Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

an_tre 18:00, 24 cze 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Milka napisał(a)

pozdrawiam, okropne ciśnienie, we łbie się kręci, chyba linie i burza, będzie deszcz

Irenko piękna lilia
u mnie pada ale się cieszę bo straszna posucha się zrobiła
pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Milka 18:03, 24 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusiu trzeba, teraz to dla nas priorytet, woda za droga, odkąd zrobili mi miejską gminę, cena razy 3 w górę poszła
rośliny podlewamy, tak strategicznie, ale wkoło schnie i coś misę zdaje, ze nie będzie lepiej, że z roku na rok gorzej, będą takie ekstrema...u mnie nawet chwasty wyschły, niebywałe...
póki co, dziś pracuje nad nawadnianiem i chyba burza będzie

uciekam, cholera właśnie syn dzwoni, ma stłuczkę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 19:48, 24 cze 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21881



wpadła mi w oko ta ciemnobordowa lilia i się chyba uśmiechnę o nazwę
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
AgnieszkaW 21:29, 24 cze 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Irenko, znów zmiany w ogrodzie planujesz? Ty róże, M trawy? Ja dość rzadko podlewam ogród, właśnie ze względu na koszty wody. Moje rośliny się do tego przyzwyczaiły i wytwarzają dosyć głęboki system korzeniowy, np lawenda - ta ma chyba korzeń z pół metra w ziemi, skoro nawet siewki mają 20 cm korzenie Kryzys w ogrodzie, bo wszystko brzydnie, mialam zawsze w sierpniu, dlatego dosadziłam traw i berberysów.

Ps
Mam nadzieję, że stłuczka nie była poważna i nic się nie stało...
Buziam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Kindzia 21:37, 24 cze 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
To prawda, że rośliny się przyzwyczajają do rzadkiego podlewania...u mnie mogą dostać wodę tylko weekendowo i rosną.

Ja też mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kasik 10:55, 25 cze 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Irenko- mam nadzieje, ze z synkiem wszystko ok. Człowiek martwi się przez całe życie. Na początku, bo kolano zbije, a potem jeszcze gorzej. Taki nasz los. W życiu nie myślałam, ze jak dzieci dorosną, to trosk przybędzie.

Chociaż dobrze, ze jakaś odskocznia od tego jest i mamy gdzie te napięcia rozładować. Ogród daje siłę i radość- to jest niezmienne.

buziaki
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Milka 11:05, 25 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rench napisał(a)

Dobrze że avatarek został,bo już człek skołowacieje

Piękny las werbenowy


Reniu, dałaś radę
las i mnie cieszy, ciekawa jestem, jaka zima w planie, czy znowu przezimuje?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:10, 25 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
an_tre napisał(a)

Irenko piękna lilia
u mnie pada ale się cieszę bo straszna posucha się zrobiła
pozdrawiam


Oj Aniu, cieszę się z Tobą, bo u mnie też pada, najpierw wczoraj 15 minut ściana wody, a teraz tak akuratnie pada, napiją się roślinki i odżyją
pozdrawiam i melduję, ze wilczomlecz mam wszędzie, ale uwielbiam go; od Alinki mam inny, też się nasiał wszędzie i jeszcze od Dzidki dostałam taki duży,jak w Anglii, zatem zaopatrzona jestem na maksa zaraz zerknę, co u ciebie
ostróżki i miskant Ml
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
eda 11:12, 25 cze 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Irenko takie wiadomości dojrzałam trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie i deszczu życzę duuużo
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Mirka 11:15, 25 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Irenko jak ze stłuczką ok?nic nie piszesz
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies