Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 23:20, 29 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
makkasia napisał(a)
Noooo, przepięknie ...

Dzienks Kasia
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 23:28, 29 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Zielona napisał(a)
Że niby ja dużo tulipanów posadziłam? Hmmm... przyganiał kocioł garnkowi
Jaka niespodzianka nie wypali? Kucharz?
Wymieniasz kolor żwirku na placyku? I chciałam dopytać, z jakiego powodu powiększasz łezkę? Wiesz, że mam taka samą /no... lustrzane odbicie/, więc bardzo mi się przydadzą rady, zanim ostatecznie wyznaczę ten placyk

No i... jest przepięknie, Sylwia!!!


Nie będę się licytować co do tulipanów Ale obiecuję solennie , na jesień akcja sadzenia , nie tylko tulipanów

Kucharz jak najbardziej ale chciałam sobie zdjąć z głowy układanie stołów , krzeseł , zakup obrusów itp. ... Pomyślałam , szkoda , że tak późno , że przecież są od tego firmy ... Niestety wszyscy z poleconych , wypożyczeni, zajęci na maxa ...Za późno się obudziłam

Łezka powiększyła się sama , mimo woli Wiesz ... wymusiło to koło powiększone pod basen i dopasowane linie trawnika ...
Zmieści mi się w ten sposób drzewko przy trzech kulasach na żwirku i zrobi trochę cienia dla roślin ...

Dziękuję Martuś
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 23:29, 29 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)
Widzę, że w altanie wisi huśtawka - nowa czy przegapiłem?

Cudnie jest - mogłyby te tulipany kwitnąć u Ciebie długo, co najmniej do 17 maja Goście będą zachwyceni


Byłam grzeczna - dostałam prezent a korzysta Kuba
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 23:31, 29 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
frezja napisał(a)


miło mi ..już zasiadamwiesz co..chyba raczej mniejsze(ale aż tak się nie znam na odmianach)...szukam od kilku dni a czy wogóle już na nie pora?


Ewa ale one są zimozielone ... Powinnaś je widzieć ... Może ktoś się tym posilił i zjadł na pierwsze śniadanie ?

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
martaibartek 23:55, 29 kwi 2015


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Sylwia jest tak pięknie, że aż nierealnie.
Ogród dopieszczony pod każdym względem.
____________________
frezja 23:58, 29 kwi 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Syla napisał(a)


Ewa ale one są zimozielone ... Powinnaś je widzieć ... Może ktoś się tym posilił i zjadł na pierwsze śniadanie ?


zakupię nowe...były bordowe,wcięło je
____________________
Ewa - Ogrodowy song
jalos 00:10, 30 kwi 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
Sylwia, prześlicznie u Ciebie, prześlicznie
____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
ZielonaAnia75 05:44, 30 kwi 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Napatrzyłam oczy białym świtem na piękny ogród... mogę iść do pracy.
Dasz radę z przyjęciem komunijnym tylko przetłumacz tulipanom, że muszą kwitnąć do tego 17 maja
____________________
Milena7770 07:24, 30 kwi 2015

Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 152
Syla jest tak pięknie u Ciebie, że aż dech zapiera. Mi jakoś zapał przeszedł, ale ale powoli odzyskuję wigor i mam zamiar działać. Twój ogród jest dla mnie inspiracją podstawową. Na rh nie mofę się napatrzeć. Ta rabata z nimi pojawiła się i u mnie w moim ogrodzie. Jednak mam zamiar ja zlikwidować, nie wiem co się dzieje, w zeszłym roku miały pąki nie zakwitły, w tym roku mało co przyrostów mają, prawie wcale, pąki są ale też chyba nie zakwitną. Powiedz co robić ? Pryskać czymś ? Szkoda mi ich strasznie ale takie byle co sterczy.
____________________
Marzenie o ogrodzie - ogród Mileny
Sonka 08:10, 30 kwi 2015


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2265
Obowiązkowo zajrzałam pozachwycałam się i dostałam kopa, więc idę plewić do siebie, Tobie nigdy nie dorównam, ogród masz cudny.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies