Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy Ogród...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy Ogród...

Hannah 16:57, 28 kwi 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 69
Mam pytanie, chcac zrobić zywopłot z miskanta olbrzymiego ile kłączy sadzić w jednym pojemniku żeby był gęsty, po 5 szt razem? Nie mam doświadczenia dopiero jesienią dzieliłam karpy, ale to nie sto samo co sadzenie.
Dziś zrobiliśmy miejsce pod szklarnię i znowu część roślinek została wysadzona, dobrze że biadki były w doniczkach to tak nie odczują zmiany miejsca. Dzisiaj mam kryzys i wydaje mi się, ze tego ogrodu nigdy nie skończę! Lista dluga...
____________________
Księżycowy Ogród
Enya73 17:14, 28 kwi 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Wrzuciłam u siebie zdjęcie wierzby z trawami A u Oli obok rogownicy rośnie chyba szałwia omszona albo przetacznik, bo widzę fioletowe kłosy. Ale najlepiej Oli zapytaj, bo ja u niej jeszcze nie byłam, choć bardzo na to liczę. Mam do niej blisko
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Hannah 17:19, 28 kwi 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 69
Dzięki zaraz lecę sprawdzić, ale mam nie lada kryzys jak wysadziłam rabatę bo szklarnię kupiłam za szeroką i opadłam z sił! Masa pytań i wątpliwości co z czym jak daleko ile cm przerwy między roślinami... ech!
Szkoda, że do mnie masz tak daleko
____________________
Księżycowy Ogród
Hannah 10:27, 29 kwi 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 69
Ola napisała ze to tawuła goldmound
____________________
Księżycowy Ogród
Enya73 10:38, 29 kwi 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ciężko tak na odległość cokolwiek doradzić. No szkoda, że tak daleko mamy do siebie.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Hannah 10:41, 29 kwi 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 69
No wiem Anitko, nie przejmuj się! Ja i tak jestem Ci ogromnie wdzięczna za pomoc i czas. na prawde pomagasz!!! Nawet tymi zestawami roślin zmotywowałaś mnie do działania, musiałam poszukać poduczyć się, co to, jak wygląda. Przy okazji znalazłam informacje i zdjęcia które co rusz to otwierają nowe klapki w głowie i wyobraźni. Ale obiecaj że jak tylko ruszycie się nad morze to wpadniesz na kawę obowiązkowo! Wtedy będziesz mogła mi poprzestawiać pół ogrodu ;p Ale tylko jak będziesz chciała
____________________
Księżycowy Ogród
Gardenarium 07:46, 06 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zajrzałam, bo ostatnio otworzyłam mapę ogrodów i zobaczyłam: Indie
Matko, cztery lata nic się nie dzieje? Odezwij się kobieto
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:25, 02 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Znowu zajrzałam Pozdrawiam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies