Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy Ogród...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy Ogród...

ka1sia 20:56, 18 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Witaj! Nasze ogródki i domki w tym samym wieku my w lipcu świętowaliśmy drugą rocznicę przeprowadzki. Dobrze trafiłaś, tu na pewno nie zostaniesz z problemami sama, wiem coś o tym
Pozdrawiam Cię serdecznie, Kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Hannah 20:58, 18 paź 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 69
Moniika napisał(a)
Witaj!!! Czekam na trochę letnich zdjec! Te zimowe piękne - słońce tak fajnie się odbija w oknach !
PS moi rodzice mają dom w Osłoninie koło Pucka to pewnie gdzieś koło Ciebie ! Strasznie się cieszę



Monika, bardzo koło mnie, biegam czasem w stronę Osłonina, ponad to całe moje dzieciństwo się z nim wiąże, nie wiem czy kojarzysz mały domek, przy samej plaży ze stromym czerwonym dachem stoi przy rzeczce. Tam spędzałam wszystkie wakacje...
____________________
Księżycowy Ogród
justi 21:03, 18 paź 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Witaj! Fajnie i ciekawie sie czyta o Twoich początkach w ogrodzie. Miejsce do zamieszkania cudne
A recepta na pojedyńcze roslinki jest prosta - obdarować znajomych lub dokupić po kilka tych samych.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Hannah 21:09, 18 paź 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 69
a letnie zdjęcia proszę bardzo, niestety tylko portrety bo reszta ogródka rozkopana była w tym czasie


sąsiedzi i sąsiadki

____________________
Księżycowy Ogród
Hannah 21:11, 18 paź 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 69
Witaj Justi, ja dokupuję namiętnie następne egzemplarze, a niektóre to już swoje mogę dzielić... ale niestety potem mam po kilka sztuk i nadal nie wiem co i jak poukładać
____________________
Księżycowy Ogród
Moniika 21:18, 18 paź 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Hannah napisał(a)

Witaj!!! Czekam na trochę letnich zdjec! Te zimowe piękne - słońce tak fajnie się odbija w oknach !
PS moi rodzice mają dom w Osłoninie koło Pucka to pewnie gdzieś koło Ciebie ! Strasznie się cieszę



Monika, bardzo koło mnie, biegam czasem w stronę Osłonina, ponad to całe moje dzieciństwo się z nim wiąże, nie wiem czy kojarzysz mały domek, przy samej plaży ze stromym czerwonym dachem stoi przy rzeczce. Tam spędzałam wszystkie wakacje...

No pewnie ze kojarzenie ten domek !!! To strasznie blisko do nas. ( przez łąki ) ja tam raczej rzadko bywam ale moi rodzice co weekend w sezonie od maja do września dom maja nowy i ogród zupełnie Mlody fajnie ze jesteś " z bliska" większość Ogrodowiczan jest z daleka
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Hannah 21:32, 18 paź 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 69
Też się bardzo cieszę, że jakaś reprezentacja z północy kraju.. już się martwiłam, że będę sama.
____________________
Księżycowy Ogród
Moniika 21:45, 18 paź 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Nie bedziesz, nie bedziesz trochę nas tu jest i co najmniej jedna koło Gdyni ( chociaż ostatnio sie nie odzywa... ) więc nie będzie źle
Ps coś Twój podpis ( adres) w stopce chyba nie działa powinien być zielony a Ty masz szary wtedy ludzie do Coebie nie trafią - nie zostawiasz śladu jak do kogoś zajrzysz ... Musisz spróbować poprawić !
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Hannah 22:41, 18 paź 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 69
Monika jak to zrobić żeby napis był zielony, tzn był linkiem???
____________________
Księżycowy Ogród
elzbieta_b 07:44, 19 paź 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Witaj Hannah Okolica piękna Nie martw się ! Trafiłaś w najlepsze ręce jakie mogłaś. Ogrodowicze na pewno Ci pomogą a Danusia wesprze swoimi wiadomościami (a ma ich na pęczki). Pozdrawiam
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies