Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u Danusi - wrzesień 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u Danusi - wrzesień 2012

kraania 22:33, 02 wrz 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Danusiu dziękuję za możliwość ponownego odwiedzenia bukszpanowego i spotkanie z Tobą. Jak widać nawet najlepszych znawców Twojego ogrodu jest w stanie jeszcze zaskoczyć . Dla mnie cały czas jest odkryciem.
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Gardenarium 22:40, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)

Na przodach hehe


Ale fpatka!!!!


To jest ta trójkątna donica przy garażu z hebe - prezentem widać ją z ulicy. a pod nią stoją Morning Light w doniczkach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 22:46, 02 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Fajnie się ogląda, każdy zrobił inne zdjęcia z tych samych miejsc a jakie ładne Kondzio kupił tylko Geoffa Hamiltona?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Sebek 22:47, 02 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Już wszystko wiem - moje życie odzyskało sens
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
malwes 23:27, 02 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Ja się wpisałam w pierwotnym wątku "spotkaniowym" ale tu powtórzę raz jeszcze: jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam Was wszystkich zobaczyć choć przez chwilę. Buziaków części z Was nie od razu skojarzyłam z nickami ale i tak od razu poczułam niesamowita atmosferę spotkania.Dziękuję za miłe i serdeczne przyjęcie takiego końcowego niedobitka
A ogród Danusi jest przepiękny - przemyślany, zadbany i ...magiczny.
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
BEATA_S 01:47, 03 wrz 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Ja również wpisałam się w wątku spotkaniowym więc pisze również tutaj:

Dobry wieczór Kochani! Melduję, że dotarłam do domu Bardzo bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na to spotkanie. Mało tego........ zabrałam ze sobą siostrę Poznałyśmy Danusię i inne fantastyczne, przesympatyczne osoby Kaisog, Nieszkę, Magnolię, Kondzia, Przetacznika, Gaby 3003 , AnetęUlę i jej mamę i przyjaciółkę, Malwes oraz
Gospodarzy cudownych ogrodów :
1. Gabika, jej męża Jarka oraz córeczkę Laurkę,
2. Kraanię, jej męża oraz synka Oskara,
3. EwęG,
4. Anię z Zielonego Wzgórza,
5. Greglis i jej męża oraz córkę,
6. Myszorka i jej męża,
7. Wiesię
Zobaczyłyśmy również ogród AnuliWN


WSZYSTKIE ogrody są piękne, urządzone w różnych stylach,cudowne! Jestem oczarowana!!! BAAARDZO mi się podobało
Bardzo dziękuję Danusi, bo dzięki Niej istnieje możliwość takich spotkań. To rzeczywiście niebywałe jak niewiele potrzeba do szczęścia ludziom z pasją.

Danusiu - jesteś niesamowita!!!!

Muszę przyznać, że jadąc na spotkanie miałam swego rodzaju wyrzuty, że zostawiam dzieciaki, męża i jadę "pooglądać kfiatki" ale nie żałuję...!!!

Dziękujemy również Gospodarzom ogrodów, bo świetnie się przygotowali, w każdym był królewski poczęstunek. Bardzo bardzo dziękujemy!!!!

Moja siostra również przyłącza się do podziękowań, a w związku z tym, że do tej pory niewiele miała wspólnego " z zielenią" , po takich widokach dochodzi do siebie



To był fantastycznie spędzony czas!!!!!
Było tak fajnie, tak pięknie, tyle zrobiłam zdjęć, że po kilku zdjęciach u Danusi padła mi bateria

Danusiu ja mam kilka zdjęć z ogrodu Wiesi
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Pszczelarnia 20:05, 03 wrz 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ogród Danusi widziany Waszymi oczami - czyste piękno.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Joanka 20:31, 03 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Przetacznik napisał(a)







Świetne ujęcia
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Przetacznik 21:17, 03 wrz 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544

Zapraszam Weroniko na prywatną sesję w moim ogrodzie
Bardzo proszę


Jaka niezwykła propozycja... i co za wyzwanie, no co ja mogę powiedzieć... z przyjemnością!, jeśli to nie żart ; )
Dziękuję Danusiu
____________________
BEATA_S 08:43, 04 wrz 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Ogród Danusi .... cudeńko !!!!!!!!!!! Dopracowany - utkany- w każdym szczególe. Boski!




____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies