Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do kwadratu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do kwadratu

gusiarz 18:04, 05 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Bardzo przepraszam za zaległości w odpowiedziach... postaram się nadrobić

Gosiu Malkulku ... hakone na fotce to właśnie cała kępa, mam je od dwóch jesieni i ładnie się zagęszcza. Podzieliłam na pół małą sadzonkę zaraz po zakupie... na więcej sie nie dało, bo rozlatywała się w rękach. Uważam więc, że całkiem ładnie przyrosła. Mam ją na rabacie zaraz przy domu po stronie północnej. Zresztą mam tam posadzonych kilka hakone...

Ana.. ja nie mam żółtej hakone... słyszałam, że jest bardziej wybredna, ale ty masz nawadnianie, więc pewnie rośnie jak szalona ... jak i reszta ogrodu

Ewelina - fotek szpalerku bukowego na razie nie robiłam... niewiele przyrósł w sezonie... chyba muszę go bardziej "zmobilizować" w kolejnym

Marzenko - ja już pisałam u ciebie... podpowiadały mi nasza Ania Różana i Safoya. Róże z trawami zawsze mi się marzyły... dodałam troszkę żurawek i buksika... na razie jednego

Martuś... dziękuję za pochlebstwa... są mile widziane

Kasiu sadź hakone, bo to bardzo wdzięczna trawka... mimo, że nie jest zimozielona

Sebciu... dziękuję. Bardzo dziekuję za komplimenta ... A komplimenta od ciebie... to jak medal na szyi

Tesiu... jestem o ... macham.... widać mnie zza płotka? Ja mam mały wzrost... może wzrost płotka... więc łatwiej mnie przeskoczyć niż obejść, ale macham wytrwale ... i buziam do tego... a co!

Oooo we dwie biedne wiszą... no wejdźcie kochane na ławeczkę... zapraszam
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
gusiarz 18:17, 05 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Dorcia... to żurawka NN... nie wiem jaka niestety. Kolor mnie urzekł i wylądowała przy różach... podzielona na kilka, bo piękne sztuki w ogrodniczym mieli. Na dodatek zakwitła!

Ewuniu... macham serdecznie ... ty lepiej paluchów nie odciskaj... ani innych części ciała... DNA trzeba pilnować! Patrz pani jakie czasy...

Iwonko... gdzieś tam nasz taras się przewijał... ale gdzie... szukaj wiatru w polu... dawno go już nie fociłam

Jolu... pomodorki... a proszę cię bardzo... plony zbieram do dzisiaj

Gosiu M. ... hakonka moja to taka NN, zielona, najzwylkejsza... rośnie w cieniu domu non stop.

Agatko - jak miło, że wpadłaś ... już rok szkolny się rozpoczął i bieganie na zajęcia dodatkowe z dzieciakami... czasu będzie znów mało na ogród, a tyle jeszcze chciałam zrobić przed zimą... może mi się uda

Jolu... u mnie hakone rośnie właśnie od strony północnej. Będzie miodzio, ale ja posadziłabym raczej te żółtawe pod buksami. U mnie rosną przy dwóch kulkach i trochę za bardzo zlewają się kolorem.. ale nie wiem z kolei czy żółte hakone da radę w cieniu...
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Madzenka 22:15, 05 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
No to już dawaj zdjęcia!!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nieszka 22:22, 05 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Marzena2007 napisał(a)
No to już dawaj zdjęcia!!!!

O to to!
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Agania 22:24, 05 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ale pięknie w każdym zakątku, widzę nowe mebelki , bardzo gustowne, dawno u Ciebie nie byłam , ale wszystko zawsze u Ciebie na tip top


Buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
lojalna_ 14:26, 06 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jestem u Ciebie na szóstej stronie i mam nadzieje ze masz te drzewa aktualnie bo pytan mam tysiące

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:46, 06 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jestem na 50 tej i juz padam z zachwytu jak zmieniasz ... Alez Ty masz pomysły ogród był cudny i jest przecudny .... Moze wytrwam do konca (€
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
ewakatowice 17:47, 06 wrz 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Macham sobotnie, co dobrego u Ciebie w "moim" ukochanym ogrodzie ?
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Jagodaa 20:09, 06 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Aga, przejrzyj swoje serby, bo ja dziś znalazłam na swoim jednym okropne mszyce. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Możesz u mnie obejrzeć.

A przy okazji... Twoje Gracki kwitną? kiedyś się zastanawiałam, ale nie utkwiło mi w pamięci takie zdjęcie.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Madzenka 21:28, 06 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Własnie powiedz czy podobają Ci się bardziej Gracillimusy czy Morning Lighty ??
Bo kupiłam dzisiaj 3 szt, a kolejne 3 czeka w donicach
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies