Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona odskocznia

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona odskocznia

Hogata 22:28, 30 mar 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
bartek_luberda napisał(a)
A moje trzmieliny w garażu


Chowasz na zimę do garażu, czy dopiero kupiłeś??
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 22:33, 30 mar 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
beta napisał(a)
....ktoś sobie o nas przypomniał...bratki pocieszne...ja w tym sezonie strajk bratkowy mam...i ogólnie dekoracyjny...nie mam na to czasu....jeśli mogę, to tak sobie pomyślałam, że może za tymi trzmielinami jakieś wyższe trawy dać...myślałaś o tym?

pozdrawiam


Widziałam że masz prace przy warzywniku

A z tymi trawami to fajny pomysł, jak bym je trochę do przodu przesunęła i w plecy trawy... ?
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 22:35, 30 mar 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Madziarzeszow napisał(a)
Piękna wiosna a na bociana trzeba uważać , jeszcze coś podrzuci


No cóż, bocian jest w liczony w ryzyko a jak na komin chce siadać to go zganiam, nie że go nie lubię, ale blachy szkoda....
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
agam 08:11, 31 mar 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Byłam w ogrodniczym w Kupnie i stałam nas wisienkami, już sięgałam po nie łapką ale ostatecznie nie kupiłam Mam pomysła ale jeszcze nie jestem przekonana na 100%.
A tą rynnę to może jakimiś miskantami przysłonić, jeżeli tam jest przeciąg to dużego wyboru nie będzie.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Marta7 07:57, 02 kwi 2014


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Pozdrowienia przesyłam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Joaska 10:39, 03 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Agatko, wiśnia cudna koniecznie ją podeprzyj prostym kijem bo się będzie wyginać , a szkoda by jej było.
takich trzmielinek (biało zielonych) o tej samej wysokości szukam, śliczne są , a może zamiast tej którą przesadzić posadź tam cisa i prowadź go na kształt stożka, albo tuję i też ją tnij w stożek, obsadź jakimiś trawami będzie ładnie przesłaniać rynnę
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Ania74 14:54, 03 kwi 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Witam przypadkowo znalezioną, kolejną Mamę bliźniaków! W wolnej chwili zajrzę na dłużej, żeby Was poznać. A na razie zaznaczam wątek
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
agam 19:47, 03 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Ania74 napisał(a)
Witam przypadkowo znalezioną, kolejną Mamę bliźniaków! W wolnej chwili zajrzę na dłużej, żeby Was poznać. A na razie zaznaczam wątek


Agata musiałam się cofnąć żeby zobaczyć Twoich chłopaków Ja też mam bliźniaki tyle że parkę, niezły ubaw był jak byli mali. A Twoje dają Ci popalić?
Jutro moja młoda ma konkurs fortepianowy w Lubaczowie, to gdzieś koło Ciebie?
Pozdrawiam
____________________
Aga i Ogródek Agam
Hogata 22:00, 03 kwi 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Marta7 napisał(a)
Pozdrowienia przesyłam

____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 22:11, 03 kwi 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Joaska napisał(a)
Agatko, wiśnia cudna koniecznie ją podeprzyj prostym kijem bo się będzie wyginać , a szkoda by jej było.
takich trzmielinek (biało zielonych) o tej samej wysokości szukam, śliczne są , a może zamiast tej którą przesadzić posadź tam cisa i prowadź go na kształt stożka, albo tuję i też ją tnij w stożek, obsadź jakimiś trawami będzie ładnie przesłaniać rynnę


Te wiśnie to są na już na takich nie do końca prostych pniach Taka ich uroda...

O stożku też myślała, muszę najpierw przesadzić trzmielinę i się napatrzyć na to miejsce, może mnie coś oświeci. Nieraz już tak myślę... i myślę ... nad jakimś miejscem do przeróbki i nic... aż zobaczę coś na forum u kogoś i to jest wtedy to co szukam. Więc przeglądam i szukam... może akurat coś mi w oko wpadnie
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies