Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Magdalena25 00:17, 19 maj 2015


Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 350
Sylwia, ja również regularnie u Ciebie bywam, choć miałam troszkę przerwy. Cudownie u Ciebie Ogród moich marzeń.

Aha, jakie trawy masz posadzone na tarasie!te które tak pięknie się przewieszają?
Pozdrawiam
____________________
Magda - Początkujący ogród Magdy
ewa004 08:35, 19 maj 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Sylwia czekamy na fotki ☺
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
ewelaa74 13:54, 19 maj 2015


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
urzekł mnie ten widok....





____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
ZielonaAnia75 20:37, 19 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Syla pokarz ogród, jak wygląda teraz?
____________________
Nadia 21:56, 19 maj 2015

Dołączył: 04 lut 2015
Posty: 62
Sylwia naciesz nasze oczęta wspaniałymi widokami Twojego ogrodu
____________________
ZAPRASZAM: http://www.ogrodowisko.pl/watek/5294-co-posadzic-wokol-dzialki-36-x-60-m?page=3#post_2
Syla 10:18, 20 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Jagodaa napisał(a)
Sylwia, nie ma Cię, ale może zajrzysz, a ja bardzo potrzebuję rady w sprawie dobrego opryskiwacza z lancą doglebową, wiem że masz i niestety mnie z tego samego powodu potrzebny . Sprawa pilna. Uspokoiło się u Ciebie? W panice zastanawiam się nad Dursbanem...


Znalazłam zdjęcia archiwalne (stare jak świat). Czymś takim posługuję się w ogrodzie . Opryskiwacz na kółkach w moim przypadku się sprawdził . Chcę jeszcze zakupić taki na plecy , bo chyba bardziej wygodny w obsłudze choć może się okazać za ciężki dla kobiety ...
U mnie w ogrodzie spokój , żurawki siedzą mocno w ziemi ... Mój sposób na robaki to ręczne grzebanie i gniecenie tego co się pojawi Bez paniki w każdym razie ....






____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 10:30, 20 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Jula81 - dziękuję , pozdrawiam
Konieczki - szał ogrodowy się rozpoczyna ... wszystko żyje i zabiera się do kwitnienia
Atena- idę za chwilkę na spacer ogrodowy , zapraszam wieczorkiem na oglądanie
Aika - moje zembla zaczynają kwitnienie ... Ten kolor mnie zachwyca
Oluś - dzięki
Lindsay - dzięki, w donicy na komunię zakupiłam margaretki . Nie miały nazwy ale chyba są z tych pełnych ..
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 10:44, 20 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ewa - w donicy mam begonię i vertigo ... W szkółce przed komunią nie było nic innego dlatego jeszcze raz pokusiłam się o tę trawę .
Aska - Miło mi Cię gościć po raz pierwszy i mam nadzieję , że nie ostatni raz Pivintu nie używam ... Używałam magiczną siłę i doglebowo i dolistnie . W tym roku zakupiłam nawóz długodziałający i do iglaków i do ogrodu . Także mój ogród został potraktowany nawozem jednorazowo z braku czasu . Wszystkie rośliny ładnie po zimie odbiły a i żurawki wyglądają nienagannie pozdrawiam i zapraszam
Joaska - Mnie się udało i Tobie również tego życzę
Sebek - donice z vertigo były tak ciężkie , że odpuściłam sobie wprowadzanie ich na zimę do wnętrza domu . Zakupiłam nowe .
Rózanieczniki CW nie dotrwały ale tulipany dały radę
Zielona Ania - dzięki wielkie
Kasia - to rh Cunningham's White
JoannaP - dziękuję
Konieczki - pogoda na komunię się udała , było słońce i trochę chłodu ale to dobrze bo za szkłem było w sam raz
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 10:54, 20 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Pszczółko - Nie mam czasu jeszcze na wypoczynek. Czekam na koniec roku szkolnego mojego najmłodszego . To już blisko Chce mi się tylko do ogrodu !!! ......
Malkul - Gosiek ... będę Cię molestować materiałowo ale jeszcze nie teraz
Makkasia - cieszę się
Frezja , Olili - dzięki za odwiedziny
Sebek - temperatura i cała reszta była w porządku ... Goście zadowoleni, zaskoczeni , to chyba o to chodziło ? Jestem zadowolona i cieszę się ogromnie , że ten temat już poza mną
Andziurex - Mnie również kwiaty rh CW nie rozpieszczały chyba dwukrotnie , nie wiem od czego to zależy ? Teraz nie mogę narzekać Ty również nie będziesz. Poczekaj na lepsze ich dni
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 10:57, 20 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Magdalena - W dużych rynnach miałam stipę a w kwadratach miałam vertigo
Ewuś - zaraz idę na spacer . Zabieram aparat
Ewela - witaj u mnie
Zielona Ania, Nadia - już za chwilkę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies