Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona odskocznia

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona odskocznia

Hogata 23:40, 29 kwi 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
To siatka za tujami W tle widać dom sąsiada. Tuje maja mi ten widok przysłonić, bo teraz to nie ma nawet jak zdjęcia zrobić. A zdjęć mało, bo jakoś mi się wydaje, że nie mam co pokazywać.
Jak za słupa zapłacą, to faktycznie nie jest bee

A maja ambrowce kolumnowe?? bo ja jeszcze nie dzwoniłam i nie wiem kiedy się wybiorę, bo mi się pokomplikowało strasznie w domu... mała rewolucja


Edit
Ps. A za obwódkę dziękuję
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
agam 10:11, 30 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Zawsze jest co pokazywać, a Ty masz co.

Za słupa można wziąć kasę, znam ludzi którzy powygrywali sprawy w sądzie i dostali kasą za dzierżawę 10 lat wstecz.

Jakie mają ambrowce to nie wiem, kiedyś mówiła że wszystkie rodzaje mają. Ale widzę że ta babka to zakręt jakiś. Kupowałam dawno 4 duże carexy i płaciłam 15zł za doniczkę a po dwóch tygodniach za jedną zapłaciłam 10zł jak nie ma cen na doniczkach to ona wymyśla z głowy

Może w piątek wyślę męża, albo dzisiaj

Mam nadzieję że w domu OK.
____________________
Aga i Ogródek Agam
leon60 12:16, 30 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Słupem się nie przejmuj przynajmniej masz go przy płocie a nie jak ja.... uwalony na środku... a teraz się muszę gimnastykować i obsadzać pieroństwo ehh
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Rench 15:38, 02 maj 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Hogata napisał(a)
No i angelique z Benexu miały być różowe. Nie są brzydkie tylko w planie miałam cały pas w angelinach, a wyszło pół biskupi, a pół różowy







Ciesz się,że nie trafił ci się żółty do tych różowości
Ale i tak ładnie,mimo ze niezgodne z planem
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
gierczusia 10:59, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
leon60 napisał(a)
Słupem się nie przejmuj przynajmniej masz go przy płocie a nie jak ja.... uwalony na środku... a teraz się muszę gimnastykować i obsadzać pieroństwo ehh


Słupy Dziewczynki ... Taki drobiażdżek .. Ja mam mieć za płotem dom weselny

Aaa.... I zgadzam się że trzeba kwestę słupa ciągnąć , bo ludzie serio dostają odzskodowania ,a cały czas żerują na ludzki niewiedzy...

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 11:03, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Melduję ,że oplułam ekran jak zobaczyłam winobluszcza sznurkiem spątanego ... Mistrzyni z Ciebie wiązania

Bossko

Ps.. Tak mi przed tymi Turkami czegoś wyższego brakuje ..a samodzielne wyhodowane mikro buksiki są piękne

Muszę się zgłosić do Ciebie na kurs jak to trzeba zrobić
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Hogata 11:49, 05 maj 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
gierczusia napisał(a)


Słupy Dziewczynki ... Taki drobiażdżek .. Ja mam mieć za płotem dom weselny

Aaa.... I zgadzam się że trzeba kwestę słupa ciągnąć , bo ludzie serio dostają odzskodowania ,a cały czas żerują na ludzki niewiedzy...

Buziaki


Ja mam słupa od latarni, to za taki tez można kaskę dostać??
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 11:52, 05 maj 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
gierczusia napisał(a)
Melduję ,że oplułam ekran jak zobaczyłam winobluszcza sznurkiem spątanego ... Mistrzyni z Ciebie wiązania

Bossko

Ps.. Tak mi przed tymi Turkami czegoś wyższego brakuje ..a samodzielne wyhodowane mikro buksiki są piękne

Muszę się zgłosić do Ciebie na kurs jak to trzeba zrobić


Gierczuś co to są Turki, bo tak szukam, gdzie mam pietro dodać i nie wiem co to...???

Buksiki tak na próbę zrobiłam i się przyjeły, gałązka w ukorzeniacz i do ziemi, tylko małe gałązki brałam niezdrewniałe (razem czy osobno sie pisze, bo zgłupiałam?)
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 11:54, 05 maj 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Rench napisał(a)

Ciesz się,że nie trafił ci się żółty do tych różowości
Ale i tak ładnie,mimo ze niezgodne z planem


Jak przekwitną to wykopie, a tu znowu Andżeliny kupię. No żółtych nie zazdraszczam, zwłaszcza jak się nie planuje
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 11:57, 05 maj 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
agam napisał(a)
Zawsze jest co pokazywać, a Ty masz co.

Za słupa można wziąć kasę, znam ludzi którzy powygrywali sprawy w sądzie i dostali kasą za dzierżawę 10 lat wstecz.

Jakie mają ambrowce to nie wiem, kiedyś mówiła że wszystkie rodzaje mają. Ale widzę że ta babka to zakręt jakiś. Kupowałam dawno 4 duże carexy i płaciłam 15zł za doniczkę a po dwóch tygodniach za jedną zapłaciłam 10zł jak nie ma cen na doniczkach to ona wymyśla z głowy

Może w piątek wyślę męża, albo dzisiaj

Mam nadzieję że w domu OK.


O słupie muszę poszukać, za jakie można kasę dostać, bo u mnie latarnia stoi taka przy drodze.

Do tej babki dzwoniłam w sprawie ambrowca, mają kolumnowe ale w sprzedaży będą pod koniec maja. Teraz tylko jakieś wielkie okazy mają do sprzedaży, a na takie mnie nie stać
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies