Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

ele2001 17:12, 14 kwi 2015


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Swietna ta ściana bardzo mi się widzi Nie boisz się tych liśći z brzozy w ciągu całego sezonu zawsze coś zgubi i te owocniki które się rozpadaja...
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
nawigatorka 20:56, 14 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Sylwia jeśli dobrze pamiętam tavdonica przy ścianach e jest betonowa-czy beton jest jakoś wzmocniony czy to zwykły beton własny w szacunek.bo ja zrobiłam ławkę z betonu I po zimie trochę straciła na urodzie.pozdrawiam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ZielonaAnia75 21:06, 14 kwi 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Świetnie wygląda brzoza na tle kamieni, w ciemnej donicy, też czekam na zdjęcia zielonej brzózki. Ależ Ty masz ten ogród piękny...
____________________
Syla 23:05, 14 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
MAD - poczekamy , zobaczymy ... Jak się brzoza nie spodoba z liśćmi to wymienię . W zakątku dzisiaj trochę grzebałam i dumałam przy okazji ... Posadziłam po bokach ściany wodnej podzielonego gracillimusa ... Jak się nie spodoba to również przesadzę Cóż , chyba inaczej planować nie potrafię . Lubię przesadzać

Martuś - Podoba mi się na razie to drzewko ... Tylko ni w ząb nie mogę sobie wyobrazić z nią całej reszty którą sobie kiedyś wykoncypowałam Przed komunią chcę ten zakątek jakoś przyzwoicie ogarnąć ... Miałam dzisiaj przywieźć korę ale ręce zajęły się chwastami i czasu brakło

Sebek - Tak , trudno ... bo był tam już klon , potem rósł gracillimus , teraz pora na brzozę ... Jak to się skończy , nie wiem

Kuklik - Fajnie , że wróciłaś ... Wyręczam się już w cięższych pracach moimi osobistymi panami ... Pomagają i nawet nie uciekają Plecy ważne , uważaj na siebie ...

Juzia
- patrz ile trzeba ... Sama nie wiem czy dobrze czy źle ... Królewna w sobie ładna a czy akurat do tego miejsca ? pożyjemy, zobaczymy

Tosia - klonik uciekł na brzozową i ma się całkiem dobrze . Myślę o zakupie kolejnego

Gabrysia - obyś miała rację , na to liczę

Margo - ta donica nie ma dna z racji tego , że planowałam posadzić drzewo ...

Borbetka - woda już szumiała . Debiut miała w ubiegłym sezonie przyjemny dźwięk , szczególnie jak siedzi się w altanie , choć i z kanapy tarasowej lekko słyszalna jest
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 23:12, 14 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ele - Nie obawiam się liści i całej reszty ... Donica przeznaczona na wodę zaopatrzona jest w kratkę , której na rysunku obecnie nie ma ... Na tej kracie ułożone będą czarne otoczaki , które powędrują również w niewielkiej ilości na półki - głównie dlatego aby uformować wypływ wody

Nawigatorka
- Donica jest betonowa ... Zrobiony był szalunek do którego wlewali beton , jest tam trochę zbrojenia ale przesady nie było ... Robili mi to panowie od gabionów

Ania
- bardzo dziękuję Czekamy na liście ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Pszczelarnia 08:12, 15 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Syla napisał(a)
Pozostał mi do zagospodarowania cały zakątek przy ścianie wodnej



Jutro dołączę fotografię z tej samej perspektywy ale z brzozą , może coś się wspólnie uda wymyśleć


Syla, świetnie jest móc zagospodarowywać takie zakątki.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
ana_art 08:31, 15 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Płacząca brzoza w płaczącej donicy czegóż chcieć więcej. Po jakości wszelakich strzyżonych form widać, że syn jest bardzo muzykalny
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
noemi 20:29, 15 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Jestem na bieżąco u Ciebie , brzoza w donicy bardzo mi pasuje, donice ze stokrotkami również miodzio

Macham i ściskam mocno mocno

____________________
ogród magdalenka
makkasia 09:05, 16 kwi 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Brzozy w donicy widziałam ale brzozy w donicy w ścianie wodnej! Wow klon palmowy taki oczywisty a brzoza świetny pomysł i piękny efekt
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Syla 18:51, 16 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies