Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

admete 20:16, 08 lis 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Tess napisał(a)


To ja się tu jeszcze nie witałam? Wybacz, Agnieszko, zmyliło mnie to, że często podczytuję bez pisania wiele wątków i potem już nie kojarzę, w którym byłam już się ujwaniałam, a w których nie.




Wiesz co sama tez nie wiem - bo ja zakręt jestem .
Być może i ja u Ciebie byłam hahahahah.
Mam nadzieję że zimą uda mi się jak najwięcej powędrować po watkach na ogrodowisku


A, no tak. Masz pretekst, żeby coś zmienić

Powaliła mnie ilość cebulowych, jakimi zaminowałaś ogród. Będziemy wiosną gubić szczęki.


____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 20:19, 08 lis 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Gabrysia_ napisał(a)
Aga,zaznaczam wątek, jeszcze całego nie zobaczyłam,ale to co udało mi się zobaczyć bardzo mi sie podoba,więc muszę nadrobić całość


Cieszę się bardzo że jest już u mnie na czym zawiesić oko .
A ja będę pracować w przyszłym sezonie żeby było jeszcze lepiej .
Tylko niech roślinki współpracują i nie dają się mojemu gliniastemu podłożu
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Zielona 20:34, 08 lis 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Aguś - kup w LM taką specjalną masę gipsową. Uzupełnisz braki, a potem Twój nieoceniony Pan Tomek pomaluje
Luki 23:18, 08 lis 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ja zamawiałem lampe gipsową i przyszła rozbita, reklamowana 3 razy za każdym razem przychodziła w kawałkach, w końcu posklejałem, a ubytki wypełniłem zwykłym gipsem budowlanym, ale można oczywiście specjalną masą gipsową. Fakt troszke było z tym zabawy, szlifowanie, nakładanie, znów szlifowanie, wygładzenie i na końcu malowanie. U ciebie może być jedynie problem z wzorem przeszycia nitką, ale myśle, że to też da się zrobić
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
BASIA8 23:40, 08 lis 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Buziaki zostawiam Cebuuuuuuulowe nasadzenia piękności - będzie cuuuuudnie na wiosnę
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Zielona 10:22, 09 lis 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Luki napisał(a)
Ja zamawiałem lampe gipsową i przyszła rozbita, reklamowana 3 razy za każdym razem przychodziła w kawałkach, w końcu posklejałem, a ubytki wypełniłem zwykłym gipsem budowlanym, ale można oczywiście specjalną masą gipsową. Fakt troszke było z tym zabawy, szlifowanie, nakładanie, znów szlifowanie, wygładzenie i na końcu malowanie. U ciebie może być jedynie problem z wzorem przeszycia nitką, ale myśle, że to też da się zrobić


Te masy gipsowe są w małych opakowaniach /wystarczy na małe ubytki/, ale w sumie masz rację, Luki - gips budowlany też się nadaje i powinien być u Agi, bo wciąż się u Niej coś dzieje. Wzór nie jest jakiś szczególny - można go wykonać wykałaczką, Wbrew pozorom to naprawdę jest do zrobienia. Nakładanie masy, szlifowanie, nakładanie, narysowanie wzoru, szlifowanie, malowanie całości i... na kominek
babka 12:39, 09 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Cześć, trafiłam do Ciebie od Łukiego Ciekawe klimaty, jak większości na O. zazdroszczę terenów i przestrzeni Będę Cię podglądać
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
nicol21 20:27, 09 lis 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Ale szkoda, tego lustra
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
admete 08:11, 10 lis 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Zielona napisał(a)
Aguś - kup w LM taką specjalną masę gipsową. Uzupełnisz braki, a potem Twój nieoceniony Pan Tomek pomaluje


Luki napisał(a)
Ja zamawiałem lampe gipsową i przyszła rozbita, reklamowana 3 razy za każdym razem przychodziła w kawałkach, w końcu posklejałem, a ubytki wypełniłem zwykłym gipsem budowlanym, ale można oczywiście specjalną masą gipsową. Fakt troszke było z tym zabawy, szlifowanie, nakładanie, znów szlifowanie, wygładzenie i na końcu malowanie. U ciebie może być jedynie problem z wzorem przeszycia nitką, ale myśle, że to też da się zrobić


Ok jak piszecie że jest prawdopodobieństwo że sama to zrobię to spróbuję .
I taka była moja pierwsza myśl, ale pomyślałam że jest to niemożliwe
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 08:11, 10 lis 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
BASIA8 napisał(a)
Buziaki zostawiam Cebuuuuuuulowe nasadzenia piękności - będzie cuuuuudnie na wiosnę


Buziaki odsyłam .
I mam nadzieję że na wiosnę będzie tak jak piszesz
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies