Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Zeta 11:26, 25 cze 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Piękna werbena u ciebie ....u mnie nie wzeszła ...mam jeszcze trochę nasion...będę siać tym razem do doniczek
I ze stipa też w przyszłym roku sprubuję
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Kindzia 11:30, 25 cze 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Irciu u siebie wkleiłam, tu Ci też wkleję. Masz tu Nostalgię.

http://e-ogrodnictwo.pl/68-nostalgiczne
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 11:37, 25 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ula............z lewej strony jest lilia azjatycka Landinii, a ta ciemniejsza po prawej też azjatycka...Night Flyer, w realu ciemniejsze, ale jak słońce to się kolor odbija

Night Flyer



Agnieszko........bardzo cenne spostrzeżenia, myślę podobnie, ale wiem, ze rh, zwłaszcza świeżo sadzone nie dadzą rady i te musimy podlewać, tym bardziej, ze lasek straszny pijak...miałam podobnie w sierpniu..doszły trawy
no i w bukszpanach wymiana róż i już część traw posadzona; teraz w kolejnych będą vertigo i stipy
kolejny punkt na liście...wywalenie jednego pigwowca, to rośliny sadzone na początku kariery a na jego miejsce idzie część róż i coś jeszcze, myślę; kolejne sadzenie, to hortki pod domek letni, jak tylko tam skończona robótka będzie i chyba dam sobie spokój w tym roku? chyba...
to miejsce zmian przed, jak zrobię wszystko, pokażę....i jak przytnę buksiki, nie mam kiedy....i tulipany przy okazji sadzenia uszkodzone, wykopane, na jesień dosadzę, mam już swoje faworytki na tę jesień



z synkiem ok, auto do warsztatu


Kindzia......Kasiu, podlewam byliny, nowo sadzone, rh i hortki, reszta też musi sobie radzić z synem ok, auto do naprawy..
macierzanka pachnie i daje pokaz, mnóstwo siewek z czego się cieszę, bo jak zarośnie, odpada plewienie


Kasik......wszystko dobrze, tylko niepotrzebny kłopot na głowie też tak myślałam i nie bardzo wierzyłam, jak rodzice mówili inaczej
u mnie pada, jestem przeszczęśliwa

i tu zmieniam w środku
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Tusiala 11:39, 25 cze 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Oglądam, oglądam, oglądam
Milka 11:39, 25 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Eda, Mira, wszystko dobrze, tylko auto rozwalone, naprawią, ale szkoda, bo nowe.....ślub przed nim, muszę go pilnować, ha, ha
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:42, 25 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zeta napisał(a)
Piękna werbena u ciebie ....u mnie nie wzeszła ...mam jeszcze trochę nasion...będę siać tym razem do doniczek
I ze stipa też w przyszłym roku sprubuję


A kiedy siałaś? może jeszcze wzejdzie, ta co kwitnie wzeszłą mi końcem czerwca i takie przyśpieszenie dostała po deszczach, ze kwitła jak szalona
będę zbierać nasiona i będę się dzielić, nawet jakbyś byłą bliżej, dałabym siewki....na stipę czekam, coś wolno idzie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:42, 25 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kindzia napisał(a)
Irciu u siebie wkleiłam, tu Ci też wkleję. Masz tu Nostalgię.

http://e-ogrodnictwo.pl/68-nostalgiczne


Kasiu wielkie dzięki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:54, 25 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tusiala napisał(a)
Oglądam, oglądam, oglądam


a ja demoluję
Martuś pozdrawiam
kolejne liliowce kwitną
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasik 13:33, 25 cze 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Milka napisał(a)


Kasiu wielkie dzięki


W rosarium też widziała, że jest.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Tess 13:55, 25 cze 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Milka napisał(a)


ciekawa jestem, jaka zima w planie, czy znowu przezimuje?


ale łan! Moja też już kwitnie, ale mój szpalerek rzedziuchny, bo pięć kepek w doniczkach przezimowałam.


Co to za zaraza jakaś (a może moda?) - ze zmianą nicków?
Zmyłka totalna.
Jakiś czas mnie nie było na forum, zadglądam dziś, a tu się jakaś Milka wśród forumowiczów plącze

A co planujesz posadzić w środku?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies