram ich, tylko rozgarniam, ale tutaj było za mało miejsca i jedno wiadro musiałam nasypać, bo bm musiała inne rośliny zakryć kamieniami


Szkoda że nie mogłam przyłączyć się do pogaduch ale cóż Lublin nie odpuszcza i muszę tu siedzieć buuu Może na wiosnę się przyłączę



Mam nadzieję że to nadrobimy
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:29, 22 wrz 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Gardener27 napisał(a)


Faktycznie bardzo pusto na tym placu Jak byłem na wiosnę sprzedawca stał koło sprzedawcy i można było praktycznie wszystko kupić Może to wina pory roku, większość roślin przygotowuje się do zimy
Mówisz że P Trawka nie zwiódł i obłowiłaś się u niego Parę lat temu o tej porze sadziłem trawy i połowa nie zdążyła się ukorzenić przed zimą i niestety padła Mam nadzieję że Twoje dadzą sobie radę Miłego sadzenia w ogrodzie zdobyczy

Pozdrawiam


Te targi jesienne chyba zawsze są mniejsze - ale takich pustek to dawno nie było

Ja mam nadzieję że słoneczko i pogoda jeszcze wróci
Chociaż dzisiejszy dzień, szarówka, deszcz za oknem mnie dziś dobija
Doniczki czekają na wsadzenie a tu trzeba czekać

Pozdrawiam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies