Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Krowy, staw i my...

Pokaż wątki Pokaż posty

Krowy, staw i my...

GosiaJoanna 22:40, 08 lut 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Hahha mój też dopiero co wrócił ależ ci Panowie maja dobrze z nami
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Marlenaa 22:48, 08 lut 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Czasami myślę, że aż za dobrze
____________________
krowy, staw i my
aneta230972 22:56, 08 lut 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Marlenaa napisał(a)
Pięknych roślinek u mnie do pokazywania jeszcze nie ma, więc pokażę wam zwierzątka z mojej działki. W końcu każdy woli zdjęcia pooglądać niż paplaninę czytać








Moje chłopaki by oszalały ze szczęścia. Oni kochają wszystko co takie jakieś obślizgłe z żabami na czele. Muszę im jutro pokazać te fotki.
A panowie to mają z nami aż grubo zaaaaaaaaaaaaaa dobrze
Pozdrawiam
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
giza 23:17, 08 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Hej, hej witaj tym razem u siebie
No, popatrz jak to przypadki ( albo los) chodza po ludziach- dzisiaj spędziałam dzień nad zastanawianiem się jak ludziska robią te swoje równiutkie rabaty, ogladałam narzedzia na allegro, zostawiłam wpis u Any http://www.ogrodowisko.pl/watek/686-moj-wymarzony-ogrodkiedys-bede-go-miec?page=424
a tu...niespopdzianka... Widzę, Twój prezencik i to chyba w "cóś" takiego musze się jednak zaopatrzyć, prawda? piszesz, że drogie, ja na allegro za niecałe 40 zł. znalazłam- to już sama nie wiem , czy nie oszustwo jakie..( bo z kolei w tutejszym, ogrodowiskowym sklepiku ponad stówka)...
Klimacik u Ciebie fajny, bedę wpadać, pozdrawiam
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
Marlenaa 23:21, 08 lut 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Anetko, dziękuję za odwiedzinki Do Ciebie też zaglądam, tylko nie zawsze wpis zostawiam.
____________________
krowy, staw i my
aneta230972 23:22, 08 lut 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Marlenaa napisał(a)
Anetko, dziękuję za odwiedzinki Do Ciebie też zaglądam, tylko nie zawsze wpis zostawiam.

Bo u mnie nuuudy straszne
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Marlenaa 23:32, 08 lut 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
giza napisał(a)
Hej, hej witaj tym razem u siebie
No, popatrz jak to przypadki ( albo los) chodza po ludziach- dzisiaj spędziałam dzień nad zastanawianiem się jak ludziska robią te swoje równiutkie rabaty, ogladałam narzedzia na allegro, zostawiłam wpis u Any http://www.ogrodowisko.pl/watek/686-moj-wymarzony-ogrodkiedys-bede-go-miec?page=424
a tu...niespopdzianka... Widzę, Twój prezencik i to chyba w "cóś" takiego musze się jednak zaopatrzyć, prawda? piszesz, że drogie, ja na allegro za niecałe 40 zł. znalazłam- to już sama nie wiem , czy nie oszustwo jakie..( bo z kolei w tutejszym, ogrodowiskowym sklepiku ponad stówka)...
Klimacik u Ciebie fajny, bedę wpadać, pozdrawiam


Taki nóż do kancików można kupić i za 40zł tylko to chodzi o firmę. Joseph bentley jest trochę droższy ale podobno niezniszczalny i świetnie się nim pracuje.
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 23:32, 08 lut 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
aneta230972 napisał(a)

Anetko, dziękuję za odwiedzinki Do Ciebie też zaglądam, tylko nie zawsze wpis zostawiam.

Bo u mnie nuuudy straszne


To tak samo jak u mnie
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 23:34, 08 lut 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
No dobra dziewczynki spadam, synuś się obudził, mus kołysać. Dobrej nocy życzę
____________________
krowy, staw i my
GosiaJoanna 23:38, 08 lut 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Dobranoc
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies