Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

leon60 17:54, 17 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Żywopłot ze świerków już ładnie zagęszczony, cięcie im służy jeszcze chwilkę i nie będzie widać siatki
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Madzenka 19:11, 17 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dzieki za zdjęcia serbów, idealne.
Syla jak to robisz, że masz takie piekne żurawki,.... Bez krwetek ogrodowych.....
Kupiłam biohumus. Lać już? Nigdy go nie stosowałam a chcialabym polać po rabatach, ktore mają zbyt gliniastą glebę. Czy jednak będzie to odpoqiedni nawóz wiosenny dla roślin? Np żurawek?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Tess 19:28, 17 mar 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12101
Cięcie serbów - mistrzostwo
Na te donice choruję już od roku.
Ciągle kasy mi szkoda, bo tanie nie są.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
malkul 21:13, 17 mar 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Syla dawaj przepis jak mieć takie zdrowo wyglądające rośliny?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Syla 22:20, 17 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzena2007 napisał(a)
Dzieki za zdjęcia serbów, idealne.
Syla jak to robisz, że masz takie piekne żurawki,.... Bez krwetek ogrodowych.....
Kupiłam biohumus. Lać już? Nigdy go nie stosowałam a chcialabym polać po rabatach, ktore mają zbyt gliniastą glebę. Czy jednak będzie to odpoqiedni nawóz wiosenny dla roślin? Np żurawek?


A dasz wiarę jak napiszę , że podnosiłam żurawki i wyciągałam krewetki z korzeni i ponownie sadziłam
Tak to właśnie było .... prawie każdą

Ja sobie ustaliłam , że pod iglaki daję długoterminowy (bo nie wyrabiam z dostarczaniem co miesiąc nawozów) Bylinki skropię biohumusem i potem florowitem oczywiście w odstępie czasowym ..... a potem od czasu do czasu robię wszystkim roślinom prysznic z powyższych .... Ale nie jest to w moim wydaniu systematyczne ..... za dużo jak na jedne ręce ......

Jak będzie ciepło to również ruszę z biohumusem ale będę opryskiwać lancą , jak spadnie deszcze to pójdzie w glebę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:21, 17 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
malkul napisał(a)
Syla dawaj przepis jak mieć takie zdrowo wyglądające rośliny?


Przestać się nimi przejmować
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:30, 17 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Tess napisał(a)
Cięcie serbów - mistrzostwo
Na te donice choruję już od roku.
Ciągle kasy mi szkoda, bo tanie nie są.


Te wyższe zdecydowanie robią już różnicę w cenie i jeszcze jak dojdzie ilość .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:31, 17 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
leon60 napisał(a)
Żywopłot ze świerków już ładnie zagęszczony, cięcie im służy jeszcze chwilkę i nie będzie widać siatki


zauważyłam i nawet mój szanowny M zauważył , że w trzecim sezonie od posadzenia mocno ruszyły w górę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:33, 17 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Mala_Mi napisał(a)
Sylwia- żurawki wyglądają wzorowo, a nie jakos tak jak określiłaś..


boczę się na Obsidian i rozdzieloną Marmaladę w ubiegłym sesonie .... nie wyglądają za specjalnie..... Podkarmię mizerności i niech sobie radzą
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Madzenka 22:41, 17 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Syla napisał(a)


A dasz wiarę jak napiszę , że podnosiłam żurawki i wyciągałam krewetki z korzeni i ponownie sadziłam
Tak to właśnie było .... prawie każdą

Ja sobie ustaliłam , że pod iglaki daję długoterminowy (bo nie wyrabiam z dostarczaniem co miesiąc nawozów) Bylinki skropię biohumusem i potem florowitem oczywiście w odstępie czasowym ..... a potem od czasu do czasu robię wszystkim roślinom prysznic z powyższych .... Ale nie jest to w moim wydaniu systematyczne ..... za dużo jak na jedne ręce ......

Jak będzie ciepło to również ruszę z biohumusem ale będę opryskiwać lancą , jak spadnie deszcze to pójdzie w glebę

Wielkie dzięki. To zatem ostatnie pytanie jaki zwykle odstęp pomiędzy Biohumusem i Florivitem robisz? Dwa tygodnie? Miesiąc?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies