Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

karolina84 20:58, 16 kwi 2015


Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 89
Witaj Sylwia Pamiętam u Ciebie takie miejsce z trawami, cisami i takimi zielonymi niskimi berberysami. Chcialamm zapytać o odmiane tych berberysów. Mam nadzieję że będziesz wiedziała o które miejsce mi chodzi
____________________
karolina84 20:59, 16 kwi 2015


Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 89
dubelek
____________________
Luki 21:16, 16 kwi 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Donice pasują znakomicie Przy okazji współgrają z detalami w ogrodzie, rama lustra, blacha przy ścianie wodnej też czarna, oraz blacha we wnękach w altanie. Uwielbiam takie smaczki W szczególności podoba mi się spójność ramy lustra i donic.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Sebek 23:28, 16 kwi 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Łukasz - Sylwia nawet konewkę kupiła pod kolor donic Zadbała o każdy szczegół
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
beata_kulesza 09:50, 17 kwi 2015


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Bardzo ładnie Syluś to wszystko razem wygląda. Gratuluję inwencji twórczej tak trzymaj
____________________
Beti - Ogród Beaty
malkul 10:02, 17 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
a ja sie wyłamię, mnie się o niebo tamte bardzej widziały, pasowały do całości i nie drazniły a te mnie osobiście kolą w oko
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Syla 13:13, 17 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
malkul napisał(a)
a ja sie wyłamię, mnie się o niebo tamte bardzej widziały, pasowały do całości i nie drazniły a te mnie osobiście kolą w oko


Hej Gosiek ... poprzedniczki były zdecydowanie subtelniejsze w odbiorze ... Nie wiem jeszcze jak to będzie współgrało z rattanem . Do poduszek popielatych dokupię dwie z delikatną czarną aplikacją ... Mam nadzieję , że zaakceptuję w pełni , teraz się waham ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:23, 17 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Zielona napisał(a)
Donice w tej chwili są mocnym akcentem. I dobrze, bo to w nich siedzi teraz wiosna, ale sądzę, że kiedy rabaty wybuchną kolorami, czarny kolor nie będzie tak się rzucał w oczy. Mam też takie wrażenie, że na zdjęciach, na których donice są głównym punktem odniesienia, ich kolor bardziej przykuwa uwagę niż w rzeczywistości. Mam trochę racji?

Nie napisałaś, czy ostatecznie Ty jesteś zadowolona?


Oj tak, są mocne ... Mam tylko nadzieję , że meble tarasowe wraz z delikatnymi nasadzeniami w donicy złagodzą odbiór ... Szare były zdecydowanie lżejsze i przyjemniesze . Te przyciągają wzrok i dodały ostrości ... Mam mieszane uczucia choć tych nie przekreśliłam i spróbuję się przyzwyczaić ...
Mam jeszcze kilka pomysłów aby złagodzić tarasowe odczucia lecz na razie pozostaje czekać
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:29, 17 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
karolina84 napisał(a)
Witaj Sylwia Pamiętam u Ciebie takie miejsce z trawami, cisami i takimi zielonymi niskimi berberysami. Chcialamm zapytać o odmiane tych berberysów. Mam nadzieję że będziesz wiedziała o które miejsce mi chodzi


Hej Karolina , mam teraz tylko jedną odmianę berberysa w ogrodzie "Maria" Kiedyś miałam i inne ale już nie pamiętam jakie ...Masz może pod ręką jakieś zdjęcie ?
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:30, 17 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
beata_kulesza napisał(a)
Bardzo ładnie Syluś to wszystko razem wygląda. Gratuluję inwencji twórczej tak trzymaj


Dzięki Beata reklamowany towar wciąż jeszcze budzi moją niepewność czy go bardzo lubię czy tylko lubię
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies