Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

tusiawka 22:12, 11 mar 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Ja wam tak tych skrzyń wielkich zazdroszczę. U mnie tylko dwie i nawet mniejsze.

W sprawie tunelu to on tylko na wiosnę wczesną się nadaje. Jak tylko lekko słońce zaświeci w środku robi się sauna.
Mój jak tylko ciut ciepłej było w ciągu dnia ściągałam.
I nie widzę, czy Twoja folia ma takie małe dziureczki, dzięki nim całość oddycha.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Malgosik 22:37, 11 mar 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
aleś Ty przygotowana do sezonu!
____________________
Ogród na glinie
Madzenka 22:51, 11 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Uchachanego ryjoka zostawiam wedle terminologi Ewki Agentki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Syla 22:59, 11 mar 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Magda70 napisał(a)
Kochane, tunelik jest na nowalijki
O pomidorach nie pomyślalam nawet ale zawsze można go podwyższyć


Również pomyślałam o nowalijkach .... ale od razu kombinowałam jednak na te pomidorki u siebie co by jak wali żabami z nieba założyć taki parasol ... ale musiałby być wysokiiiiii a to już mi się nie uśmiecha i dalej dumam ...

Pięknie wszystko wiosennie ogarnęłaś ... ja jeszcze w lesie pozdrówka
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
jazzy 23:02, 11 mar 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Hm, jakby to powiedzieć... No zajebiscie jest!
Tak prawdę mówiąc zaczyna mnie przerażać ta perfekcyjność ogrodowa u niektórych ogrodniczek i coraz częściej mam wątpliwości czy ja aby na pewno wiem w co się pakuje
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jalos 23:48, 11 mar 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
Magda, dzięki za linka - poczytam, jak się dobrze zapoznam z tematem i bedę merytorycznie przygotowana to mojego eMusia przekonam, ze kompostownik to jest to co najbardziej chciałby zrobić - muszę tylko teorię przerobić coby mieć argumenty i umieć umieć profesjonalnych i obszernych odpowiedzi zamiast używania broni kalibru "bo tak chcę".
____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
KasiaWB 00:16, 12 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
ale porządeczek krokusy boskie
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
makkasia 08:10, 12 mar 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Magda już się nie mogę doczekać na te graby..skrzyń zazdraszczam ja tez bym takie u siebie chciała ale jak cała rodzina broni każdego milimetra trawnika to się nie da. Jak robię kanciki to marudzi, że zabieram im trawę. masakra !!!
Masz wysprzątane, że szlag mnie trafia jak patrzę na Makowo
Ale też dzięki Takim zdjęciom zagrzewasz do walki !!! ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
MAD 08:30, 12 mar 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Wiedziałam, że coś musi być "na rzeczy" bo ruch u Ciebie straszny się zrobił. Piękne zdjęcia wiosennego, wysprzątanego ogrodu. Kawał pracy już wykonany. Skrzynie cudne. Takie schludne, czyściutkie. Bardzo pomysłowy ten szkielet szklarenkowy.
Uwielbiam spacery po Twoim ogrodzie.

Pozdrowienia zostawiam.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Magda70 08:35, 12 mar 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ewkakonewka napisał(a)
Elegansio jest, podoba mnie się


i tak trzymać

Luki napisał(a)
O mamuniu ile kompostu Podjechał bym taczką, a może i dwiema. TO już nie jest normalne, żeby w pierwszej kolejności zachwycać się ilością kompostu.
W sumie to ogrodu nie ma co chwalić bo to wiadome, ale wymiane modrzewi na graby trzeba pilnie śledzić


Oj mnie ten kompost tez cieszy...bo własny, bo pierwszy w życiu własny!!!

tusiawka napisał(a)
Ja wam tak tych skrzyń wielkich zazdroszczę. U mnie tylko dwie i nawet mniejsze.

W sprawie tunelu to on tylko na wiosnę wczesną się nadaje. Jak tylko lekko słońce zaświeci w środku robi się sauna.
Mój jak tylko ciut ciepłej było w ciągu dnia ściągałam.
I nie widzę, czy Twoja folia ma takie małe dziureczki, dzięki nim całość oddycha.


Dobrze widzisz....nasza folia bez dziurek. Bo takiej na metry z dziurkami nie sprzedają Ale bedziemy boczne ścianki odkrywać...a jak będzie potrzeba to dziurki zrobimy
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies