Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

babka 00:52, 07 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Syla MUSZĘ znaleźć czas by przewertować cały Twój wątek od początku !
Cudny jest Twój ogród. Szałwie szaleją jak będziesz się pozbywać nadmiaru to jestem pierwsza w kolejce chętna na kupno !!!!
Czekam na więcej zdjęć
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Madzenka 07:00, 07 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bajecznie , idealnie, brak slow na okreslenie urody rabat
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zeta 07:25, 07 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Syla wróciłam sobie rano bo wczoraj wieczorem ....zwaliłam mnie z nóg ....no i szacun kobito......kawał pinteresowskiej roboty.....no tylko podziwiać......
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
07:27, 07 lip 2015
jednak jeden sezon dla roślinek to robi dużą robotę ..przecież te rabatki z szałwiami i brzozami były dopiero co zakładane ....a dziś jak patrze na te fotki ...to pełne rabaty i wszystko takie no jak na jakąś wystawe wyszykowane



Konieczki 07:29, 07 lip 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
To ja dziś czekam na ciąg dalszy... oj chyba będę zerkać co 5min czy zdjącia już są
____________________
Zielonym do góry... :)
07:31, 07 lip 2015
Syla napisał(a)


No to mamy odwrotnie bo mnie ta granatowa zdecydowanie bardziej


a jaką masz odmianę? ...bo te twoje to nie są mocno granatowe ...bardziej fiolet widzę ....chyba ze aparat kłamie
ewa004 07:55, 07 lip 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Sylwuś u Ciebie tradycyjnie ☺ pięknie. Buziaczki
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
MAD 08:58, 07 lip 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Powracam po reanimacji na resztę zdjęć. Poczekam sobie cichutko w kąciku z kawą w dłoni. Jak tu cudownie...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Syla 09:00, 07 lip 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Tess, Iwka - dzięki ogromniaste za uznanie

Frezja - jeśli pytasz o szałwię to sadziłam w ubiegłym roku malusie sadzonki . Chyba lubi wilgoć , bo w tym gabionie dużo wody i ciężka ziemia ...

Ana_art
- Fajnie ta hosta wyrosła ... nie przytłacza i nie rozłazi się dzięki

Lindsay80
- to elata ... rośnie na słońcu , ma stałe nawodnienie i nie widzę aby ją przypalało na razie
Przed cisem mam miskanta variegatus

Beata
- witaj dziękuję ... oby mi starczyło mocy na utrzymanie tego w ryzach i w jakim takim porządku ...

Mathildis - reszta fotek będzie za chwil kilka ... nic ciekawego ... na roboczo czyli miejsce gdzie teraz grzebię ... Przyjechał żwirek przed chwilką i mus go wysypać póki temperatura przyzwoita

Cleo
- wróć

Zetka
- do takich opisów to daleka droga i już nie dla mnie ale dziękuję ... Pytasz jak jak to robię ? szybko ! nie ma czasu na pieszczoty
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Zeta 09:03, 07 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Eeee naprawdę pięknie jeden z moich ulubionych ogrodów.......do pozazdroszczenia......nieźle dopingujesz do pracy
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies