Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

babka 07:29, 31 mar 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Też podziwiam te piękne szarości i skręca mnie z zazdrości i żalu że sama idę w brązy. U mnie szare są tylko kamienie Cudownie wszystko skomponowane i barwy i formy. Podziwiam pomysły i kosekwencje. Czułabym sie w takich klimatach
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
siakowa 07:43, 31 mar 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Co tu jeszczze pisać, swietna metamorfoza! Koniecznie do watku o metamorfozach żeby zmobilizować wszystkich ktorzy myslą że się nie da Pozdrawiam
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
beta 08:24, 31 mar 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
dałaś czadu..co tu dużo mówić...ale musisz przyznać, że na tamte czasy , tzn. przed metamorfozą te "krowie placki" były szalenie modne...ale dobrze, że opamiętanie przyszło

powiem nieskromnie, ale to już chyba wiecie, że byłam w tym ogrodzie przed, w trakcie i po....i potwierdzam wszystko sami własnymi ręcyma zrobili...to są mega pracusie
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Juzia 09:47, 31 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38619
Mega pracusie!
A Madzia taka skromna w dodatku
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Magda70 19:44, 31 mar 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Rench napisał(a)


Jeszcze nie myślałam nad tym,ale jeśli przypadkiem znajdę się w pobliżu,będę tarabaniła do Was
Nie przepuszczę okazji żeby sprawdzić,czy stabilny jest ten nowy taras
Że nie wspomnę o selfie z Wami w tym szykownym ogrodzie


i winko

Czekam zatem na cynk
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:07, 31 mar 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ren 133 - dzięki. Daliśmy radę i to nas cieszy

MAD - oj ta modrzewiowa...co to będzie Będzie grabowa

Sebek - no przekleję

Iwk4 -

Zielona - do tego "być" to jeszcze brakuje...ale damy radę

Babka - Niech Cię nie skręca. Szarości zaraz miną i znów brązy będą królować To się ciągle zmienia...

Siakowa - tak, tak...lecę zaraz do metamorfoz

Beta - u mnie w ogrodzie to ciągle modnie haha...placki krowie...boziu jaka byłam dumna z tego kawalka

Juzia - skromna, miła, uprzejma

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ewa004 20:09, 31 mar 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Teraz to juz mam mega doła


Swój ratanowy komplet kupiłaś w O
Byłam dzisiaj z córcią u sentysty ,więc pojechałam na przeszpiegi
Zorientowałam się co maja i jakie ceny .
Maja sporo ale ceny tez spore
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Magda70 20:12, 31 mar 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
grembosia napisał(a)
Ależ ten Twój ogród wypiękniał w tak krótkim czasie.
Widać jak na dłoni jaki ogrom prac wykonaliście. W nazwie wątku należy usunąć "niby" i "ale".

Magda, ile czasu zajęło Ci wypełnienie tych wolnych przestrzeni karmnikiem ościsłym?
Podpowiedz, co robić, by tak pięknie zarósł.


Grembosiu...na tysiączka założę nowy wątek to i o zmianie nazwy pomyślę

Wolne przestrzenie wypelnilam w jeden dzien hehe...

Ten karmnik rósł u mnie rok i ja go tylko przesadzilam z innego miejsca.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:16, 31 mar 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
jalos napisał(a)


Szarość i biel (i jeszcze czarny) to moje podstawowe kolory w domu - tylko okna, rolety, drzwi i bramę mam niestety brązowe - grafitowe okna były nowością w czasie kiedy zamawialiśmy okna i była do nich jakas duza dopłata i nie zdecydowałam się na nie bo 1. cena 2. trochę się wahałam - dziś bardzo, bardzo żałuję, że to nie grafit.
A w związku z tym miksem kolorów mam dylemat w jakim kolorze zrobić taras i pergolę przylegajaca do brązowych okien.
Pergola będzie grafitowo-szara, taras nie wiem jeszcze, dumam nad tym.


Aga, u mnie w domu też szarość i biel i teraz czarny wkroczył
Jak ja się budowalam to brązowe okna były na topie...też była dopłata do nich więc odpuściliśmy sobie. I są biale okna i drzwi.
Dwa lata później sąsiedzi się budowali i u nich wszystko już w brązie. Matuchno jak ja zazdrościlam! Szlag mnie trafaial, ze pożalowalam więcej kasy.
Dziś się z tego śmieje i cieszę
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:27, 31 mar 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ewa004 napisał(a)
Teraz to juz mam mega doła


Swój ratanowy komplet kupiłaś w O
Byłam dzisiaj z córcią u sentysty ,więc pojechałam na przeszpiegi
Zorientowałam się co maja i jakie ceny .
Maja sporo ale ceny tez spore


Ewka...bo Ci nakopię!

Komplet ratanowy jest z O ale ja dostałam w prezencie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies