Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zamknięty w skrzyniach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zamknięty w skrzyniach

figa 01:15, 17 paź 2012


Dołączył: 17 sie 2012
Posty: 133
Witajcie
Tak jak pewnie większość z Was zwiedzam to forum od dawna. Która to już noc spędzona na oglądaniu Waszych ogrodów????nie zliczę ile ich było )))) A ile przedobiednich i poobiednich kawek było pretekstem do zajrzenia tutaj...... Bardzo podoba mi się atmosfera, która tu panuje. Zdarza się, że z zachwytem oglądam zdjęcia z Waszych ogrodów. Po prostu muszę na dłuższą chwilę pochylić się nad monitorem.

Przyznam, że czasem sobie myślałam, że moje podejście do kompozycji rabat raczej się nie zmieni bo wiem co mi się podoba itd ale coraz częściej łapię się na "ogrodowiskowym myśleniu". Parę zasad które tutaj poznałam uważam dzisiaj za podstawę pięknego ogrodu. Dziękuję Wam za to))))


Mój ogród powstał/powstaje od 2 lat. Razem z ogrodem zbudowaliśmy dom. Ogród jest tworzony trochę od końca. Są już całkiem spore sosny i brzozy, wokół rośnie niewysoki las. Jest warzywnik i klomby z kwiatami ale ...... nie ma trawnika. Na drzewach mamy hamak i huśtawkę. Brak przedogródka.

W tym roku zbudowaliśmy zacieniony taras częściowo osłonięty przez drzewa. Acha i jeszcze "dorobiłam się" małej szklarni z prawdziwego zdarzenia. Działka jest obsadzona żywopłotem, który mam nadzieje przesłoni nas kiedyś od przyszłych sąsiadów. Póki co mamy piękne widoki na młodnik z każdej strony.

Spytacie więc gdzie te skrzynie????? Hmmm do tego proszę o więcej cierpliwości. Już niedługo wszystko Wam opowiem i pokażę
Dobranoc



____________________
Ogród zamknięty w skrzyniach
hanka_andrus 05:45, 17 paź 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Północna Wielkopolska,to tak jak południowe zachodniopomorskie! Witaj sąsiadko!
Wypadło mi powitać nowy wątek z nową właścicielką.Mam nadzieję,że fig/chodzi o znany gest/ nam nie będziesz pokazywać,ale figi- roślinki,chętnie bym zobaczyła.
Tymczasem na dobre rozpoczęcie wątku....tradycyjny kwiatek.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
mira 08:04, 17 paź 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Witaj Figa!
ja figi uwielbiam, a Twój opis z brakiem trawnika przypomina mi mój stan sprzed paru lat - znam to

trochę zdjęć poprosimy i miłych przemyslen z ogrodowiskiem życzę
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Kuklik 08:19, 17 paź 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Witaj, chętnie zobaczę Twój ogród Czekam na zdjęcia
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Joaska 08:42, 17 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Zaciekawiona zapisuje się do podglądania
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Gardenarium 08:57, 17 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Figo, "ogrodowiskowe myślenie" ???

Hmm, chyba mam w tym swój udział, bo je stworzyłam poniekąd . Teraz jesteśmy zgranym zespołem Ogrodowiska.

Dlatego warto być z nami i pomagać dalej innym. Tymczasem czekamy na Twoje skrzynie i co w nich?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ewalm 09:01, 17 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Witaj Figo, ja też bym chciała zobaczyć o co chodzi ze skrzyniami
____________________
Ogródek na trzy lata
popcorn 09:03, 17 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
I ja będę podglądać
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Pszczelarnia 10:39, 17 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ale się zaciekawiłam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
vita 11:10, 17 paź 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3970
Podsycam ciekawość, te skrzynie mogą być interesujące. Potrzebuję inspiracji ze skrzyniami.
Witaj figa
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies