Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

zbigniew_gazda 11:11, 26 cze 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Ale cudne widoki Irenko. Muszę zdobyć firletkę. Tak pięknie kwitnie.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Mala_Mi 14:24, 26 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
2034 ... odznaczam, że mam zaległosci.... widziałem że było spotkanie u Dzidki.... coś na fejsie też sie chyba działo.. mus nadrobić wszytko.. teraz wybacz..... ale do 2050 w tył obejrzałam i poczytałam....
A Miłka byłaś zawsze Przynajmniej dla mnie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sebek 14:43, 26 cze 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
malkul napisał(a)
Irenko alez masz już duzą werbenę, toż to szok, moja daleko w tyle i z nasion nic mi nie wzeszło, chyab znów na przyszły rok będę musiaął Sebastiana na kolanach błagać o siewki.


Gosiu - jak trawnik Ci wzejdzie, a wszystko się ułoży po mojej myśli, to ja Ci werbeny w zębach przyniosę, byle byś mnie do swojego królestwa wpuściła U mnie werben w tym roku jest dosłownie kilka sztuk, które na razie mają po 3-4 pary liści - one albo potrzebują ostrej zimy, by nasiona dobrze przemroziło albo zimy jak w Anglii, by przetrwały - a u mnie było pośrednio i efekty są...

Co do stłuczki to współczuję Tobie i synowi - nikomu nie życzę takich przygód...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
malkul 19:10, 26 cze 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
No Sebastianie - mam zatem świadków że werbene mam zaklepana u Ceibie ale okradac z resztek Cie nie będę poczekam za rok może będziesz miał wiecej
A na mój ogródek to drzwi zawsze otwarte (ps. lece ci przecież już za jedną parię werbeny) hihihihi.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Mala_Mi 21:24, 26 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Irenko, a nie myślałaś o założeniu ujęć wody w ogrodzie by sie podpinać krótkim wężem tak jak u mnie i nie latać z konewkami??

Ja już lałam codziennie po kawałku ogród, bo susza była okropna, deszcz padał nie pamiętam kiedy, ale dziś polało.. ufff
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 11:40, 28 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasik napisał(a)


W rosarium też widziała, że jest.

Już mam
ale nie posadziłam, może dziś...
dobrze, że M. podlał, bo zupełnie o nich zapomniałam!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:59, 28 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tess napisał(a)


ale łan! Moja też już kwitnie, ale mój szpalerek rzedziuchny, bo pięć kepek w doniczkach przezimowałam.


Co to za zaraza jakaś (a może moda?) - ze zmianą nicków?
Zmyłka totalna.
Jakiś czas mnie nie było na forum, zadglądam dziś, a tu się jakaś Milka wśród forumowiczów plącze

A co planujesz posadzić w środku?


Tess, chyba nie moda, a możliwość, wcześniej było logowanie przez FB

jeszcze nie wiem, jakoś brak mi pomysłów, więc na razie zostawiam i może coś wpadnie do głowy, choć głównie w planie są trawy..
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:13, 28 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Eda........mój syn bardzo wyważony chłopak, nie wiem w kogo się wdał

Łukasz.....wow, jaki avatar! niestety nazwy NN, kupowane z hodowli w Olsztynie

Danusia.....deszcz ratuje, dziś chyba znowu deszcz, ale cieszy mnie to liliowce tak nie równo jakoś w tym roku, chyba że za rzadko na ogród zaglądam

ale kwitną


malkul.........Gosia, zimą będą kolejne nasiona, upomnij się i siej od razu do gruntu w maju, jest gwarancja sukcesu
siewka kwitnie


Marzenko........wow, raz na 20 lat, to nieźle

róża Cathedral;


Polinko.....mam, jakby co, dla ciebiedziś chyba znowu lunie

Gosiu/ciociu.........chyba jak wszyscy ostatnio mam nadzieję, ze po wojażach nie rozwalisz swojego ogrodu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:25, 28 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
GorAna...........Aniu, też pamiętam to gadanie rodzicówale w sumie nie jest najgorzej, pozdrawiam

zakwitnie róża angielska



Kasik.....sąsiedzi jeszcze nie do jednego się muszą przyzwyczaić co tam, najważniejsza frajda i radość, jaką daje ogród
po deszczu od razu ruszył głogownik, wypuszcza te śliczne listeczki


Agania.....Agatko, gratuluję warzywniaka!oj nie da, a ile się dowiadujesz potem, jak już dorosłe z ich życia licealnegostipę zamówiłam i dojść nie może

starocie zagospodarowane tak
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:34, 28 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zbyszku.....no ja się Tobie dziwię, być u Ani i nie ogołocić jej z firletki? jak chcesz, nazbieram ci nasion

Mala Mi........na fejsie ogród, przyjaciółce z Kanady chciałam pokazać i wszystkim, co chcieli zerknąć spontan... wypad do Dzidki i Poziomki, przy okazji Elfika i Weronikiw kwestii rozprowadzenia wody, M. już działa lub zadziałał, nie jestem na bieżąco

złapany kolejny jakiś



te lilie trudno oglądać, łeb wysoko trzeba zadzierać i od spodu patrzeć

z tymi lepiej



Sebciu.....to tylko rzecz, najgorsze to załatwianie..
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies