Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 15:45, 24 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasik..........w okolicach Zielonej jest, jakaś część mojej rodziny, dalszej, raz byłam za dziecka,...masz rację, świat zaczyna przerażać, gdyby nie te kwiatki..


Łukasz.....dzięki i również za to, że tak pięknie ogród Ani pokazałeśdaję ci pierwszą dalię


Mirka.......udanego urlopowaniaposyłam zapach wiciokrzewu pomorskiego, jest cudny



makkasia...........takie wypady leczą duszępozdrawiam


____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mirka 15:54, 24 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Dzięki Irenko wiem jak on cudnie pachnieU Ciebie werbena juz taka wielgachna moja tak ze 20 cm.ma i dopiero się rozgałęzia czy zdąży zakwitnąć?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 16:13, 24 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Haha ty mi tych fotek nie przepuścisz wiem i mam zrobione jak wrócę wieczorkiem to wstawię
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Milka 16:26, 24 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mirka, jedne sadzonki mają już 50 a inne 10, 20, 30 tak nie równo wzeszły, ale skoro ta moja wielgachna rok temu była siana w czerwcu i zakwitła, to twoje też moje tegoroczne już w pąkach, te większe
a nie popuszczę, ja wzrokowiec jestem, pewnie dlatego stale coś demoluję, czy mi starczy zdrowia...już mnie mój dzisiejszy gość za to skrytykował bardzo...że nic tylko zmiany i budowanie....ech, nie pomógł
a ta chyba różowa będzie, wielka na metr i dalej czekam, w ogóle jeżóki jakieś mutanty w tym roku
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mirka 16:38, 24 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Milka napisał(a)
Mirka, jedne sadzonki mają już 50 a inne 10, 20, 30 tak nie równo wzeszły, ale skoro ta moja wielgachna rok temu była siana w czerwcu i zakwitła, to twoje też moje tegoroczne już w pąkach, te większe
a nie popuszczę, ja wzrokowiec jestem, pewnie dlatego stale coś demoluję, czy mi starczy zdrowia...już mnie mój dzisiejszy gość za to skrytykował bardzo...że nic tylko zmiany i budowanie....ech, nie pomógł
a ta chyba różowa będzie, wielka na metr i dalej czekam, w ogóle jeżóki jakieś mutanty w tym roku
To czekam cierpliwie aż werbena zakwitnie.Jeżówka cudo mnie Mała Mi przysłała sporo sadzonek jeżówki tylko nie wiem czy w tym roku zakwitną ale za to lawenda od ciebie ma się na kwitnienie
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
hanka_andrus 17:33, 24 cze 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Irenko,zachwyty moje nie znają granic administracyjnych.wysyłam achy i ochy. Nad wszystkim. I wiem ile do tego trzeba mieć zdrowia, by tak wyglądało. BuziaCZKI.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Milka 17:52, 24 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mirka napisał(a)
To czekam cierpliwie aż werbena zakwitnie.Jeżówka cudo mnie Mała Mi przysłała sporo sadzonek jeżówki tylko nie wiem czy w tym roku zakwitną ale za to lawenda od ciebie ma się na kwitnienie


Raczej jeżówki nie zakwitną, choć czasami jest niespodzianka u mnie też pełno siewek, ale mus nurkować po nie pod hosty giganty
cieszę się z lawendy bardzo, udana odmiana
ja zbieram przekwitłe kwiatostany i sypię w te miejsca, co chcę i proszę, mam tu rudbekie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Rench 17:52, 24 cze 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Marzena2007 napisał(a)
Zmieniłaś nicka, czytam na komórce i zwatpilam !

Dobrze że avatarek został,bo już człek skołowacieje

Piękny las werbenowy
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Milka 17:57, 24 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hanka_andrus napisał(a)
Irenko,zachwyty moje nie znają granic administracyjnych.wysyłam achy i ochy. Nad wszystkim. I wiem ile do tego trzeba mieć zdrowia, by tak wyglądało. BuziaCZKI.


Haniu, jak fajnie, że wpadłaś
I do tego rozumiesz, że nie jest lekko, co rano się zastanawiam, dlaczego coraz trudniejale każda pochwałą cieszy, bo to dla ogrodnika ważne, że trud zauważony
lilijki zostawiam, choc ciemne nie pachną, ale może ta obok?
pozdrawiam, okropne ciśnienie, we łbie się kręci, chyba linie i burza, będzie deszcz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 17:58, 24 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Irenko do podlewania takiego areału trzeba studnię wywiercić, ja też się zastanawiam, choć cena spora ale woda jeszcze droższa, a ogród mus zielony mieć, bo szkoda kasy na te rośliny. A trawa najszybciej wysycha i widać braki wody.

Boleję nad tym, bo susza powoduje nadmierny wzrost chwastów i wypieranie trawnika
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies